Crazy Monkey mänguautomaat on omapärane džunglimaailm koos kavalate ahvidega.

Iga hasartmänguasutus pakub oma klientidele suurt arvu ja valikut mänguvõimalusi. Nende hulgast leiad klassikalisi mänge, moodsaid mänge ja mänge igale maitsele. Eriti tähelepanuväärne on mänguautomaat Crazy Monkey, mis on väga populaarne nii algajate kui ka professionaalide mängijate seas.

Mänguautomaadis Monkeys saab mängida mitte ainult pärisraha eest, vaid ka proovida kätt mängu demoversioonis. Sa pead lihtsalt käivitama trummi ja tundma põnevust, mida sa täidad, olles troopilises džunglis koos kavalate ahvidega.

Kuidas mängida Crazy Monkey mänguautomaati

Kui valid tasuta mängurežiimi, saad 1000 krediiti. Kasutage panustamise nuppu, et valida panus või õigemini panuse suurus. Saate valida suuruse vahemikus 1 kuni 25 krediiti, millega mängite. Lisaks pead valima ka teatud arvu liine, mida kavatsed mängida. See arv jääb vahemikku 1 kuni 9. Kui tunned, et õnn on sinu poolel ja oled nõus mängima kogu virtuaalse deposiidi, vajuta lihtsalt nuppu max bet ja seejärel käivitub mäng maksimaalsete parameetritega. Sellisel juhul on maksimaalne panus 225 krediiti spinni kohta.

Kui teil ei ole piisavalt teadmisi, et alustada mänguautomaadi Crazy Monkey mängimist, võite seejärel klõpsata maksetabelit, mille järel kuvatakse ekraanil kõik peamised punktid ja sümbolid slot. Õppimine neid saab juba mugavam alustada iga pööret trummid.

Üldiselt mängida mängu mänguautomaadi Monkeys piisab, et vajutada nuppu start ja rullid pöörlevad raha võita.

Võidukombinatsioone saab lugeda mitte ainult vasakult paremale, nagu enamikus teenindusautomaatide, ja paremalt vasakule. See suurendab võidukombinatsioonide tõenäosust.

On üks punkt, mis mõnevõrra heidutab professionaalseid ahvide džunglis hüppamise fänne – tasuta keerutuste puudumine. Kuid selle kõigega koos on olemas teised boonusprogrammid – riskimäng ja topeltboonusmäng. Esimesel juhul saame proovida kätt ja proovida õnne, kui ekraanile ilmub võidukombinatsioon rullikutest. Kui õnn naeratab laias laastus õnnelikule troopikauurijaile, kahekordistatakse võidud. Võiks jätkata ja jätkata, kuid tasub siiski meeles pidada, et alati tuleks teada mõõtu ja lõpetada õigel ajal. Vastasel juhul ei kaota me mitte ainult praegust võiduenergiat ja head tuju, vaid riskime ka kogu olemasoleva rahaga oma mängukontol.

Monkeys slotis olevad sümbolid

Mänguautomaadi Crazy Monkey nimest saate aru, et me leiame end džunglist. Loomulikult leiame siin ekraanil selle maailma esindajad: tihe taimestik, mille vastu pöörlevad trummid, naljakad ahvid, kes on ka mängu peategelased. Lisaks on ka banaanid, liblikad, lõvid, maod ja muud troopika eksootilised elanikud.

Sest iga sümbol võidukombinatsiooni on asendatud nõutav, peaks ootama, kuni langeb Aafrika mask. See on väga hirmutav, kuid väga nauditav mängija jaoks. Kui tekib olukord, kus mask võib asendada teise kombinatsiooni, rullib ainult mängija suunas. Kui ekraanile ilmub ainult üks ahv, ei ole mängijale mingit kasu. Kui aga vähemalt kolm ahvi on olemas, siis saab proovida kätt boonusmängus, mis avaneb kohe.

Saa natuke õhku rinda ja ongi esimene jackpot olemas. Ihaldatud jackpot on fikseeritud summa, kuid väga nauditav. Õnne käib kannatlikele kasutajatele ja hinnatud rahad jooksevad kindlasti sinu kontole.

Boonusmäng ahvimasinas

Boonusmänguna leiad end viie ekraani ülaosas rippuva viinapuu seast. Need asuvad väga värvilisel väljal. Nende all on ahv. Sa pead valima konkreetse liaane ja ahv tõmbab seda. Kui oled õigesti ja banaanid kukuvad välja, siis kahekordistub sinu investeering. Jätka, kuni peatad mängu ja võtad kõik võidud või kuni su õnn kavalalt saba lehvitab. Viimasel juhul langeb ahvi peale banaanide asemel põrm, tellis või kookospähkel. Aga tõsi on see, et isegi sel juhul on võimalus tabamuse vältimiseks – püüda kiiver, mis võib ühe käigu jooksul kaitsta langevate negatiivsete elementide eest.

Veeta naljakad hetked mänguautomaadi Crazy Monkey, siis tõesti asendada tõeline visiit hasartmängude asutus. Selle kõigega on teil vähe kaotada, välja arvatud see, et olukord ei ole rohkem kui see. Arvutimonitoril on täpselt sama pilt ja sama mäng, nagu tegelikkuses. Aga te säästate aega ja jääte oma lemmikpaika.