Mänguautomaat Turg: kas soovid osta mahlast küpset arbuusi, melonit või teha väikese sissemakse?

Turgi mänguautomaadi arendaja on Unicum. Sellel firmal ei ole nii palju mänguautomaate, kuid see on juba aastaid tootnud originaalseid ja põnevaid mänguautomaate.

Pärast mänguautomaadi Turg käivitamist satub mängija tavapärasele turule. Siit leiad tohutu valik tooteid.

Mänguautomaadi Turg välimus imiteerib suurepäraselt turgu: rippuv lint, mille kohal on silt sõnaga Turg, vasakul pool on erinevad reklaamid.

Turul näidatud turg on väga realistlik. Internetis on see slott eksisteerinud juba pikka aega, mis tõestab selle populaarsust hasartmängukogukonna seas. Lõppude lõpuks, vaatamata oma tagasihoidlikkusele, võib mänguautomaat Turg tuua palju rõõmu ja positiivseid emotsioone. Suurepärane meeleolu aitab palju imeline muusika kompositsioon idamaise maitsega, ei saa igavleda, isegi pika mängimise ajal.

Kuidas mängida Turgi mänguautomaati

Igal mänguautomaadil on oma eripära ja sel juhul on oluline mõista, et sõltumata mängu tulemusest peaksite püüdma tagada, et teie tegevus jääks samaks. Kui see juhtub, võib väita, et tegemist on soodsa suundumusega, mis aitab kaasa teie mängutulu suurenemisele.

Turgi mänguautomaadi struktuur hõlmab viit rullikut ja kakskümmend ühte rida. Mängija saab valida 1, 5, 9, 15 või 21 rea vahel. Maksimaalne panus võib ulatuda kuni 210 euroni. Ilma rahata mängimine selles masinas peaks olema ainult kasutajaliidese uurimine, kuid sellise mängu teostatavus on küsitav, sest liiga lihtne ja arusaadav juhtimine ei nõua suurt tähelepanu. Lisaks on menüü täielikult eestikeelne, nii et tõenäoliselt ei teki raskusi. Peate ainult meeles pidama, et Turgi masinat on võimalik mängida tasuta.

Tuleb märkida, et selleks, et tutvuda tasumistabel ja üksikasjalik uuring reeglite slot Turg, peate kasutama Help nuppu. Gamble Bet klahvil on topeltfunktsioon. Seda saab kasutada tehtud panuse summa muutmiseks ja lisaks sellele ka topeltmängu käivitamiseks pärast auhinnajärje saamist. Sama klahviga, mis ütleb start ja take win, saab alustada rullide pöörlemist ja krediteerida õnneliku saaja kontot, mille tulemuseks on tema pöörlemisvõit.

Kirjeldatud slotil on palju funktsioone, mille hulgas on kaks boonusvooru, riskimäng ja erimärgid. Võidu saamiseks tuleb koguda vähemalt kaks ühesugust pilti. Võidetud summa võib kahekordistuda, kui mängija proovib kätt riskimängus. Topeltmäng on väga meelelahutuslik, sest tuleb ära arvata, millises kahest rahakotist on mündid, sest ainult sel juhul kahekordistub saadud summa. Tasuta mängides ei saa aga kogeda kogu seda põnevust, mis ootab sind pärisraha kasutamisel.

Internetis ilmunud Turgi slot, mis tehniliselt ei erine kasiinos olevast reaalsest masinast. Selle masina monitoril on paigutatud erinevaid elemente, kuid tähelepanu väärivad vaid kõige olulisemad neist. Waldi funktsiooni täidab pilt, millel on sõna Turg. Müüja portree ja kella pilt on kaks boonussümbolit, mis käivitavad teatud tingimustel kaks auhinnamängu.

Turgi mänguautomaadi boonusvoor

Kolm või enam müüja portreed avavad ukse boonusmängu, kus tuleb osta arbuus, et võita võimalikult palju raha. Maksimaalne võit on tuhat panust rea kohta. Vastavalt leitud boonuspiltide arvule on mängijal 1, 2 või kolm katset arbuusi valimiseks.

Boonusvoor mänguautomaadis Turg

Pärast kolme või enama kellapildi leidmist satute samanimelisse boonusmängu, mis koosneb kahest voorust. Esimeses voorus tuleb valida kellamärk, teises – konkreetne kell. Sõltuvalt rea panusest, kellamargist ja selle kvaliteedist võite võita kuni 1200 panust.

Loomulikult ei saa öelda, et Turgi mänguautomaadil oleks super graafika või suurepärane funktsionaalsus, kuid see on väga lõbus.