Mänguautomaat Island on võimalus teha pausi igapäevasest trügimisest kõrbesaarel, sest koos slot Island muinasjutuline troopika on palju lähemal.

Island_slot

Kes teist ei ole kunagi soovinud, et oleksite ükskord üksildasel saarel, kus on vaikne, päikesepaisteline ja kõik sõltub ainult teist? Pritsida soojas ookeanis, sukelduda koos delfiinidega ja teha pausi tormilisest tsivilisatsioonist. Arendajad Igrosoftist annavad sulle selleks võimaluse, välja antud mängumasin Island.

Juba esimesest hetkest alates ümbritseb sind ookeani keskel asuva väikese saare atmosfäär, mis pole isegi kõigil kaartidel tähistatud. Kalda, kajakate hüüded, läheduses lainetes pritsivad delfiinid … Õnnistuseks! Tõsi, haid võivad tulla, nii et ärge laske valvsust maha, muidu võite jääda ilma aardest ja boonustest.

Kuidas mängida Island mänguautomaati

Kasutajaliides on lihtne, kuid originaalne, kuna arendajad on lisanud mõned toredad animatsioonid, et mitmekesistada mängupilti. Muusika ei häiri teid mängust, vastupidi, see paneb teid õigesse meeleolusse. Tõsi, eriti ebatavaliseks seda ei saa nimetada, pigem traditsiooniliseks mängumasinate jaoks.

Panuste vahemik on üsna suur – 1 kuni 225 krediiti, nii et võidud tõotavad olla märkimisväärsed. Rullile saab valida 1, 3 5, 7 või 9 rida. Loomulikult, mida suuremad on panused, seda suuremad on ka võidud.

Erinevalt enamikust teistest teenindusautomaadist Islandi võidukombinatsioonides arvestatakse nii vasakult äärelt kui ka paremalt, peaasi, et rida. Võidu saamiseks tuleb saada kolm kuni viis sama pilti.

Väljamakse sõltub konkreetsest sümbolite kombinatsioonist.

Kiri pudelis – kolm järjestikku kahekordistab teie panuse, neli kolmekordistab seda ja viis suurendab teie panust 10 korda.

Merelokid – merelokid on tavaliselt seal, kus on palju kalu, kuid need merelokid toovad sinu saarele münte. Juba kolm kajakat korrutab sinu panuse 3 korda, neli kajakat 5 korda ja viis järjestikust annavad sulle 20 sinu panust tagasi.

Tina – mis on saarepuhkus ilma traditsioonilise “turistihommikusöögita”? Kolm purki annab sulle viiekordse panuse tagasi, neli annavad sulle kümnekordse panuse ja viis tükki suurendavad sinu panust 50 korda.

Rool – kolme rooliratta leidmine vana laevavraki vrakkide seast annab sulle 10-kordse panuse, neli rikastab sind 30-kordselt ja lõpuks viis annab sulle 100-kordse panuse.

Kilpkonn – aeglaselt, kuid kindlalt mitmekordistavad kilpkonnad sinu varandust. Kolm ühes reas annab sulle 20-kordse panuse, neli võidab 50-kordse võidu ja viis annab sulle 200 krediiti.

Elu ringid – ei rõõmusta mitte ainult uppujaid, vaid ka kõiki hasartmängusõpru. Kolm ringi mitmekordistab sinu panuse 30, neli 100 ja viis rida rikastab sind 500 panuse võrra.

Delfiinid – nende mereolenditega saarel sõbraks saamine ei pane teid seda kahetsema. Delfiinid ise toovad sulle 100, 500 või 2000 korda rohkem, kui rivistad vastavalt kolm, neli või viis järjestikku. Kuid see ei ole delfiinide ainus kasutusala – mängumasinas Island Island tegutsevad nad ka wild-kaardina, jokkerina, ning asendavad mis tahes sümbolit peale üleskirjutuse ja saare kujutise.

Saare kiri – scatter, kombinatsioonid temaga loevad sõltumata selle asukohast. See tähendab, et nad ei pea olema samas reas. Samuti on see kõige väärtuslikum kombinatsioon, kolm sama kujutist toovad sulle 200 korda rohkem, neli toob sulle 1000 korda rohkem ja viis muljetab sulle 5000 panuse suuruse võidu.

Saare kujutis on eriline sümbol, mis käivitab huvitava kaheosalise boonusmängu. Võitmiseks pead sa kõigepealt aitama meremehe õiget teed mööda saarele ujuda. Delfiin toob õnne, samas kui kohtumine haiga lõpeb kohese kaotusega. Vali ettevaatlikult, et saarele pääseda ja püüda superboonust – pead saama õhtusöögiks lihatüki ja vältima siiski lõksu jäämist. Mõlema osa jaoks on ainult üks katse, seega võta aega, kuula oma intuitsiooni ja sul on kindlasti õnne!

Riskimäng slotis Island

Nagu emulaatorite virtuaalsetes bandiitides tavaks saanud, saab kõik võidud kahekordistada. Tähelepanuväärne on see, et maksetabeli kirjeldus kahekordistamise põhimõttel “rohkem-vähem”, kus sa pead ära arvata kaardi vahel suletud, kuid tegelikult on meil tegemist mündi ja mini mäng “pea ja kiri”. Reeglid on lihtsad – sa pead lihtsalt ära arvama, kummal poolele keerukas münt langeb ja sinu võidud kahekordistuvad. Noh, arendajad on ka mõnikord valesti, ma arvan, et nad on arusaadavad ja ei solvunud, seda enam, et võidusumma ei mõjuta.

Üldiselt võib mänguautomaati Island nimetada mitte-tahtlikuks ja mängides seda, soovite veeta rohkem kui üks tund. Arvestades sagedased võidud ja ebatavaline boonus minimäng, et lihtsalt ei peagi igav, saada rikkaks siin ei ole raske. Slot Island on maitse kõigile mänguritele, kellele meeldib vanade laevade vrakkide sorteerimine, puhata puhtal liival kaldal ja mängida delfiinidega.