Mänguautomaat Marco Polo kutsub ainulaadne kaubanduse ekspeditsioon peaaegu kõik maailma nurgad, koos slot Marco Polo sa saada kuulus ja väga rikas mees.

marco-polo-slot

Alustage seikluslikku teekonda koos tuntud Eestietsia kaupmehega, kes on oma elu jooksul läbinud pool maakera. Teid ootavad lugematud rikkused ja kaugete kontinentide salajased nurgad. Külastage idamaiseid riike, vaadake päikesetõusu ja nautige seiklusrõõmu koos oskusliku abimeeskonnaga.

Pidage meeles, et reisimine võib olla ohtlik ning koos julge meeskonna ja fondidega pardal võite sattuda tormi ja äikesetormi, kus ohtlik kallak võib hävitada kõik teie unistused uute põnevate radade vallutamisest. Koguge oma tahtmist ja võistle oma saatuse vastu.

Kuidas mängida Marco Polo mänguautomaati

Marco Polo slot on võimeline kullastama kogenud mängurit, kes on oma meelte ja emotsioonide kapten, ning seega viima teda läbi hasartmängude tormiliste radade seikluste poole. Tõusva päikese maa ootab sind juba koos ainulaadsete tegelaste ja karismaatiliste karakteritega. Sinu tee ei saa olema lihtne.

Iga sinu otsus on otseselt seotud mänguga ja mõjutab sinu ohtliku teekonna terviklikkust. Selle tulemusena – täis hoiab kulda, juveele ja unikaalseid kaupu lemmik õnn saab, kogudes individuaalseid kombinatsioone tähemärki, mis hiljem heldelt makstakse avara online mandrile.

Hakka pioneeriks ja näita, mida sa suudad riskida, et jäädvustada oma nime ajalukku ja saada parimaks reisijaks virtuaalses maailmas.

Kasutajaliides, reeglid ja nõuanded

Marco Polo võib esialgu tunduda tavalise ja klassikalise virtuaalse slotimängu näitena. Kõik elemendid, menüüd ja plokid on tehtud samasuguses ja sarnases visuaalses stiilis. Mängijad koguvad maksvaid kombinatsioone, pöörlevad pidevalt trummi ja osalevad täiendavates boonusmängudes. Jutustuse mehaanika ei ole läbinud mingeid dramaatilisi muutusi ja pakub kõigile tavalist mänguskeemi.

Virtuaalne trumm ise koosneb 5 vertikaalsest sektsioonist, mille sümbolid kujutavad ühekäelise bandiidi stiili, jutustades vapra meremehe seiklustest. Kõik kombinatsioonid kogutakse virtuaalsel väljal vasakult paremale. Iga sümbolite komplekt peab vastama samale teemale ja neid tuleb koguda ilma lünkadeta.

Piltide hulgas on mänguautomaadil Marco Polo ka eriline Wild-sümbol kaameli kujul. Ta võib asendada ja reguleerida kõiki kujutisi, välja arvatud scatter – sümbol Samurai, mis 3 või enama pildi korral võimaldab käivitada täiendava boonusmängu 15 tasuta spinniga. Täpsema teabe saamiseks võivad mängijad klõpsata klahvile “Paytable”, et teada saada kõikvõimalikke võidukombinatsioone, sümboleid ja mängureegleid.

Kasutaja saab valida, kas mängida 1 või 9 aktiivset rida. Mida rohkem aktiivseid mänguliine, seda paremad on mänguri võimalused oma võidu mitmekordistamiseks ja käibekapitali teenimiseks. Tehes sissemakse, saab mängija eraldatud koguse krediiti, mis punktide kujul vastutab mänguautomaadi pöörlemise eest ja mida on vaja mängimiseks.

Kõik kontrollid mänguautomaadis Marco Polo toimuvad tänu lihtsale ja läbimõeldud juhtimisseadmele, mis asub ekraani allosas. Kõik menüüd ja tekstid on inglise keeles, kuid nende õppimine ei ole raske. Kõik on intuitiivne ning sümbolitega ja nuppudega harjutate sekunditega. Mugavamaks mänguks on arendaja andnud võimaluse võtta Marco Polo pesa kasutusele täisekraanile ja soovi korral heli välja lülitada.

Mängu ajal saab kasutaja osaleda täiendavas boonusmängus, kahekordistada mängu ja osaleda tasuta mängus. Ainulaadne süsteem kogub eraldatud krediiti, mis on täiendatav ja tingimuslik.

Selles režiimis saab osaleja lihvida oma oskusi rulli keerutamisel, samuti on tal võimalik välja töötada mängustrateegia, tehnikad ja tutvuda lähemalt jutustamisreeglitega. Tasuta mängu alustamiseks ei ole vaja esialgset sissemakset ega eraldi registreerimist.

Boonusmäng

Seda režiimi saad alustada, kui kogud rullikutele samuraid kujutavaid erimärke. Nõutav miinimum on 3 või rohkem iidse sõdalase pilti. Pärast nende ilmumist alustab süsteem automaatselt sloti pöörlemist ja summeerimist ning kõik kombinatsioonide võidud korrutatakse 2ga!

Riskimäng

Hasartmängukomponendi fännid hindavad kindlasti Marco Polo slotis olevat kahekordistamismängu. Riskimäng seisneb selles, et kasutaja peab ära arvama selili lamavate ülikondade värvi. Punane või must. Kui teil on õnne, kahekordistab kasutaja panuse. Kui ei ole õnne, kaotad panuse ja jätkad keerutamist.

Kokkuvõtteks

Tasub märkida, et mänguautomaat Marco Polo sukeldub maailma, mis on täis seiklusi ja põnevat põnevusvaimu. Iga uus keerutus – uus voor teel edule ja saada mitte ainult hea tuju, vaid ka korralik võit koos kuulsa seikleja Marco Polo.