Sizzling Hot Deluxe mänguautomaat kastab teid uskumatult küpsete puuviljade segusse, sest Kompot Deluxe mänguautomaat on tõeline võimalus saada puuviljamiljonär.

Vaevalt, et keegi keeldub proovimast looduslikku, puuviljase maitsega jooki. Samamoodi saab igaveseks lojaalseks fänniks igaüks, kes on kogenud Sizzling Hot Deluxe mänguautomaati, mida mängijad kutsuvad hüüdnimega Kompot Deluxe.

Mõni võib arvata, et see masin on märkamatu. Muidugi, sellel ei ole uimastavat graafikat ja selle teema ei ole seotud populaarse sci-fi põnevusfilmiga, kuid see on tema lihtsa ja lihtsa, mis meelitab paljusid hasartmängufänne. Lõppude lõpuks, lihtsa mängupildi ja selged reeglid on eripära slot, aitavad kaasa väga kiire rikastumine mängijad.

Mänguautomaat Sizzling Hot Deluxe ei ole lihtsalt uus versioon masin Sizzling Hot Kompot, ja tegelikult selle teine sündi, mille tulemuseks oli hämmastavalt helde slot võitu kena graafika, huvitav lugu ja suurepärane muusika.

Kuidas mängida Sizzling Hot Deluxe mänguautomaati

Mängija ees avaneb suurejooneline kulinaarne vaatemäng, kui ta valmistab fantastiliselt maitsvat kompotti. Masin valmistab kompotti küpsetest arbuusidest, mahlastest kirssidest, viinamarjadest, ploomidest ja apelsinidest hoogsas tempos, mida saadab meeleolukas muusika. Kuid kuigi puuviljad on joogi peamised koostisosad, ei sõltu selle suurepärane maitse mitte ainult neist, vaid ka vürtsidest, käputäie tähtede ja seitsmikute rollis. Just need vürtsid muudavad mänguautomaadi Kompot Deluxe mängimise oma fännidele väga atraktiivseks.

Osaleda uskumatu kokandus show saate tasuta ilma registreerimata. Kuid selle võimaluse puhul ei tunne te kõiki maitseid, mis on teile kättesaadavad ainult siis, kui mängite raha eest.

Tasuta treeningfaas on aga absoluutselt vajalik neile, kes on alles hiljuti tutvunud online-masinate imelise maailmaga. Alles pärast usalduse saavutamist oma võimete suhtes võite hakata mängima pärisraha nimiväärtusega. Nagu te teate, naeratab algaja õnne sagedamini. Võib-olla just sel päeval muutlik Fortune pöördub teie poole, ja te ei saa lihtsalt auhinna, ja saada jackpot omanik.

Slot Kompot Deluxe: toiduvalmistamise reeglid

Mängija, kasutades pluss- ja miinusmärkide klahve, reguleerib reale pandud summat. Mängija soovil võib see summa olla 1 kuni 100 krediiti rea kohta. Kokku on 5 rida ja nende arv on alati sama.

Aastal mänguautomaadi Sizzling Hot Deluxe tasuta mängu mängija antud 1000 krediiti. Alustada mängu pärast klõpsates start või autoplay. Aga kui esimene nupp paneb trummid tegema ainult ühe ringi, siis teine paneb need ilma katkestuseta pöörlema, kuni vajutad uuesti.

Mis tahes auhinnajärjekord võib ulatuda ainult vasakult paremale ja peab alati algama kõige välimisel rullikul. Tänu tasumistabelite nupule on uustulnukatel võimalus uurida kordustabelit.

Vajalikud koostisosad

Mängija teenib kõige rohkem raha, kui ta kogub viis seitset. Sellisel juhul saab ta ühe reale pandud krediidi eest 5000 krediiti. Kui neli seitsmikut, siis on võit 1000 krediiti, ja kui kolm, siis 100 krediiti.

Puuviljad toovad väiksemaid, kuid samuti käegakatsutavaid auhindu. Viis, neli ja kolm pilti poole arbuusist ja viinamarjadest toovad õnnelikule meestele võrdsed koefitsiendid 500, 200 ja 50. Pildid sidruniga, ploomi, apelsini ja kirsiga annavad õnnesoovile samuti võrdsed kordajad 200, 50 ja 20, kuid erinevalt teistest sümbolitest võivad kaks kirsi pilti moodustada ka võidukombinatsiooni, mille tulemusel jõuab pangakontole veel 5 krediiti.

Täht toimib scatterina. Arvesse lähevad kõik tähepildid, olenemata sellest, kus nad ilmuvad.

Proovi Sizzling Hot Deluxe’i põnevust

Kui sul on piisavalt õnne, võid proovida oma raha kahekordistada. Selleks on mänguautomaadi Kompot Deluxe riskimäng. Selleks, et sellega nõustuda, peab mängija vajutama gamble-nuppu. Seejärel peab mänguautomaadi peremees õigesti näitama mängukaardi värvi, mis ilmus tema ette monitorile. Selleks peab ta klõpsama nupule, millel on sama värv, mida ta varem nimetas. Kui viga ei ole, kahekordistub võit. Kui tulemus ei õnnestu, kaob kogu raha koheselt.

Tahad neist kitsastest kontoriseintest välja pääseda? Tahad lõbutseda, lõbutseda ja natuke raha teenida? Kõik see ootab sind kohe, kui tutvud mänguautomaadiga Sizzling Hot Deluxe. Siin saad ja suurt lõbu ja suurt kasumit. Ja selle jaoks ei pea sa töötama, kurnates viimast vaeva. Ärge kaotage enam ühtegi minutit! Teie miljon võib minna kellelegi teisele!