Chukcha mänguautomaat saadab adrenaliiniotsija lõbusale reisile põhja poole, kus koos Chukcha slotiga ja armsate jäähaldjatega saab teenida head raha.

Kes poleks kuulnud lõbusaid anekdoote tšuktšast, lühikesest mehest, kes elab põhjas? See rahvaarmastus ongi viinud Chukcha mänguautomaadi loomiseni. Lisaks suurepärasele huumorile on slotil üheksa rida, topelt mäng ja mõned boonusvoorud. Tutvudes emulaatoriga torkab kohe silma tema ebatavaline ja naljakas kujundus, mis põhineb naljakatel stereotüüpidel tšuktši elu kohta.

Lumega kaetud ruumis ehitavad kaks tšuktši kuuma lõket ja suitsetavad aeglaselt piipu, oodates samal ajal, et kala sellel küpseks. Teised stseenid näitavad tšuktšat talvisel kalapüügil või ebajumalate kummardamist pühas koopas.

Tegelaste hulka kuuluvad geoloog, tšuktšide sõber, jääkaru, kes istub jäälaeval, salapärane merineitsi, kaval morsus, kelgukoer, põhjapõder ja tark öökull. Koomilised stseenid ja lõbusad pildid slotitegelastest ei jäta kedagi ükskõikseks, nagu ka käegakatsutav kasum, mille õnnelik mängija selle slotiga suhtlemisest saab.

Kuidas mängida Chukcha mänguautomaati

Mängija esimene tegevus on määrata igale reale paigutatud krediitide summa. Madalaim panus on 1 krediit ja kõrgeim on 25 krediiti. Selleks peab mängija vajutama nuppu bet one, kuni ekraanile ilmuvad tema arvates sobivad numbrid.

Järgmisena tuleb määrata mängus osalevate liinide arv. Selleks vajutage soovitud arvu mänguautomaadi Chukcha peal. Võimalikud valikud on 1, 3, 5, 7 ja 9 rida. Aktiveeritud read on monitoril taustvalgusega esile tõstetud.

Trummide pöörlemine algab alles pärast seda, kui klõpsate kirjale Start. Kui soovite mängida tasuta, kantakse kasiino nimel teie kontole 1000 krediiti. Mängureeglite paremaks uurimiseks peaks osaleja jõudma spetsiaalsetesse tabelitesse, mis neis sisalduvad. Selleks peab ta kasutama nuppu Info.

Auhinnakombinatsioonid slotis ulatuvad ainult vasakult paremale. Suurim auhind mänguautomaadis Chukcha võrdub 125 000 krediidiga.

Elanikud maailma Chukcha

Pildid kirjeldatud slot on läbinud siiras ja peen huumor oma arendajate. Et moodustada auhinnakombinatsiooni vaja kolm, neli või viis läheb rida pilte. Madalaimad koefitsiendid 2, 5, 10 on tamburiin. Veidi väärtuslikum on tšuktši tulup, mille kordajad on 5, 10, 20. Kelgukoera väärtus on suurem, sest selle kordajad on 5, 10, 50. Morsuse kordajad on 10, 20, 50, agressiivse öökulli 10, 20, 100 ja jääkaru, kes istub jääl, 20, 50, 100.

Pildi põhjapõder suurendab konto mängur vallutaja põhja 20, 100, 200 krediiti ja pilt töötab Tšuktši – 100, 500 ja 2500 krediiti. Tõeline aare on pilt viiekandikul koos sõnaga Tšuktša, sest selle pildi väärtus on 100, 1000 ja 10000 krediiti.

Lisaks leiti slot ja ebatavaline sümbol kujul geoloog. See märk ei ole lihtsalt teatud suhted, ja pakub hunter fortune valida neid. Kui masina trummid ilmuvad kolm või rohkem portreed geoloogi, siis kostub kriiskav hüüd “Expedition!” ja mängija peab tegema valiku kolme tähemärgi vahel, millest igaühel on oma salajane koefitsient vahemikus 1 kuni 50.

Mis puutub naeratavasse tšuktši, siis kolm või enam sellist sümbolit aktiveerivad boonusvooru.

Mängu kahekordistamine

Riskimängu slotis Chukcha, mille õigus tekib mängijal pärast mis tahes auhinnajärjekorra koostamist, üsna tavaline. Enne hasartmängija neli panna särk üles kaardid, ta peab valima ühe. Kui valitud kaart on parem kui diiler, mängija võidud kahekordistatakse. Kui mõlemad kaardid on võrdsed, siis summa ei muutu. Kui aga diileri kaart on kõrgem, kaotatakse kõik võidud ja mäng lõpeb.

Boonusmäng: Tšuktši kalapüügiseiklus

Sõltumata sinu asukohast avab kolm või enam pilti naeravast tšuktšist ukse boonusvooru, milleks on talvine kalapüügiseiklus. Tšuktša laseb soovi korral oma õngevarda alla ükskõik millisesse viiest august. Kui tema saak on kala kujul, täidab võitja oma kontot, kui tšuktša kalastab, aktiveerub supermäng, kui ta aga satub kokku metsiku jääkaruga, lõpetatakse kalapüük kohe, kuid selle käigus teenitud krediidid jäävad alles.

Supermäng tšuktša masinas: salapärane rituaal pühas koopas

Tamburiini leidmine jääaugus viib supermängu, milles Chukcha peab valima ühe kahest paganlikust iidolite kujust. Vale valiku eest ootab teda jumalik karistus – elektrilöök. Ilmselt sellepärast nimetasid masina arendajad selle boonusmängu: Tee õige valik või sure.

Tänu suurele arvule erinevaid funktsioone slot kasutaja ei ole üleliigne alguses mängida tasuta, ja siis, kogudes kogemusi, minna mängu pärisraha eest. Uskuge mind, koomiline atmosfäär ja naljakas tähemärki mänguautomaat Chukcha teile suurt lõbu ja teha head raha.