Caribbean Poker kutsub teid külastama sooje riike, kus meeldiv õhtu sigari seltsis Caribbean Poker, kogemusi ja raha.

Kariibi mere pokker on suurepärane nii algajatele kui ka professionaalsetele online-pokkerimängijatele. Selle pokkeri emulaatori eeliseks on arendajate arvates see, et osaleja ei võistle teiste (tõenäoliselt palju kogenumate) inimestega, mängu mängitakse otse diileriga ja auhinnad on üsna korralikud.

Lisaks selleks, et Caribbean Poker simulaator võttis võidu, tema käsi peab olema kombinatsioon kõrge järjekorras (minimaalselt – äss pluss kuningas), see tähendab, et mis tahes muu olukord kaasneb võit mängija, isegi kui ta ei ole auhinna kombinatsioon oma käes. Kas te ei nõustu, et sellisel viisil on võiduvõimalus väga suur?

Igaüks võib näha masina eeliseid tasuta, ilma registreerimata ja Caribbean Poker’i arvutisse või muule vidinale alla laadimata, piisab, kui seda internetis käivitada. Lisaks saab mängu mängida ilma deposiidita, andes mängurile võimaluse nautida pokkerit täielikult ilma oma raha riskimata sel ajal.

Kuidas mängida Kariibi mere pokkerit

Enne mängu alustamist peate kõigepealt otsustama, kui palju soovite panustada. Kui mängu mängitakse tasuta režiimis (virtuaalse raha eest), saate maksimeerida panustamissummasid, valides kõige suurema väärtusega virtuaalsed žetoonid. Mängumärke saab valida klahvide abil, mis asuvad mänguautomaadi Caribbean Poker paremas alumises nurgas. 1-eurone žetoon on kõige väiksem ja 10-eurone kõige suurem. Maksimaalne panustamissumma ühes voorus on 100 eurot.

Panuse tegemiseks kasutage hiirt ja asetage oma žetoon Ante lahtrisse. Seejärel vajutage lihtsalt jaotusklahvi, mis käivitab teie mängu.

Peamine erinevus videopokkeri Caribbean Poker teistest sarnastest online-pokkeritest seisneb selles, et mängu ajal saab slotiproff kõik oma kaardid korraga ja üldjuhul sel ajal laual ei ole.

Kui viis kaarti on jagatud, saate kas jätkata mängu või lõpetada mängu klahvi Fold abil, kusjuures esialgne panustussumma kaob. Kui otsustate mängida saadud kaartidega edasi, vajutage lihtsalt Call-klahvi. Mängu pikendades peate maksma 2 lisapanust. Näiteks, kui algsumma on 1 €, suurendab Call vajutamine kogumaksumust 3 €-ni.

Caribbean Poker: kasutajaliides ja omadused

Panuseid makstakse žetoonides, mille nimiväärtused on 1, 5, 10, 25 ja 100 krediiti. Mänguautomaadi Caribbean Poker ekraanil on 2 akent klahvide jaoks, mis kontrollivad kogu mänguprotsessi. Selle või teise nupu kiri muutub koos mängusituatsioonide muutustega (kordamine, uue mängu alustamine, tõsted jne).

Mängupaneeli paremas ülemises nurgas on nn funktsiooninupud, mis aitavad avada erinevaid aknaid väljamaksete kordajatega, pokkeri enda reegleid, erinevaid lisasid või muudatusi mänguprotsessis. Need aitavad ka heli vaigistada, akent täisekraanile laiendada või mängu lõpetada.

Sellel online-pokkeril on üsna klassikalised reeglid: mängu mängitakse üheainsa 52 kaardiga (ilma jokkeriteta) kaardipakiga, pakki ise segatakse tingimata enne iga jaotust. Mängijad saavad panustada ainult 1 kasti.

Caribbean Poker videopokkeri mängimise eesmärk on võita diilerit, saades kaardikombinatsiooni, mis on tugevam kui diileri oma. Teine eelis on auhindade väljamaksmine, kui diileril ei ole minimaalset kombinatsiooni käes. Väljamaksed põhinevad tavalistel pokkerikombinatsioonidel (äss ja kuningas, flush royal jne).

Kariibi mere pokkeril on järgmised väljamakse koefitsiendid:

 • Äss ja kuningas, 1:1;
 • Paar – 1:1;
 • Kaks paari – 2:1;
 • Kolmik – 3:1;
 • Sirge – 4:1;
 • Värv, 5:1;
 • Täismaja – 7:1;
 • Ruut – 20:1;
 • Värviline rida – 50:1;
 • Flush royal, 100:1;

Mäng ise on üsna lihtne ja hõlmab mõningaid põhipunkte. Esiteks määrab osaleja ante panuse. Seejärel jagab diiler endale ja mängijale 5 kaarti, paljastades ainult 1. Seejärel valib klient, hinnates oma kaarti ja diileri avatud kaarti, ühe kahest võimalusest:

 • Kaartide äraviskamine, kaotades ante panuse;
 • Või jätkata mängu, tõstes (mis võrdub 2 ante’ga).

Kariibi mere pokkeri puhul sunnib teine võimalus diilerit oma ülejäänud kaarte paljastama. Kui diileril ei ole miinimumkaart (kuningas ja äss), maksab ta õnneliku diileri antepanuse koefitsiendiga 1:1 ja tagastab tõstmise.