Blade mänguautomaat kastab teid iidsesse saagasse inimeste ja vampiiride vastasseisust ning progressiivse jackpotiga mänguautomaat Blade pakub huvi isegi hasartmängusõpradele.

Raske on leida kedagi, kes poleks vähemalt korra kuulnud vampiirijahtijast Blade’ist. Playtech otsustas selle vampiirisaaga hullumeelset populaarsust ära kasutada, luues Marveli koomiksite ja Wesley Snipesi peategelasega filmi põhjal slotiketta.

Blade mänguautomaat on klassikaline 5 rulliku ja 20 reaga slot. Seda on äärmiselt lihtne mängida, kasutajaliides on intuitiivne ja võidud on üsna suured.

Kuidas mängida Blade mänguautomaati

Esimene asi, mida enne mängu alustamist teha tuleb, on valida oma panustamise kordaja. On kolm võimalust – x1 x2 ja x3. Maksimaalne panus, mida saab ühe rea kohta teha, on 20 krediiti, vastavalt kui vajutad max bet, saad korraga panustada 400 krediiti.

Aktiivsete liinide arv valitakse liinide klahviga ja panus rea kohta varieerub bet per line’iga. Automaatne keerutamine on reguleeritud ja käivitub automaatse käivitamise vajutamisega. Üksikspinni käivitatakse tavalise spinni nupuga.

Kui soovite reegleid täpsustada või näha väljamaksete tabelit, klõpsake lihtsalt infolehel.

Sümbolid ja koefitsiendid

Blade mänguautomaadi uus omadus on see, et rullikuid on ainult 5 ja maksimaalne sümbolite arv kombinatsioonis on 6 pilti. Kõik see saavutatakse uue sümboli – Blade Split – abil. See peab olema viiendal rullikul ja kui tekib mõni 5 sümboli kombinatsioon, siis jätkub Blade Split kuni 6 sümbolini.

Vampiirijahtija Blade’i enda kujutis toimib nii wild-sümbolina kui ka jackpoti sümbolina. See asendab kõiki muid sümboleid peale tera jagunemise ja scatteri ning pannakse kokku kahe, kolme, nelja, viie ja kuue pildi kombinatsioonides, mille koefitsiendid on 10, 75, 200, 2500 ja 25 000.

Scatter on kujutis, millel on punasel taustal kirjutatud Blade. Kolm neist, mis ilmuvad rullide mis tahes lahtrisse, avab õnnelikule mängijale juurdepääsu boonusmängule ning toob 3, 4 ja 5 sellise pildi puhul koefitsiendid 6, 66 ja 666.

Vampiiritüdruk on teine kõrgeima tootlusega sümbol. Nii tema kui ka jahimees ise kogunevad kahe, kolme, nelja, viie ja kuue pildi võidukombinatsiooniks, mis toob koefitsiendid 5, 20, 150, 1000 ja 4000.

Kuulipilduja, Blade’i lemmikrelv, on kolmas kõige tulusam sümbol. Maagiliselt kahe, kolme, nelja, viie ja kuue pildi kombinatsioonis sisalduv sümbol toob õnnelikule mängijale iga panuse eest 3, 10, 100, 750 ja 3000 krediiti.

Järgnevad kolm sama tootlusega sümbolit. Need on nuga, kuulid ja meditsiinisüstid. Neil on sama saagikus ja need pannakse kokku võidukombinatsiooniks, alustades vaid kolmest sümbolist. Kolme, nelja, viie ja kuue pildi puhul on koefitsiendid 10, 75, 200 ja 2500.

Järgnevalt on kaardisümbolid. A ja K on samuti sama tootlusega ja toovad vastavalt 5, 50, 150 ja 500 koefitsienti kolme, nelja, viie ja kuue sellise kujutise puhul.

Q ja J on kasumlike sümbolite nimekirjas eelviimased. Nad toovad koefitsiendid 3, 30, 100 ja 300, kui kombinatsioon koosneb kolmest, neljast, viiest ja kuuest sümbolist.

Sümbolite nimekirja lõpetab 10. See, nagu ka ülejäänud kaardisümbolid, tuleb kokku kolme, nelja, viie ja kuue pildi kombinatsioonis ning toob 2, 25, 75 ja 250 koefitsienti.

Blade mänguautomaadi tasuta keerutused

Kolme või enama scatteri rullimisel avaneb väga tulutoov mäng – tasuta spinnid. Need toimuvad spetsiaalsete reeglite järgi dünaamiliste koefitsientidega. Enne keerutamist valib süsteem ise koefitsiendi, millega võidud krediteeritakse.

Mäng järgib täpselt samu reegleid kui spinn, mis ilmus kolm või enam scatter sümbolit. Selgub, et mida rohkem ridu ja mida suurem on panus, seda suurem on tasuta spinnide auhind.

Pärast igat võidukihutust käivitub teine kordaja, mis samuti suurendab järjepidevalt võitu 2, 3, 4 ja 5 kordajaga.

Iga kaotatud spinni korral korrutis langeb, kuid see ei saa olla väiksem kui x2.

Blade Slots’i salapärane progressiivne jackpot

Kõigis Marveli koomiksitega seotud slotides on huvitav ja tulutoov reegel. Teatud protsent raha, mille kasutajad jätavad mis tahes slotis, läheb ühte ühisesse fondi.

Blade’i mänguautomaadis on igal mängijal võimalus murda suur hullupott. Mängides Marveliga seotud slottidel, on tal võimalus osaleda boonusmängus ja murda üks neljast progressiivsest jackpotist. Power, Extra Power, Super Power, Ultimate Power. Mida suurem on panus, seda suuremad on võimalused selles mängus osalemiseks.

Selle olemus on lihtne. Kasutajale antakse 20 kaardist koosnev väli, mille taha on peidetud neli jackpoti pilti. Piisab, kui avada kolm sama kaarti, ja näidatud jackpot-rahad kantakse mängukontole. Maksimaalne auhind, mida mängija võib võita, kasvab iga päev ja on praegu 850 000 krediiti.