Playtech Gamingi poolt välja antud mänguautomaat Full Moon Fortunes jutustab tumeda ja salapärase loo 19. sajandi Inglismaalt.

full-moon-fortunes-slot

Pimedal ja süngelisel kalmistul elab hirmuäratav koletis, kes täiskuu ajal muutub libahundiks ja tormab linna, et leida sealt õnnelik mees, kes teda kullaga rikastaks. Lugu kaldub kõrvale õudusžanri klassikalistest kaanonitest ja kutsub sõbralikul moel mänguautomaatde kasutajaid virtuaalsel kasiinopõrandal palju raha võitma.

Full Moon Fortunes’is mängib peaosa dr Blackwood. Fantaasia lugu lahjendab tumedat stiili ja visuaali, mis kastab mängijad jutustuse sisusse. Mängija kohtab oma teel huntide, draculate, hõbekuulide ja metsloomade jälgi. Õnnelikku mängijat premeeritakse heldelt, kui ta suudab oma teel kohtuda salajase koletisega. Võitke oma hirm, olge vapper ja ärge sattuge segadusse süžeekombinatsioonides, ja siis naeratab õnn just teile.

Kuidas mängida Full Moon Fortunes mänguautomaati

Mänguautomaadi Riches of the Full Moon kujundus ja teema on disainerite ja autorite poolt väga detailselt välja töötatud. Iga pilt rullikul on oma tükike ajaloost slotis ja suur pilt avaneb kalmistul, kus peategelane muutus koletiseks.

Graafika osas on arendajad saavutanud suure detailsuse ja erilise visuaalse stiili. Mängija sukeldub peaga müstilisse ja makaabersesse narratiivi.

Iga atribuut libahundi elust vilgub iseloomulikult üle virtuaalse rulli. Selleks, et olla kõik relvad, pead sa suutma tabada iga märki ja joogi, mis aitab võidelda libahundi vastu.

Soundtrack vastutab looduse värisevate helide, huntide ulgumise, vihma ja salajase kohaloleku eest, mis pidevalt mängijat ümbritsevad.

Mängupilt ja näpunäited Full Moon Fortunes’i mänguautomaadi mängimiseks

Alustamiseks peaks mängur, eriti aga algaja, tutvuma Full Moon Fortunes mänguautomaadi funktsioonide ja kombinatsioonidega lähemalt. Selleks mine kõigepealt vastavasse jaotisse “Info” (INFO), kus saad teada mängukaartidest ja kombinatsioonidest, mille eest kasutaja teenib väärtuslikke krediite. Samuti saate näha võiduliinide moodustamist.

Wild-sümboliks on siin muidugi libahundi kujutis. Mida rohkem kummitusi sa mänguväljal tabad, seda rohkem saad kordajat.

Rull koosneb 5 vertikaalselt pöörlevast reast, mis sisaldavad pilte ja sümboleid. Mängu mängitakse 20 fikseeritud liinil. Kasutaja ei saa nende arvu muuta, see on konstantne. Mängija saab valida panuse summa rea kohta, klõpsates “+” või “-” väljal “line bet” (LINE BET). See võib olla vahemikus 0,01 kuni 50 krediiti ja see moodustab kogu panuse summa. Masin käivitatakse, kui vajutate nuppu SPIN, mis võimaldab ühe rulli keerata. Kui kasutaja soovib ühe nupuga lülitada sisse masina pideva automaatse spinningu, siis tasub vajutada nuppu “AUTO PLAY”.

Peamine ja põhiline soovitus pärast mänguautomaadiga Wealth of the Full Moon tutvumist on proovida tasuta versiooni. Selline lähenemine võimaldab mitte ainult tutvuda ühe käega bandiidiga ja mängida otse, vaid säästab ka raha, vältides rumalate ja tühiste vigade tegemist tulevikus. Tasuta pöörlev trummel hasartmängude seiklejad saavad arendada oma strateegiat ja meetodeid mängu läbiviimiseks, olla võimeline täpsemalt määrama määra ja planeerida oma pangakontot mängu slot. Mängides seda meetodit kaugemal kasutajad pluss palju sagedamini, tuginedes üha vähem ainult õnne ja õnn.

Sümbolid ja kombinatsioonid

Mängu visuaalsete sümbolite suurest valikust on järgmised:

  • Kaardisümbolite kogum 10-st kuni A-sümbolini;
  • Kõikvõimsad hõbekuulid;
  • Salapärane Beast’s Footprint;
  • Tombstone’i kaart;
  • Öö hundi wild-sümbol;
  • Täiskuu;
  • Dr. Blackwood;

Mõned kaardid, nagu näiteks öine uluv hunt, võivad muutuda universaalseteks sümboliteks ja asendada mis tahes muud kujutist. Täiskuu sümbol viiendal rullikul muutub Dr. Blackwoodi kaardile lisaks ja muudab ta hirmuäratavaks libahundiks, mis saab kordajaid ja võib anda mängijale lisaraha.

Täiskuu Fortunes’i mänguautomaadi boonusmäng

Kui slotile ilmub 3 või enama hauakivi kujutis, siis siseneb kasutaja täiendavasse boonusmängu. Uues aknas peab õnnelik mängija valima ühe hauakivi, mis peidab endas tasuta keerutusi. Teine samm on valida kordaja, millega need tasuta keerutused toimuvad. Lõpptulemus võib olla kuni 20 tasuta spinni, mille boonusmängu kordaja on x25.

Mänguautomaat Full Moon Fortunes võib pakkuda mängijatele ainulaadset võimalust sukelduda mängus põnevasse loosse, tänu tähelepanuväärsele ja hästi läbi mõeldud süžeele, klassikalise vertikaalse mänguautomaadi mehaanikale, kenale graafikale ja visuaalile, sujuvale animatsioonile ja eripärasele heliribale. Iga kasutaja saab võita libahunti ja samal ajal teenida sellega head raha.