Space Corsairs mänguautomaat: lugu kosmosepiraatidest, kes joovad fancy happelist rummi ja satuvad rõõmuga kosmoseseiklustesse.

space-corsairs-slot

Kosmose ja piraatidega seotud teemad on mänguautomaatide tootjate seas üsna populaarsed. Kuid Playson ei piirdunud vaid ühe teemaga, vaid sidus need mõlemad mänguautomaadi Cosmic Corsairs jaoks ühte süžeesse.

See äsja valminud slot räägib piraatidest – kosmosereisijatest, kes satuvad kogemata oranžile planeedile, kus nad peavad ägedat võitlust oma elu eest tundmatu ja võimsa vaenlasega. Sinu ülesanne on kaitsta vapraid korsaare ja näidata neile õige tee koju. Tänutäheks päästmise eest annavad kosmoseröövlid oma abilistele tohutu hulga kulda, mis ootab mängijat põhimängus ja erinevates boonuslahingutes.

Kuidas mängida Space Corsairs mänguautomaati

Piraatide kosmoselaeva elementideks on viis rullikut viieteistkümne ikooniväljaga ja viisteist aktiivset rida, millest igaüks võib anda kosmoseseiklejatele tuhandekordse võidu tehtud panustega.

Kohtumine kosmoseröövlitega avab väikese video esitluse, mis jutustab piraatide elu sündmustest kuni ajani, millega mäng algab. Seejärel jõuab maise õnne otsija otse kosmoselaeva juhtimise juurde, mis on monitori allosas on tulemustabeli teatud nuppudega, mida saab kasutada panuse suuruse valimiseks (nooleklahvid), automaatrežiimi käivitamiseks või maksimaalse panuse tegemiseks (vastavalt A-tähega klahv ja MaxBet), trummide liikuma panemiseks (nooleklahv). Samuti on võimalik mängus heli välja lülitada ja näidata mängu täisekraani režiimis.

Space Corsairs mänguautomaadi tegelased

Space Corsairs mänguautomaadi sümbolid kuuluvad kahte erinevasse gruppi. Kõige arvukamasse rühma kuuluvad piraatide portreedega märgid ja kaardipildid. Selle rühma kõige kallim märk on ühesilmne piraat. Kui saad reas viis tema kujutist, toob üks krediitühik 1000!

Mõned eriliste omadustega märgid moodustavad erilise rühma. Sellesse rühma kuuluvate märkide individuaalsete omaduste tõttu on vaja igaühte neist uurida.

Metsikuks märgistatud musta auku kujutav wild-sümbol võib asendada kõiki märke, välja arvatud scatter- ja boonussümbol, suurendades seeläbi oluliselt tõenäosust, et lemmik õnne kogub rohkem auhinnakombinatsioone.

Kui teil on piisavalt õnne, et leida kolm või rohkem scatterit, mis mängib oranži planeedi, kosmosetuule isandat fortune saab teatud arvu freespinov.

Boonussümboliks, mis aktiveerib boonusvooru, on kaardisümbol. Kuid pea meeles, et tasuta spinnide ajal võid leida ainult nõutavaid kolme või rohkem boonussümbolit.

Unikaalne

Mänguautomaadil Cosmic Corsairs on originaalne funktsioon Black Hole, mille sarnast ei leia vaevalt, et seda teistes teenindusautomaatides leidub. Seda funktsiooni saab aktiveerida alles pärast wild’i ilmumist teise rulliku keskmisele positsioonile. Seejärel ilmub ekraanile veel kaheksa märki, mis liiguvad päripäeva, moodustades diskreetse ringi. Kui tekib võidujärjekord, tehakse väljamakse ja liikumine jätkub.

Boonus- ja riskimäng slotis Space Corsairs

Mitte vähem huvitav ja ebatavaline kui Black Hole funktsioon mänguautomaadis Space Corsairs sooritasid teised lisavoorud. Samas firma Playson suutis anda lisamängudele oma stiili kooskõlas põhiteemaga.

Sündmused boonusmängu slotis Space Corsairs toimuvad kosmoses, mis meenutab päikesesüsteemi. Kosmoseuurija valida ükshaaval erinevad planeedid, peidus võidud, mis võivad suurendada kahekümne korda algse panuse summa. Kui “punane planeet” kohtab, boonusvoor lõpeb.

Isegi klassikaline mäng kahekordistamise tehtud kirjeldatud üksus on väga ebatavaline. Õnneliku pätiku ees ei ilmu kaarte ja kosmoselaevu. Tuleb ära arvata laev, mis esimesena läheb rünnakule. Kui vastus on õige, kahekordistub võit, kuid kui sisehääl küsis valesti, tühistatakse kogu vooru jooksul teenitud summa.

Space Corsairs slot võib liigitada üheks vähestest mänguautomaatidest, millel on tõeliselt ulatuslikud ja originaalsed funktsioonid. Iga online-mänguautomaatide fänn leiab midagi, mis talle meeldib: mõnele meeldib uskumatu ja põnev lugu, teisele meeldib suurepärane disain, kolmandale ootamatud ja kasumlikud funktsioonid. Nii et sõltumata teie eelistustest, ei saa te kahelda, valides selle masina, sest rõõm suhtlemisel temaga saad sa sada protsenti, ja lisaks saada mopsakas kimp raha.