Kolmekaardipokker on muutunud eriti populaarseks, sest kolmekaardipokker on enamikus maailma riikides hasartmängude võidutrupp.

Selle hasartmängumängu fännide arv kasvab iga päevaga. Põneva online-pokkeri autor oli Derek Webb.

Nüüd on selline pokker muutunud mitte ainult õnnemänguks, vaid toob protsessist kaasa ka ookeani emotsioone. Lisaks on pokkeri mängimine suurepärane võimalus raha teenida. Pokker on viimasel ajal muutunud tõeliseks spordialaks, mida tõestavad regulaarsed võistlused ning Euroopa ja maailmameistrivõistlused. Seda on isegi nimetatud teaduseks, mille kohta on kirjutatud arvukalt raamatuid.

Miks mängijad seda nii väga armastavad? Noh, see kõik on seotud turniiride põnevusega. Loetelu jätkub ja jätkub, nii et vaatame lähemalt selle ainulaadse kasiino meistriteose reegleid.

Kuidas mängida kolme kaardi pokkerit

Kolmekaardipokkeril on väikesed erinevused tavalisest pokkerist. Üldjoontes jäävad kõik reeglid samaks, välja arvatud see, et 2 kaardi asemel on 3 kaarti. Kahe mängu tulemuste määramiseks kasutatakse jagatud kaartide tulemusi, täpselt nagu traditsioonilises pokkeris.

Mänguala, panused ja nupu tähised

Enne mängima hakkamist on hea mõte lugeda reegleid ja tutvuda laua struktuuriga. Kui mäng algab, näeb mängija kolm kasti. Kõik manipulatsioonid peaks mängija tegema hiire vasaku nupuga.

Mängijal on õigus kasutada mängus kahte neist või ühte neist. Iga kast on väli, kus saab teha panuseid. Panustel on järgmised nimed: Bet, Ante ja PAIRPLUS (P +). Ante on kohustuslik panus – esialgne panus. Ante ei tohi olla väiksem kui minimaalne ja mitte suurem kui maksimaalne panus, mis on määratud selle tabeli jaoks.

Pärast mänguväljadega tutvumist võite jätkata kaartide algse jaotamisega. Selleks vajutage nuppu Deal või Deal. Diiler jagab endale ja mängijale kummalegi kolm kaarti. Kaardid jagatakse ükshaaval ja neid jagatakse näoga ülespoole. Seejärel saab mängija vaadata oma kaarte ja teha hinnangu.

Hea teada! Kolme kaardi pokkerit internetis saab mängida üksi või koos partneritega mitmikmängurežiimis. Reaalsete inimestega mängides on mängimiseks 52 kaarti. Alustades kõige väiksemast – 2, kuni kõige kaalukama – ässani. Mängus osalevad kõik neli värvi.

Käsitletava mängu juhtnupud asuvad ühe mängusektori alumisel paneelil. Mängumärgid asuvad ekraani vasakul poolel. Nende kasutamine aitab emulaatori külastajal teha panuseid.

Enne panuse tegemist tuleb selgelt määratleda selle nimiväärtus. Pärast seda, kasutades arvuti hiirt, et liigutada seda konkreetsesse väljale, kus see võtab oma positsiooni. Klõpsates mis tahes osa väljal tähendab žetooni nimiväärtus minimaalne panus.

Mänguvälja täielikuks puhastamiseks žetoonidest peate klõpsama X-sümboliga žetoonil. See on ebameeldivalt halli värvi. Nupp Repeat Bet aitab teil panustada uuesti sama palju kui eelmises mänguvoorus.

Pärast jagatud kaartide analüüsimist antakse osapoolele võimalus vajutada Bet-klahvi, mis on samaväärne Ante panusega. Seda nuppu vajutatakse, kui mängija on kaartidega rahul, kui kaardid ei rahulda, võib mängija lõpetada vooru, vajutades nuppu Surrender. Pidage aga meeles, et sel juhul kaotatakse panus.

Diileril võib paluda mängida, kui tal on kõrgem kaart kui kuninganna või pokkerikäsi. Kui diileril ei ole enam ühtegi kaarti, teenib mängija Ante algse panusega võrdse summa.

Kui kolme kaardi pokkerikäsi on tugevam kui diileri käsi, siis on võit võrdne kahe panusega koefitsiendiga 1:1. Kui diileri käsi on tugevam kui diileri käsi, siis kaotab mängija panuse oma vastasmängijale. Kui kaardid on identsed, siis kuulutatakse välja viik ja vooru korratakse. Ante’i panus võib maksta välja kõrgeimate pokkerikombinatsioonide auhinnakombinatsiooni: sirge 1:1, kolmik 3:1, sirge flush 4:1. Õnnelik mängija saab need väljamaksed sõltumata diileri kaartide väärtusest.

Jututuppa lülitumiseks vajutage samaaegselt klahve Ctrl ja Enter.

Kolme kaardi pokkeri boonuspanus

P+ sektoris saab suurte võitude saamiseks teha lisapanuse. Väljamaksetabel aitab pokkerimängijal tutvuda võidukombinatsioonidega, mille tulemuseks on suur boonusraha. Teave panuse kohta, millel ei ole lisaväljamakseid, ei ole üleliigne.

Kolme kaardi pokkerit peetakse kõige põnevamaks online-mänguks kõikidest erinevatest pokkeri liikidest.