Unicorn Magic mänguautomaat on tehtud fantaasia žanri fännidele, slotis Magic Unicorn tunned keskaja vaimu, mis on peenelt põimitud maagiaga.

unicorn-magic-slot

Mängija siseneb maagilisse kuningriiki, mida varjutab saladus, mis hoiab palju saladusi ja mida asustavad ainulaadsed looma- ja taimemaailma olendid. Mängijatel on õnne kohtuda sünge ja kohmakaid hiid-entusiaste, greifide ja ükssarvikuid. Nagu igas muinasjutus, on kaunis printsessi vaatamisväärsus. Niisiis, kas oled valmis alustama oma reisi Magic Unicorn mänguautomaadis?

Kuidas mängida Unicorn Magic mänguautomaati

Unicorn Magic on üsna tavaline. Mündinupu abil saab mängija määrata üldise panustamise taseme, samuti on võimalik tõsta või langetada krediidimäära 2 korda. Esialgu määrab slott numbri 1, kuid mängija saab seda muuta, pannes 0,5 või 2.

Pärast nende lihtsate seadete täitmist peaks mängija määrama aktiivsete mänguliinide arvu, mida mängitakse, mida tehakse numbrinuppude abil 1 kuni 9. Samuti peaksite teadma, et määrad igal paigaldatud liinil on võrdsed, nende taset reguleerib klahv “bet one” (madalaim tase on 1 krediit ja kõrgeim – 100). Panustamise taseme tõstmiseks maksimaalse tasemeni saate kasutada klahvi “bet max”. Tasuta režiimis mängimine võimaldab osalejatel mängida 1000 krediidiga võrdse summa eest, mis sobib ideaalselt õppimiseks ja “käepäraseks”.

Pärast seda saate käivitada mänguautomaati Unicorn Magic. Kasutades klahvi “start”, algab esimene pööramine. Kui soovite rohkem keerutusi, kasutage nuppu “automaatne start”, mänguparameetrid ei muutu ja selles režiimis ei pakuta kahekordistamismängu üldse ja võidud kantakse automaatselt kontole Favoriit Fortune.

Klõpsates “info” mängija saab kontrollida tabelis koefitsientide võidujärjekordade ja reeglid video slot. Magic Unicorni slotist saab taustamuusika välja lülitada, selleks on väikese ikooniga kõlariga klahv, see asub ekraani paremas ülemises servas. Auhinnakombinatsioonide loendamine toimub vasakult paremale, alustades 1 rullikust ja moodustub homogeensetest ikoonidest, mis on üksteise järel.

Magic Unicorn Gaminator: sümbolid ja nende koefitsiendid

Nagu nimest näha, on Unicorn Magic mänguautomaadi peategelaseks valge ükssarviku ikoon. See müütiline tegelane tegutseb wild’ina, mis aitab moodustada keerulisi kombinatsioone, asendades teisi ikooni (kõiki peale scatteri). Kõik kombinatsioonid, milles on ükssarvik, kahekordistavad automaatselt auhinnaraha.

Üksnes ükssarviku kombinatsioon toob vastavalt 2, 3, 4, 5 pildi korral 10, 250, 2500, 9000 kordajat. Kuna scatter-sümboli simulaatoris kasutatakse pilti – magic forest, on selle kordajad 2, 5, 20, 500, 2, 3, 4, 5 sama sümboli eest (sõltumata sellest, kus need mänguautomaadi paneelil esinevad). Need kordajad korrutatakse panuse summaga liinil ja nende endi arvuga mängus. Kui mängu ajal mänguautomaadil Unicorn Magic Unicorn näeb mängija korraga 3 või rohkem sümbolit “võlumetsas”, saab ta 15 tasuta spinni.

Ülejäänud auhinnajärjekorrad, mis koosnevad 3, 4, 5 identsest sümbolist, võivad olla koos piltidega:

  • Kaunis maagiline valge loss koos tornidega, need toovad koefitsiente 20, 100, 400.
  • Kaks punaste mütside ja heledate tuulepluusidega päkapikut, mis samuti nagu maagilised seened annavad kordajaid 15, 75, 250.
  • Tähed “Q”, “J”, “10”, mis toovad 5, 25, 100.
  • Tähed “A” ja “K”, mis toovad kordajaid 10, 50, 125.

Teisi kombinatsioone saab moodustada eelkõige 2 identsest sümbolist:

  • Kujutis koos numbriga “9” annab 2, 5, 25, 100 krediiti 1 komplekti kohta.
  • Piktogramm nümfiga, samuti griifiga pilt toob 2, 25, 125, 750.

Riskimäng ja 15 tasuta mängu Unicorn Magic slotis

Iga auhinnakombinatsioon annab sulle võimaluse tõsta oma auhinnaraha. Riskimängu alustamiseks vajutage lihtsalt ühte nuppu, millele on kirjutatud sõna “gamble”. Kui mängija ei soovi riskida ja riskivooru mängida, tuleb tal keeldumiseks vajutada klahvi “võta võit”.

Riskivooru olemus seisneb selles, et õnnelik mängija määrab konkreetsete nuppude abil mõistekaardi värvi. Kui see on õige, kahekordistub tema mängust saadud võit, kui aga vale, siis tühistatakse see.

Kui mängija näeb 3 või rohkem scatter-sümbolit (võlumets) sloti mänguväljakul, saab ta 15 tasuta mängu Unicorn Magic mänguautomaadis. Ja juhul, kui scatterid langevad selles režiimis uuesti, käivituvad tasuta keerutused automaatselt uuesti.