Slot-o-pol mänguautomaat aitab teil leida kauaoodatud troopiline paradiis otse oma lemmik diivanil, sest slot Eshki heldelt pakkuda boonuseid kõigile mängijatele.

slot-o-pol

Slot-o-pol mänguautomaat on põnev videomänguautomaat, millel on mitmeid boonusmänge ja nende jaoks mõeldud sümboleid, mis muudavad mängu sellel säravaks ja meeldejäävaks. Peamiseks peetakse õigustatult E-tähe pilti, mille auks vanaaegsed slotimasinad hüüdnime Eshki.

Simulaator loob hea meeleolu ja aeg möödub mängus kiiresti, mis ei takista sind saamast suuri auhindu. Slot Eshki annab igaühele võimaluse lõpmatult palju kordi, tasuta ja ilma registreerimata oma õnne proovida. Mänguautomaadi kujundusega on arendajad teinud head tööd – see on samal ajal särav ja ülevaatlik ning õnnestunud taustamuusika loob ainulaadse atmosfääri, mis meelitab mängijaid üle kogu maailma.

Kuidas mängida Slot-o-pol mänguautomaati

Mänguautomaat Eshki sisaldab:

 • 5 rullikut;
 • 21 võiduliini;
 • staatiline jackpot;
 • Wild ja scatter sümbolid;
 • Automaatne mängimine.

Selle videopesa eeliste hulgas on spetsialistid omistanud:

 1. Kõrge võidutõenäosus (praktiliselt iga keerutus on auhind);
 2. Lihtsus ja mitte ülekoormatud kasutajaliides;
 3. Mäng kahes voorus;
 4. Erinevad boonussümbolid ja võidukombinatsioonid.

Jah, mänguautomaat Slot-o-pol ei ole eriti realistlik graafika, kuid see ei takista teda seista koos kõige populaarsem mänguautomaadid maailmas. Ta viitab tavaliselt vanadele simulaatoritele, mis on ajaproovile vastu pidanud.

Mängib slot Eshki, panna lubatud 21 aktiivset rida, millest igaüks maksimaalne arv krediiti – 10. Aga on olemas uuendatud versioon masin Slot-o-pol Deluxe või lihtsalt Ears Deluxe, mis tõstab krediitide arvu 50 rea kohta.

Mis “Bet” mängija saab reguleerida stavochnoy summa, ja “Line +” / “Line-” – muuta liinide arvu (suurendades ja vähendades neid). Mängimine tasuta režiimis algab 10 000 krediiti mängija kontol. Mängimine suurte panustega toob professionaalsed hasartmängu oskused võita jackpot aeg-ajalt!

Kõik, mida pead tegema, on vajutada nuppu “Start” ja mäng algab. Auhinnakombinatsiooni sümboleid loetakse vasakult paremale, alustades 1. rullikust. Klahvi “Abi” abil saab mängija teada mis tahes kombinatsioonide “väärtuse” ja üksikasjad muude mängureeglite kohta slotis.

Slot-o-pol mänguautomaat: sümbolid ja koefitsiendid

Kõigepealt on kõik selle mänguautomaadi sümbolid pühendatud puhkusele troopilises paradiisis. Igaüks neist on joonistatud valgele taustapildile, mis ei lase piltidel silmi ähmastada, lihtsustades seega mängu. Peamine “E” sümbol on wild-sümbol, mis võib lisaks õnnerattale, dollarile ja täringule asendada mis tahes muud pilti mänguväljal, kahekordistades auhinnaraha iga kombinatsiooni puhul, milles ta osaleb. Tuleks esile tõsta järgmisi sümbolite variante:

 • Eshki pildiga rida toob vastavalt kahe, kolme, nelja ja viie pildi puhul 10, 200, 2000 ja 10000 kordajaid;
 • Scatter on dollari ikoon, mis sõltumata sellest, kus see ekraanil ilmub, jätab mängijale saadud krediiti. Kaks neist sümbolitest säilitavad panuse summa, kolm korrutab selle 2, neli 20 ja viis 1000 võrra;
 • Laeva või Troopikasaare sümbolite kombinatsioonid toovad kahe, kolme, nelja ja viie pildi puhul vastavalt -2, 10, 100 ja 500 koefitsienti.
 • Samamoodi toovad kokteili-, sidruni- ja kookospähklite sümbolid mängijale 10, 100, 250 kordajat rohkem kui kolme pildi kombinatsiooni korral.
 • Piktogrammid Cherry ja Plum on juba moodustanud kahest võrdsest sümbolist koosneva auhinnakombinatsiooni, mille kordaja on 2. Ülejäänud puuviljade suhtarvud on samad, mis arbuusil ja viinamarjadel – 5, 25, 100.

Mänguautomaat Eshki: boonusmängud

Alustage tavalise riskimänguga, mille sisuks mänguautomaadis Slot-o-pol Eshki on valida vanema diileri kaart. Kui see õnnestub – mängija kahekordistab auhinnaraha ja võib korrata riskivooru, kui see ei õnnestu – võidud on kadunud.

Slot-o-pol slot funktsioon on võime keerata Õnneratast, see on antud rullimisel payline kolme või enama tähemärgi sõna “SPIN”. Pärast seda näeb õnnelik lugeja mängulaual õnneratast, mis on jagatud erinevateks värvilisteks sektoriteks, millest igaüks vastutab teatud kordaja panuse eest. Pärast nupu “Start” vajutamist hakkab ratas pöörlema. Mängija peatab selle, saab oma kordaja ja sellele vastava auhinnaraha summa.

Kui ekraanil mänguautomaadi Slot-o-pol langeb viis sümbolit täringut, siis lemmik õnn on automaatselt saadaval boonusmäng, kus ta peab veeretama täringut seitse korda. Visatud täringule joonistatakse number, mis näitab, mitu korda mängija žetoon üle väljaku liigub. Mõned ruudud on tähistatud numbriga – mängija panuse kordajaga, samuti on olemas nooltega tähistatud ruudud, mis näitavad žetooni edasise teekonna suunda.