Lucky Ladys Charm on mänguautomaat, mis suudab mängijad viia kaunisse naiste maailma.

lucky-ladys-charm-slot

Õhukesed, graatsilised olendid toovad kindlasti õnne, isegi tõelised jõhkrad mehed pöörduvad hea meelega Novomatic’i mänguautomaadi mängupesa poole, sest selles mängus ei saa mitte ainult rahalist tasu, vaid ka mõnusat, lõhnavat atmosfääri.

Sellel ettevõttel on väga eriline lähenemine slotide loomisele ja igal slotil on ebatavalised detailid, mis jätavad selle esimesel mängimisel kergesti meelde. Mängi rolli ja tagastage emulaatorid, enamikul juhtudel on nad vastutasuks mängijad, täiendades oma kontot. Lucky Ladys Charm ei ole erand – on maagiline atmosfäär ja võluv portree daam ja võluv meloodia teevad ajaviite masinale tõeliselt maagiliseks.

Kuidas mängida Lucky Ladys Charm mänguautomaati

Lucky Lady Charms mänguautomaati saab mängida nii virtuaalse raha eest, ilma investeerimata, kui ka pärisraha eest. Demorežiim erineb ainult selle poolest, et kogu võidetud raha ei saa välja võtta. Kõik muud näitajad ja funktsioonid vastavad rahamängule. Igal juhul on slot tähelepanuväärne oma omaduste poolest – see on suurepärase välimuse ja varustuse poolest. Kuigi mõned aastad tagasi võis selle võlu kogeda vaid maismaa kasiinodes.

Vaatamata sellele, et seade on tuntud tootja arendus, varustatud tavaliste 5 rullikuga ja omab 9 rida, on selle funktsionaalsus üsna erinev teistest slotidest. Nii, kui sa käivitada Lucky Lady, mängija võib kergesti kohtuda oma teel “Wild” sümbol, asendades vajadusel, kui tahes olemasolevate, või “Scatter”, mis ei pea välja langeda aktiivne rida, et pidada võitjaks. Loomulikult on olemas riskimäng, suurepärane kapitali paljundamise vahend. Mängust ei puudu ka boonuskäigud, need toovad iga auhinna kolmekordse mitmekordistamise.

Pole üllatav, et mängijatel, olenemata kogemusest, läheb kogu aeg õnneks. Lucky Ladys Charmi ei peeta mitte ilmaasjata kõige kasumlikumaks masinaks ja nõudlus selle järele ei lange aastate jooksul.

Kuidas mängida Lucky Ladys Charmi?

Tasuta mängus, mis ei nõua registreerimist, on mängija kontole 1000 krediiti. Neid võivad nad käsutada nii, nagu nad soovivad. Kõigepealt otsustage panuse suurus, seejärel liinide arv – need võivad olla mis tahes paaritu arv 1-9. Loomulikult, mida rohkem ridu, seda suuremad on võiduvõimalused ja proovige riskida. Masinate juhtpaneeli allosas on lihtne reguleerida panuse suurust ja liinide arvu.

Vajutades nuppu “Start” käivitub protsess, algab trummide hüpnotiseeriv tegevus – nende liikumist saadab iseloomulik heli, mille järel masin ise loeb sümbolite arvu. Kui kombinatsiooni võib pidada võidukaks, annab see kindlasti märku ja mängija kuuleb võidukäiku ning märkab, kuidas tema kontol olev summa kasvab.

Lucky Lady Charm’i slotis loetakse sümboleid traditsioonilisel viisil – vasakult paremale kõige välimisest rullikust. Vähemalt kolm ühesugust sümbolit peavad kokku sobima. “Info” alt leiad sloti kohta statistikat, mis hõlbustab navigeerimist liinide ja panuse suuruse valikul. Samuti, kui mängija eesmärgiks on pikk mäng, saab ta kasutada automaatset käivitamist. Sel juhul ei pea pidevalt samu nuppe vajutama, jälgib ainult tulemust. Mängu mängitakse vastavalt viimasele käsitsi tehtud panusele.

Lucky Ladys Charm’i sümbolid ja nende tähendus

Sümbolideks on tüdruku kujutised, võlukuulikas, ristikuleht, ripats, leedi, kuldmünt ning numbrid ja tähed. Ühesõnaga, absoluutselt tüdrukute teemad. Goldilocks on võimeline suurendama panust 9000 krediiti, selleks on vaja viie sellise sümboli kombinatsiooni olemasolu ühel aktiivsel real. Lisaks täidab ilus tüdruk “Wild” sümboli rolli, see asendab kõiki teisi peale Scatteri. See toimib kui võlukuul. Kolm sellist sümbolit ja sulle on garanteeritud boonusmäng 15 tasuta spinniga.

Naisterahvas, mis antiikajal oli päikesejumalanna sümbol, ja ripats on võrdsed – kolm sümbolit toovad 25 või 50 krediiti, 4 – 125 või 250, 5 – 750 või 1500.

Kuldmünt ja ristikhein annavad 20 kuni 800 krediiti, täpne summa sõltub panusest. Õnne toovad mängus ka hobuserauad – 250-500 krediiti saad, kui need sümbolid kogunevad aktiivsesse ritta. Kaardi ja kirja kujutised toovad samuti kasumit, kuid see on värviliste piltidega võrreldes tähtsusetu.

Lucky Ladys Charm mänguautomaadi riskimäng

Iga positiivne kombinatsioon mängitakse mänguautomaadi Lucky Lady Charm kaasas avamine kahekordistamise mängu, see võib loobuda, kui soovite. Tema olemus on lihtne – määrata värvi värvi kaart, mis lamab näoga allapoole. Kui sa võidad oodata lubatud korrutamist, teha viga – summa põleb alla nulli.

Play Lucky Ladys Charm masin huvitav, põnev ja tasuv. Kõik külastajad kasiino mänguautomaat on saadaval 24 tundi ööpäevas – igaühel on võimalus võidelda oma õnne ja püüda teda sabast!