Hulk mänguautomaat on rohelise koletise metsikud seiklused, mis keerleb sujuvalt ümber mänguautomaadi, hävitades kõik vasturääkivused.

Üks parimaid Playtechi teenindusautomaate on muidugi Hulk, millel on suur hulk boonuseid, originaalsed lisad ja hämmastav graafika.

See masin erineb teistest slottidest oma mitmekesiste ja huvitavate funktsioonide, suurepärase muusika ja kõrge väljamakseprotsendi poolest, millest saab kiiresti üks teie lemmikviisidest vaba aja veetmiseks.

Hulk slot pakub huvi mitte ainult koomiksite fännidele, vaid ka tavalistele mängijatele. Tuleb tänada arendajaid, kes on teinud suurepärast tööd: palju eriefekte muudab mängimise rohkem videomängu sarnaseks. Lisaks aitavad hea graafika, erksad värvid ja hästi valitud muusika kaasa simulatsiooni kasvavale populaarsusele.

Kuidas mängida Hulk mänguautomaati

Hulk’i mänguautomaadi süžee, nagu ka samanimelise koomiksi ja filmi süžee, keerleb teadlase Bruce Benneri ümber, kes viib läbi julgeid teaduslikke katseid. Kui aga midagi läheb valesti, plahvatab laboris gammapomm ja Bruce, kes päästab poisi elu, saab tohutu annuse kiirgust ning muutub kohutavaks roheliseks koletiseks. Pärast haiglas teadvuse taastamist ja arusaamist, milliseks ta on muutunud, põgeneb Bruce meditsiiniasutusest. Selle põgenemisega algab tema kõvade seikluste lugu.

Kohe pärast Hulk’i mänguautomaadi käivitamist näed, mis on selle erinevus teistest mänguautomaatidest. Eriefektid, millega ei ole kitsid mänguautomaadi loojad, muutsid selle hästi läbimõeldud süžeega tõeliseks videomänguks. Selle tulemusena annab isegi ilma rahata mängimine hea rohelise koletise fännidele palju positiivseid emotsioone.

Nagu teistelgi slotidel, on kirjeldatud seadme põhielemendid viis rullikut. Panustamiseks on 25 rida. Lisaks tavapärastele sümbolitele on ka need, mis täidavad teatud spetsiifilisi funktsioone. Näiteks võib mängija igal rullikul kohtuda ikoonidega, mis avavad juurdepääsu freespinnidele.

Esimest ja viiendat rullikut uurides võib õnnelik mängija leida märgi, mis võimaldab tal boonusmängus võidelda. Kolmas, neljas ja viies rullik on territoorium, kus valitseb wild. Madalaim panus ühe rullikuvooru kõikidel aktiivsetel ridadel on 25 senti. Kõrgeim panus on 1250 ameerika rahatähte. See asjaolu muidugi julgustab algajatel minna treeningust mängima raha eest. Kuid kui te ei ole kindel oma võimetes, keegi ei takista teid võitlema mänguautomaadi Hulk, ilma kulutamata sentigi, ilma registreerimata ja nii kaua, kui soovite.

Pole paha võita ja adrenaliinisüsti otse rohelise kostaja piltidelt pakuvad kupeed rohelise vedelikuga: need suurendavad panust kuni viiesaja korda. Kuid kõige märkimisväärsem kordaja on kiirgussümbol, mis võib suurendada panust neli tuhat korda.

Freespinnid

Hulk mänguautomaadis saab mängija teatud tingimustel rullikutel tasuta keerutusi. See juhtub ainult siis, kui mängija leiab rullikutel vähemalt kolm Hulk’i kujutist. Sellises olukorras antakse mängus osalejale kümme freespinov. Tuleb märkida, et tasuta spinnide ajal teenitud summad suurenevad igal juhul kolmekordselt.

Täiendav voor Smash Bonus Hulk masinas

Ilmumine rullikutel 1 ja 5 märk sõnadega Smash Bonus lahutab ukse õnneliku võitja ees boonusmängus, millel on haruldane võimalus lõbutseda pahandustega, kandmata vastutust oma põhimõteteta tegude eest. Seejuures võib ta purustada politseiautosid ja isegi hävitada helikopteri. Tuleb öelda, et kõik katastroofid näevad väga muljetavaldav, ei jää alla oma realismile kõige kallimate plokkfilmide.

Suur ja kohutav metsik

Wild tegelane kirjeldatud üksus töötab pilt Hulk nägu. Wildil on võime suureneda, katab 1 rulli ja annab trapperile paar freespinni. Mõnikord võib see katta kõik 3 rullikut, kuid selle määra, et anda mängurile ainult üks tasuta kerimine trummid.

Peaks rääkima hämmastav jackpot Hulk automaat, mis on kolm võimalust: väikseim 10.000-20.000 dollarit ja suurim 500.000 dollarit. Kõiki superpreemiaid saab võita mis tahes järjekorras. Iga keerutus mis tahes panusega võib sellele kaasa aidata. Samuti on jackpoti võimalus seda reaalsem, mida suurem on panus.

Uskuge, et peaksite ise nägema kõiki hämmastavaid ideid loojad slot Hulk, sest igasugune kirjeldus kahvatub ees tõeline suhtlemine mänguautomaadi. Unustamatu kogemus on garanteeritud! Ärge kartke ohjeldada stroppy Fortune. Võtke eeskuju ohjeldamatust Hulkist, kes võitleb oma inimlikkuse eest.