Dr Lovemore mänguautomaat jutustab joovastava loo igavesest armastusest, kus armastusväärne Dr Lovemore on tabatud, sest ta ei saa keelduda igavesti välja kukkuvatest boonustest.

Mänguautomaat Dr. Lovemo on mõeldud eelkõige naissoost publikule. Võitnud inimkonna õrna poole tähelepanu ja südant, on masin mõeldud virtuaalseks slotiks, mis võib lisaks meeldivatele mänguhetkedele anda õiglasele daamile võimaluse teenida head raha ja teostada kõik oma varjatud unistused ja fantaasiad.

Armas visuaalne stiil on põimitud põnev gameplay, mis ei anna osalejatele igavleda hetkekski. Aga mitte ainult armastavad hasartmängude teenindusajad saavad hinnata seda gaminator, see on ideaalne kõigile, kes ei pahanda raha teenida ja mõistab väärtust kõrge intressimäärad väljamakse. See on selle näitaja mänguautomaat Dr Lovemore on laialdaselt populaarne enamik kasutajaid kogu maailmas.

Kuidas mängida Dr Lovemore mänguautomaati

Virtuaalne mänguautomaat Lovely Doctor sarnaneb enamiku klassikaliste ühekäeliste bandiitidega, sest sellel on samad klassikalised reeglid ja keerutamispõhimõtted. Mänguautomaat ise koosneb kolmest väljast, mis sisaldavad infopaneeli, rullikut ennast, mis on jagatud 5 vertikaalselt pöörlevaks sektsiooniks, ja armatuurlaua juhtpaneeli. Viimane võimaldab juhtida ja manipuleerida masina tegevust, sõltuvalt mängija eelistustest.

Iga rulliku sektsioon on märgistatud piltide kujul, mis on sobivas visuaalses stiilis koostatud kui üksikud elemendid armastuse seiklustest kütkestava Dr. Lovemore’i seiklustest. Iga keerutus võimaldab teil erinevatest piltidest mosaiik kokku panna ühtseks mosaiigiks, mille eest saab õnnesoovija rahalist tasu. Igal kombinatsioonil on oma vaste ja koguvõit sõltub mängus tehtud panusest ning mängus loetud liinide arvust.

Virtuaalse jutustamise esitusviis ja viis on suunatud eelkõige virtuaalsete slotimängude austajate naispoolele. Iga siin veedetud minut on võrreldav naiste poolt nii armastatud armastuse peatükiga, lugedes romaane Casanova seiklustest.

Dr Lovemore mänguautomaat on mitmekülgne gaminator, sest ta suutis kokku panna huvitava süžeega, dünaamilise mängupildi ja põneva süžeega, mis on suunatud naispublikule. Mehed seevastu kaasatakse sellesse armastusretkesse tänu reeglite lihtsusele ja suurenenud võidu väljamaksete tõenäosusele.

Juhised, näpunäited ja kombinatsioonid

Ehitus ja piltide kombinatsioonide kogum läheb vasakult paremale. Iga uustulnuk saab hõlpsasti teada kõigi võimalike kombinatsioonide kogumi; selleks tuleb hoolikalt uurida kõiki peamisi mänguvälju ja proovida tasuta mängu.

Selleks ei pea te läbima täiendavat registreerimist ega tegema oma esimest sissemakset. Rullide keerutamisega kulutate tingimuslikke krediite, mida antakse piiramatus koguses.

Selline lähenemine parandab teie mängu, töötate välja põhimeetodid, põhimõtted ja strateegia mängu kohta ning saate väga pluss ja kasumlikuks mänguriks kaugel.

Dr. Lovemo mänguautomaadi mängimise alustamiseks tuleb otsustada kahe põhiparameetri üle:

  1. Mängitavate liinide arv;
  2. Panustatav summa. See peaks tulenema teie pangakonto suurusest.

Esimesel juhul on liinide arv vahemikus 1 kuni 20. Mida rohkem liine on kaasatud loosimisse – seda rohkem võimalusi on mängijal õige kombinatsiooni kogumiseks.

Iga keerutus maksab krediiti. Krediidid on raha. Enne mängima hakkamist tasub tähelepanu pöörata panuse summale. See ei tohiks olla liiga kõrge ja see ei tohiks teie pangakontot liiga palju mõjutada. Kasutage hästi oma juhtimise arvutamist ja kontrollimist. See aitab vältida tarbetuid probleeme ja säästab teile hiljem märkimisväärset summat raha.

Dr Lovemore mänguautomaadi rulli mõistatused

Paljude sümbolite seas, mis on saadaval rulli lõikudel, võib kasutaja kohata:

  • Pilt rasestumisvastastest vahenditest;
  • Bukett maitsvatest punastest roosidest;
  • Joovastavat šampanjapudelit;
  • Ilusat parfüümi;
  • Nais- ja meesmärgid;
  • Peegel, mis kujutab oskuslikku püüdjat Dr. Lovemore’i;
  • Numbrimärk “Wild”.

Kõik need elemendid koos moodustavad tervikliku pildi mängust. Iga võrreldavate piltide kombinatsioonide komplekt maksab heldelt, võimaldades mängijal oma rahakapitali mitmekordistada.

Feromoonid armastuse on õhus, ja soov püüda pilku õiglasema soo – kõik piisavalt seda virtuaalne mänguautomaat Dr Lovemore, räägib lugu põnev ja huvitav seiklus ilus ja väga armunud arst.