Mänguautomaat Eastern Delight paneb osaleja meelest idamaise maagilise maailma võlusid, sest slotiga Eastern Sweets kohtumine isegi džinniga sai reaalsuseks!

eastern-delights-slot

Sellel slotil on Lähis-Ida teema. Tänu sellele mänguautomaadile viiakse teid kohale, kus on pärsia vaibad, paabulinnud, kõikvõimalikud hõrgutised ja kaunis purskkaevuga õu. Sind võtab vastu Padishah ise ja pakub sulle mitmeid katsumusi, mille kaudu saad tutvuda tema kauni tütrega. Nende katsumuste käigus võite leida mägedes aardeid ja kõige tähtsam aare on džinnilamp. Peale kõige muu töötab see mänguautomaat Tetrise põhimõttel. Lisateavet Eastern Delights’i kohta leiad hiljem selles ülevaates.

Kuidas mängida Ida Delight mänguautomaati

Playsoni arendajad on andnud endast parima, et luua suurepärane mänguautomaat, millel on suurepärased unikaalsed funktsioonid ja suurepärane mahukas graafika. Eastern Delights gaminator on ületanud kõik ootused. Ta andis 3 boonussümbolit ja ainulaadse võimaluse koguda täiendavaid tasuta keerutusi lisaks neile, mida mängija saab tavapärasel viisil.

Slot on varustatud 21 aktiivse võiduliinide arvuga, mida õnne kallim saab soovi korral muuta. Mängurulle on 5, millel olevad sümbolid (selle asemel, et spinni ajal pöörelda) langevad alla ja nende asemele langeb uus!

Ja kombinatsioonidega pole siin kõik nii lihtne. Kõik sümbolid, mis on seotud mis tahes võidukombinatsiooniga, kaovad ja nende asemele kukuvad ülemised sümbolid, mis omakorda asendatakse uutega. Ja nii läheb see seni, kuni võidusümboleid enam rullikutele ei ilmu. Iga sellise kombinatsiooni eest saab õnnelik mängija lisavõimalusi tasuta keerutusi, mis lisatakse võitudele vähemalt 3 scatteri korral.

Neid täiendavaid tasuta keerutusi ei saa Eastern Delight slotis saada rohkem kui 3 tükki tavalise keerutuse eest. Seda mänguautomaadi Eastern Delight funktsiooni nimetatakse Symbol Drop. Et see tavainimestele arusaadavam oleks, kujutage ette tetrismängu, kus kaovad kokkuvolditud read ja ülevalt langevad uued arvud ning te jälle panete read neist välja. Siin on sama, ainult et joonte asemel kaovad kombinatsioonis osalenud pildid ja tükikeste asemel kaovad üleval olnud kaardid.

Ei ole selge, kas see on hea või halb, kuid slot on ilma jäänud kahekordistamismängust. Hea on see, sest kõik on juba ammu tüdinenud nendest kaardipesadest ja paljud inimesed lihtsalt võtavad riski ja kaotavad märkimisväärse summa raha, kuid samas võiks see mäng teha selle mängu eriti suurejooneliseks.

Oriental Sweetness mänguautomaadi pildid ja nende tähendus

Ilu ja erinevaid sümboleid mänguautomaadi Eastern Delight lihtsalt hämmastab. Siit leiad ilusaid paabusid, igasuguseid idamaiseid toiduaineid ja hõrgutisi ning erinevaid roogasid, mis on kaunistatud idamaise stiilis. Isegi rullikutel olevad lihtsad kaardinimetused, alates 10-st kuni ässani, on kaunistatud nii, et need sobivad mängu sisustusega.

Lisaks standardsümbolitele on Oriental Sweets’i slotis ka kolm unikaalsete funktsioonidega sümbolit. Sellesse nimekirja kuulub kõigi lemmik wild-sümbol, mida kujutatakse küsimärgina. Lisaks on olemas ka sama armastatud scatter-sümbol ehk hajutussümbol, mis kujutab keisri tütart ja mille võimuses on käivitada mäng koos tasuta spinnidega. Boonusmängu ajal 5. rullikul võid kohata džinnilampi, mis on täiendav boonussümbol.

Siin on nende funktsioonide täpsem kirjeldus:

 1. Wild-sümbol ei maksa iseenesest, kuid ta võib asendada mis tahes puuduva sümboli kombinatsioonis, muutes selle võidukaks, või ta võib lisada juba olemasolevale kombinatsioonile ja seega tuua sulle rohkem tulu, kui sa peaksid enne saama. See sümbol ei saa asendada ainult teisi unikaalseid sümboleid.
 2. Sest scatter sümbolid rullitud mänguautomaadi Eastern Sweets sa ei maksa ka, kuid saab mängida boonusmängu koos tasuta keerutusi. Vähemalt 3 scatteri rullimisel saad 4 tasuta spinni, millele lisad tänu mängukombinatsioonile varem võidetud panuse. Selle boonusmängu ajal saad seda summat täiendada, taas tänu samadele kombinatsioonidele, mis liidetakse võidukombinatsioonidest. Kujutage nüüd ette, kui palju raha saate ühe sellise mänguga teenida. Minu meelest paugub kosmiline rahasumma ja see on tõesti nii.
 3. Boonussümbol ilmub mängus ainult freespin mängu ajal ja ainult 5. rullikul. See on võimeline aitama moodustada kombinatsioone liinidel, mida ta puudutab ja see võib seejuures hüpata üle 1 ebaõnnestunud sümboli. Kui tundub, et rullikutel ei ole enam kombinatsioone, lendab lamp välja ja hävitab kõik sümbolid oma liinil nagu reaktiivrakett, jätkates samal ajal Symbol Drop kombinatsiooni.

Eastern Delight mänguautomaadi ekraan

Mängija juhtpaneel Eastern Delight gaminator kahjuks ei ole veel vene keelde tõlgitud, seega tasub lühidalt mainida iga nupu funktsiooni:

 • Start – alustab uut spinni
 • Stop – kiirendab spinni
 • Lines – määrab soovitud aktiivsete liinide arvu.
 • Bet – tõstab panust järk-järgult
 • Max Bet – seab maksimaalse panuse, mis on mängijale kättesaadav.
 • Credit – näitab mängija panka
 • Win – näitab ühe spinni võidusummat
 • Total Bet – näitab ühe spinni panust
 • Autoplay – käivitab automaatse mängimise funktsiooni
 • ? – avab mängureeglid ja koefitsientide tabeli
 • Resume – naaseb mängija mängu aknasse koos mängureeglitega
 • Print – võimaldab mängureegleid välja printida.