Book of Ra Deluxe mänguautomaat – sellega satute kohe põnevasse seiklusesse, saades peategelaseks salapärases maailmas iidsete Egiptuse püramiidide keskel. Sinu eesmärk on lahti harutada ajastu salapäraseid saladusi ja leida vastuseid vaaraode poolt maha jäetud kirjapanekutele. Püramiidide saladused ja ohud ootavad sind igal sammul. The Book of Ra mänguautomaat pakub sukelduda salajase Egiptuse ajalukku ja kui sul õnnestub, leiad selle valitsejate vapustavad aarded.

Selle slotiga tutvudes tõmbab mäng reisijat järk-järgult ohtlike püramiidide pimedatesse labürintidesse. Siin tuleb sul silmitsi seista oma põnevusjanu ja adrenaliini lainega, sest rahavoog võib igaühele pea pähe keerata.

Kuidas mängida Book of Ra Deluxe mänguautomaati

Mängu põhimõte keerleb mänguautomaadi vertikaalsete keerutuste ümber, kusjuures rullikute väljadele ilmuvad spetsiaalsed rakendatud sümbolid. Õige kombinatsiooni eest premeeritakse mängijat väärtusliku krediidiga. Sujuvalt populaarsuse lainel edasi liikudes on arendajad välja andnud teise versiooni populaarsest mänguautomaadist Book of Ra Deluxe. Sloter neelas endasse kõik parimad arengud visuaalse stiili, mehaanika ja mängupildi osas ning seda täiendati mõningate elementidega. Kui läbite kõik keerdkäigud teel mängur saab omanikuks ihaldatud Book of Ra, mille eest ta saab väärtuslikke auhindu. Suur hulk võidukombinatsioone ja lisaboonused meeldivad mängurahvale ja koos sellega kaasneva põnevuse lainega neelavad mängijad hasartmänguseikluste merre.

Graafika ja üldise visuaalse stiili poolest näeb mänguautomaat Book of Ra Deluxe välja viie plussiga. Selle visuaalid paeluvad silma ja altkäemaksu oma autentsusega, võrreldes esimese versiooniga ühekäeline bandiit. Virtuaalsel väljakul saab iga kasutaja proovida oma õnne ja õnne. Ainult vaprad ja järjekindlad suudavad aarde leida.

Väliselt näeb mäng suurepäraselt välja, kõik osad menüü ja trummi detailid on täpselt jälgitud. Pilt on tehtud kõrgresolutsiooniga ja uhkeldab suurepärase värviskeemiga ning mänguobjektide suure heleduse ja kontrastsusega.

Mänguautomaadi Book of Ra Deluxe üldpilt on kujundatud Vana-Egiptuse lugude ja jutustuste stiilis. Kõik väljad on korrapärased geomeetrilised kujundid ja ekraani ülemises keskosas on logo koos virtuaalse mänguautomaadi nimega. Soovi korral saab mänguautomaadi heli välja lülitada, kui kasutaja soovib mängida vaikuses.

Mängu vaimus on tunda põnevust ja ohtu. Rüüstamine värviline, täis kulda hauad, mängija saab oluliselt suurendada oma käibekapitali kui on väga vihane puhkab oma elupaikades vaaraode.

Kogu loogika Book of Ra Deluxe slot on keskendunud valdkonnas trummel. Gambler pöörlevad lõigud valdkonnas, kogub kombinatsioone, hoone analoogia teiste teenindusajad vasakult paremale. Trumm siin koosneb viiest osast. Valikul professionaalne mäng pakub valida arvu aktiivsete paylines. Nende arv võib ulatuda 1 kuni 9.

Mängimine on lihtne ja lõbus, ja saada riputada ja õppida kõik kombinatsioonid võib olla väga lühikese aja jooksul. Eriti algajatele siin on tasuta koolitusrežiim mängu. Te pöörate trummivälju, makstes tingimisi krediiti.

Et olla kogu aeg plussis, treenige oma kannatlikkust. Igal mängijal on kohustus võita distantsil, muidu ei ole see seiklus sinu jaoks. Distsipliin ja kogemus annavad selleks aluse. Algajail on parem alustada virtuaalmasina tasuta versiooniga. Nii saavad nad õppida ära kõik mänguväljal olevad sümbolid ja kombinatsioonid ning kogemustega saavad nad välja töötada oma mängumeetodid ja -strateegiad.

Paljude sümbolite ja piltide hulgas on virtuaalse automaadi Book of Ra Deluxe väljadel järgmised:

  • Book of Ra;
  • Skarabeuse sümbol;
  • Vaarao kujutised;
  • Kaardisümbolite kogum (10, J, Q, K, A);
  • Peeniksi sümbol.

Spetsiaalne scatter-sümbol Ra raamatu kujul pakub mängijatele võimalust koguda erivõitu. See mängib mis tahes positsioonil väljakul. Peamine ülesanne on saada vähemalt 3 sellist sümbolit põllule;

Iga kombinatsioon korrutab panuse summa teatud koefitsiendiga. Sellest tulenevalt oli algne pöörde summa väärtus ja lõplik võit on suurem.

Boonus- ja riskimäng Book of Ra Deluxe masinas

Nagu igas teises mängus, on ka siin boonusmängud ja võimalused oma võidu kahekordistamiseks. Kui veeretad raamatut kujutava erisümboli, saab mängur veel 10 tasuta boonusmängu. Igaühel neist on eriline funktsioon ja võitmiseks tuleb olla tähelepanelik ja keskendunud.

Riskimäng pakub standardset võimalust kahekordistada võidetud panus, kui arvad ära kaardi värvi. Valides punase või musta, võib kasutaja suurendada või kaotada oma võidukombinatsiooni.

Kokkuvõtteks tuleb märkida, et mäng, mis on pikka aega olnud populaarsuse lainel, ei kaota oma asjakohasust. Rohked väljamaksed ja palju tasulisi kombinatsioone köidavad mängurite tähelepanu. Täiendavad boonused meelitavad hasartmängude tundjaid ja hea raha teenimise armastajad.

Nii et alustada seiklus jääb meeldivalt istub arvuti ees, klõpsake “Start” ja süveneda salapärane maailm Vana-Egiptuse mänguautomaadi Book of Ra Deluxe.