Blackjack Three Card pakub uuenduslikul viisil rikastamist, Three Card Blackjackiga tulevad teie unistused paradiisist lähemale.

Blackjacki peetakse põhjusega üheks kuulsaimaks mänguks maailmas. See on populaarsuselt ehk teisel kohal pärast pokkerit. Mõlemal mängul on miljoneid fänne ja sadu variante üle maailma. Mis ei ole üllatav – mõlemad leiutati üle 300 aasta tagasi.

On üsna ootuspärane, et sellise aja jooksul ei ole kumbki neist jäänud oma algsetest versioonidest muutumatuks. Ja klassikalisel versioonil on sõltuvalt levikuriigist palju nimesid. Igal juhul ei ole maailmas ühtegi kasiinot ilma laudade või masinateta, kus blackjacki fännid saavad oma lemmikmängu mängida.

Kuidas mängida Blackjacki kolme kaarti

Selle populaarsusel on aga, nagu tavaliselt, ka oma varjukülg – väga sageli tegutsevad just kasiinodes trikitajad, kelle peamine eesmärk ei ole mitte lihtsalt võita, vaid mänguliselt kasiinot petta. Kuid neist me nüüd ei räägi, sest online-hasartmängud välistavad võimaluse petmiseks või pettuseks kaardi varrukasse peitmisega.

Oleks üllatav, kui pokkeri ja blackjacki üks variatsioon ei kombineeruks mingil moel. Just selline on Blackjack Three Card. Muidugi, see ei ole täpselt nagu pokker, kuid see erineb ka blackjacki klassikalisest versioonist. On palju nüansse, mis teevad selle variatsiooni palju huvitavamaks kui klassikalise versiooni.

Kasutajaliides on piisavalt lihtne ja ei tekita raskusi isegi algajale. On olemas eri nimiväärtusega žetoonid, väljad iga paigutuse panustamiseks ja väljad lisapanuste tegemiseks.

Blackjacki kolmekaardimängu reeglid erinevad veidi klassikalisest ja meenutavad paljude mängijate sõnul mõnevõrra pokkerit, kuigi mitte 100%.

Saate valida oma žetoonide väärtuse vahemikus 2 kuni 100 krediiti ja võite panustada nii paljudele kätele, kui soovite 1 kuni 5, kusjuures iga käsi nõuab muidugi erinevat panust. Maksimaalne panus väljal on 100 krediiti.

Kui soovite, saate enne kaartide jagamist teha täiendava boonuspanuse. Loe allpool, kuidas seda teha ja mida need sinu jaoks teevad.

Diiler jagab teile ja teile mõlemale kolm kaarti. Sa ei saa võtta ühtegi lisakaarti, seega mängid sellega, mis sul on. Pärast seda, kui teile on jagatud kaardid, võrdlete oma kaarte diileri omadega.

Sa võidad kahel juhul: kui sul on 21 punkti (Blackjack) või kui sul on rohkem kaarte kui diileril.

Rääkides kaardikäte summast, on kaartide väärtus sama, mis diileril. Kaartide väärtus on sama, mis Classic-versioonis. Kaarte 2 kuni 10 väärtustatakse nende nimiväärtusega, pildid (Jack, Queen ja King) on väärt 10 punkti ja äss on väärt 11 või 1 punkti, sõltuvalt teistest kaartidest teie käes.

Mängus ei ole ülekaalu, mis on suurepärane, ja kui kaartide väärtuste summa ületab 21, siis ei võeta arvesse kolmest kaardist kõige madalamat. Vaatame selguse huvides ühte näidet.

Oletame, et teil on kuningas, üheksa ja kaheksa. Kaks esimest kaarti saavad kokku 19 punkti ja seega ei lähe kaheksandik arvesse – seega on käe kogusumma ikkagi 19 punkti.

Teine erinevus klassikalise Blackjacki kolme kaardi reeglitest seisneb selles, et siin ei toimu kahekordistamist ega jagamist, mis tähendab, et kui kaardid on jagatud, ei ole edasist manipuleerimist võimalik teha; võite ainult loobuda või kahekordistada oma panust, et proovida oma õnne.

Boonuspanused kolme kaardi blackjackis

Selleks, et võita lisakrediiti, saad enne vooru algust teha boonuspanuse. Selleks klõpsa lihtsalt põhipanustamisväljast vasakul asuvale ikoonile “+”. Boonuspanus loetakse võitnud panuseks, kui saadud kaartide hulgas on vähemalt üks äss.

Täielik boonuspanuse väljamakse on järgmine:

  • Äss ja mis tahes kaks kaarti, mille väärtus on 9 või väiksem – väljamakse on 1:1, mis on võrdne panusega.
  • Äss, kümme või pilt (st mis tahes 10 punkti väärtusega kaart) ja väike kaart (st üheksa või alla selle) – selle kombinatsiooni eest makstakse välja 3:1.
  • Äss ja mis tahes kaks kaarti või kümme – selline kombinatsioon annab 6-kordse võidu.
  • Kaks ässa ja väike kaart (üheksa või väiksem) – väljamakse on 15:1.
  • Kaks ässa ja pilt või kümme – selline kaardikombinatsioon toob 25-kordse väljamakse.
  • Kolm ässa on kahtlemata kõige väärtuslikum kombinatsioon kõikidest boonuskombinatsioonidest ja selle eest makstakse vastavalt sellele sadakordne tasu!

Hackneyed ja mõnevõrra uuenduslik versioon mängust, kahtlemata, viib teid pikka aega ja võimaldab teil mitte ainult lõbutseda, vaid ka oluliselt rikastada oma varandust, sest te saate mängida mitte ainult virtuaalsete žetoonide, vaid ka pärisraha eest.

Originaalsus ja ainulaadsus Blackjack Three Card mitte vähem – ettevõtte GloboTechi teene, arendajad on püüdnud luua tõeliselt huvitavat ja igav mäng. On selge, et kõik hasartmängufännid ajatu blackjack hindavad seda.