Mänguautomaat A Night Out keerutab metsikut klubitantsu, kus A Night Out mänguautomaadi kuumad tüdrukud rõõmustavad kõiki oma naeratuste ja ahvatlevate boonustega.

Ööklubi atmosfäär, ilusad tüdrukud, segavad kokteilid ja lõputu lõbu. Kas te suudate seda ette kujutada? Just seda on mänguautomaadi arendajatel õnnestunud edasi anda.

Ilusad tüdrukud, meri alkohoolseid kokteile, räpane tants ja fantastilised auhinnad – see ootab neid, kes otsustavad mänguautomaati A Night Out puudutada.

Kuidas mängida mänguautomaati A Night Out

See on klassikaline mänguautomaat, millel on 5 rullikut ja 20 rida. Maksimaalne panus rea kohta on 10 dollarit, mis annab kokku 200 dollarit. Liinipanuste ja liinide arvu kontrollimiseks on olemas nupud “Panus rea kohta” ja “Valige read”.

Neile, kellele meeldib mängida korraga suurel, on olemas nupp maksimaalne panus. See võimaldab panna korraga maksimumi. Panuste suuruse reguleerimiseks ühes või teises suunas saab valida mündi suuruse, alates 10 sendist kuni 1 dollarini.

Selleks, et näha tabelit põhireeglite ja väljamaksetega, on olemas nupp paytable. Ühe spinni alustamiseks klõpsake nuppu spin.

Slot Party sümbolid ja kuumad võidukoefitsiendid

Slot’i kasumlikkuse määravad alati sümbolid ja koefitsiendid ning A Night Out on just seda. Õllekruus toimib wild’ina, mis võib asendada absoluutselt kõiki sümboleid kombinatsioonis, välja arvatud boonus ja scatter. Samuti kuhjab see üsna tulusates kombinatsioonides. 2, 3, 4 ja 5 wild-sümboli eest saad iga panuse eest 10, 100, 1000 ja 10 000 dollarit.

Boonussümbol, mis ilmub 1. ja 5. real, toob kaasa väga tulutoova boonusmängu, mis kord läbi mängides jätab igaühe suure rahasumma. Baarmen on boonusfunktsioon Night Out slotis.

Samuti saate tantsida võluva kaunitariga – scatter-sümboliga. Pärast 3, 4 või 5 sellise sümboli kogumist käivitub värviline animatsioon ja koos sellega tulevad üsna väärtuslikud auhinnad: võidud korrutatakse rea panuse ja rea koguvõiduga.

Tavalised Party mänguautomaadi sümbolid võib jagada 2 kategooriasse: kokteilid ja tüdrukud. Kokteilid on kõige odavamad.

Kiwi-kokteil on kõige sagedasem ja kõige vähem teeniv sümbol. Selle eest saad 5, 20 ja 100 koefitsienti, kui see ilmub 3, 4 või 5 pildiga aktiivsel real. Veidi tulusam on pirnipirni shake. Selle koefitsiendid 3, 4 ja 5 pildi puhul on 5, 20 ja 150.

Seejärel tulevad apelsini- ja maasikakokteil. Apelsin 3, 4 ja 5 pildi puhul toob koefitsiendid 10, 25 ja 200 ning maasikas 10, 50 ja 250.

Kõrgeima maksumusega kokteil on ananassikokteil. See on kõigist kokteilidest kõige haruldasem ja toob kaasa koefitsiendid 5, 15, 75 ja 300 2, 3, 4 ja 5 pildi eest mis tahes aktiivsel real.

Järgmisena toovad suurt raha kolm tüdrukut. Ka nende hinnad on erinevad. Nii, et brünett annab koefitsiendid 5, 20, 100 ja 400, kui kogutud 2, 3, 4 ja 5 pilti aktiivsel real. Punajuukselisele kaunitarile anna veidi rohkem 5, 30, 150 ja 500.

Kõige ihaldusväärsem tüdruk selles slotis on blondiin. Ta toob oma õnnelikule mängijale koefitsiendid 5, 50, 250 ja 1000, kui aktiivsel real on 2, 3, 4 ja 5 pilti.

Tüdrukud, wild-sümbol ja ananassimulje kogunevad juba kahe pildi kombinatsioonis ja seetõttu toovad nad märkimisväärset kasumit, kuigi esinevad harvemini kui teised pildid.

Tasuta spinnide boonusmäng

Arendajad otsustasid ühendada kaks tulusat ideed nagu boonusmäng ja tasuta keerutused üheks. Nagu varem mainitud, on olemas spetsiaalne boonussümbol, mis aktiveerib boonusmängu. See peab põneva mängu alustamiseks ilmuma korraga esimesele ja viiendale rullikule.

Kõigepealt tuleb valida üks kuuest kaunitarist. Sellest, kelle mängija valib, sõltub tasuta keerutuste arv, mille ta nutikalt saab. Kuid sellega boonused ei piirdu!

Pärast seda on õnnelik mängija kutsutud oma daami ühega kuuest kokteilist kostitama. Kokteili valik on vastutav selle eest, millise kordajaga need tasuta keerutused toimuvad. Maksimaalne arv, nii tasuta keerutuste kui ka kordajate osas, on 20. Teisisõnu, kui oled väga õnnelik, võid vabastada 20 tasuta keerutust koefitsiendiga 20.

Seega võib kõige õnnelikum mängija lõigata ebareaalse jackpot’i 200 000 koefitsiendiga.

Üldmulje mänguautomaadist A Night Out

Slot annab suurepäraselt edasi klubielu atmosfääri. Selleks, et võita ilusat tüdrukut, pead sa teda kostitama talle meeldiva kokteiliga, seejärel tantsima temaga ja ta toob oma kallimale väärilise tasu.

Kõrge kasumlikkuse tagab asjaolu, et enam kui pooled sümbolitest koonduvad kahest pildist alates šikiks võidukombinatsiooniks.

Lisaks on A Night Out slotis tulutoov boonusmäng, mis toob tasuta keerutusi ja üsna suuri koefitsiente.

Kõik koos jätab sulle meeldiva mulje ja soovi sukelduda sellesse klubikirega atmosfääri ikka ja jälle.