Ultra Hot Deluxe mänguautomaat on vaatamata selle stiili teenindusautomaatide rohkusele saavutanud enneolematu populaarsuse suuresti tänu oma klassikalisele lähenemisviisile rakendamisele.

ultra-hot-deluxe-slot

Nagu te teate, on klassika alati moes ja Ultra Hot Deluxe mänguautomaat kinnitab seda täiel määral. Mängu lihtsatest reeglitest ja intuitiivsest kasutajaliidesest saab kiiresti aru ka algaja mängur. Ja seda tuleks pidada suureks eeliseks.

Slot Ultra Hot Deluxe koosneb ainult 3 rullidest ja 5 võiduliinidest, mida peetakse kõige lihtsama konstruktsiooniga seadme hasartmängude tänapäeva turul. Kuid seda formaati ei tohiks nimetada millekski viimistlemata, ebahuvitavaks ja nii edasi. Kui analüüsida üksikasjalikult sellist lihtsat slotikonstruktsiooni, siis selgub, et selles mängus on võidukombinatsioonide arv palju suurem samade mängusümbolitega. Ja see omakorda tähendab, et mängijal on mänguautomaadis Ultra Hot Deluxe suur võimalus saada tõeliseks õnnelikuks ja võita palju raha.

Kuidas mängida Ultra Hot Deluxe mänguautomaati

Ultra Hot Deluxe mänguautomaat näeb välja nagu vanad mehaanilised slotid, kuid seda saab mängida tasuta ja ilma registreerimata. Mänguautomaat on oma nime saanud suure mängutempo ja kindlate võitude poolest. Tasuta mängimine slotis Ultra Hot Deluxe algab automaatne mängija saab summa 1000 krediiti. Aktiivsete liinide arv ei saa muutuda ja on alati võrdne 5. On lihtne arvutada, et iga rida õnnelik sel juhul võib panna õnnelik mängija 1 kuni 200 krediiti.

Alusta trummid mänguautomaati Ultra Hot Deluxe klõpsates “start”. Saate aktiveerida automaatse režiimi pöörlemise trummid, kuid sel juhul, hasartmängija kaotab võimaluse suurendada võidusumma riskimängu.

Mänguautomaadis Ultra Hot Deluxe liidetakse kõik võidud kokku. Üksikasjalikku teavet võidukombinatsioonide väljamakse tõenäosuse kohta saate, kui klõpsate “maksetabelil”. Kõik slotikombinatsioonid koosnevad kolmest sümbolist ja neid saab moodustada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Kõik sümbolid meenutavad klassikalisi slotimängude sümboleid – seitsikud, tähed, apelsinid, sidrunid ja muud.

Nii, et kolme seitsmese puhul suureneb mängija esialgne panus 750 korda. Tähtede kombinatsiooni eest saab mängija korrutusteguriks 200, kirja “baar” eest – 60. Kõik puuviljasümbolid annavad 40-kordaja ja must X annab 5-kordaja. Mängus ei ole palju pilte, seega moodustuvad kasumlikud kombinatsioonid üsna tihti. Kõige kasumlikumaks paigutuseks peetakse seda, kui kõik üheksa mänguvälja on täidetud sama pildi ja sama puuviljaga. Sellisel juhul saab mängija kõikidel ridadel võidud, mis on korrutatud 2ga. Kuid selleks, et saada moodustise mängurile seikluste otsija peaks tõesti olema õnnelik, mis muide on juhtunud hasartmängude meelelahutuse maailmas lugematuid kordi.

Hoolimata Ultra Hot Deluxe mänguautomaadi klassikalisest stiilist on riskimäng väga kaasaegne ja arenenud. Võimalus sinna minna on ette nähtud iga kord pärast võidukombinatsiooni moodustamist. Mängu alustamiseks peab mängija vajutama “Gamble” märgistatud klahvi, kuid tal on õigus selles osalemisest keelduda ja jätkata mängu põhimängurežiimil. Selline loobumine võib olla tingitud soovist mitte riskida juba võidetud summaga, kuid riskimäng annab võimaluse seda iga eduka valiku arvelt eksponentsiaalselt suurendada.

Riskimängu olemus on järgmine. Mängija ette ekraanile ilmub kaardipakk. Tuleb õigesti märkida, millise värvi kaart avaneb – must või punane. See hõlbustab ülesande näitamist viimased viis kaarti tõmmatud ekraanil, kuid mingit garantiid õige vastuse kohta muidugi ei saa. Juba mõne õige katse korral suureneb keerutamisest saadav võidusumma mitu korda, sest iga edukas samm korrutab selle 2ga. Sa pead olema võimalikult ettevaatlik ja tähelepanelik, sest esimene viga muudab auhinnad olematuks ja peatab mängu. Mängija võib igal ajal oma äranägemise järgi võtta võidud ja minna peamängurežiimi. See on koht, kus põnevus tõeliselt haarab ja adrenaliin paisub.

Oma lihtsuse poolest kuulub slot Ultra Hot Deluxe väikesesse gruppi teenindusautomaate, mille professionaalsed mängijad liigitavad kategooriasse “andmine”, mis toob head rahavõidud. Samal ajal võib rääkida suurest lõbustusest mängust. Koos need kaks omadust ja ettemääratud suur populaarsus mänguautomaadi Ultra Hot Deluxe maailmas hasartmängude meelelahutus, isegi suur konkurents, sest suur valik teenindusajad. Ei ole vaja aega raisata ja on aeg käivitada seda mänguautomaati ja veenduge ise.