Roller Coaster mänguautomaat kutsub sind lõõgastuma moodsasse lõbustusparki, kus ei puudu rulluisud, karussell ja hulgaliselt boonusmänge.

Tõenäoliselt on kõige populaarsem sõiduvahendi liik. Nad on leidnud koha ka Carousel mänguautomaadis, mis on jõudnud Novomatici sarja. Lisaks atraktsioonile pakuvad selle mänguautomaadi rullid erinevaid kiike, võidete kahekordistamist, scatterit, unikaalseid karusselli tasuta keerutusi ja muidugi wild-sümbolit.

Kuidas mängida Roller Coaster mänguautomaati

Enne mängu algust tuleb määrata mängukrediidi vahetuskurss. See võib olla vahemikus 0,5 kuni 2, kasutades mündi nuppu. Valik, mitu rida mängida, on jäetud kiirkorras ratturi otsustada, maksimaalne liinide arv on üheksa.

“Bet one” abil saate määrata iga rea panuse summa. Ja kui klõpsate sellel paar korda, saate panustada 1 kuni 100 krediiti. Kui oled hasartmänguprofessionaal ja põnevuse fänn, siis lähened võtmele “bet max”, mis tõstab panuse koheselt kõrgeima väärtuse peale. Sellel slotil, nagu paljudel teistelgi, on tasuta demorežiim. Roller Coaster mänguautomaadis on selles režiimis algselt mängija kontol 1000 krediiti.

Kui kõik vajalikud parameetrid on seatud, tuleb vajutada “start”, mis käivitab esimese imelise pöörde. Kui mängur ei soovi väljapandud parameetreid muuta, saab kasutada klahvi “automaatne start”, mis valib tavaliste keerutuste arvu. Sellisel juhul on puudus, mängu ajal ei ole võimalik kahekordistada panust, kuigi automaatseid keerutusi saab igal ajal peatada.

Vajutades infonupule, jõuate kasutajaliidesesse, kus kirjeldatakse mängureegleid ja esitatakse konkreetse kombinatsiooni võidukoefitsientide tabel. Heli- ja muusikasätted on slotis üleval paremal. Võidukombinatsioon tekib siis, kui vähemalt kaks sama sümbolit on ritta asetatud kõige vasakpoolsemal rullikul võiduliinil.

Kombinatsioonide sümbolite tähendus ja võidusummad

Kui mänguautomaadil on kombinatsioon rohelise karusselli sümboliga, võib teda pidada täielikuks õnnelikuks mängijaks. See sümbol on mängu kõige kallim sümbol. 2, 3, 4, 5 sellise sümboli puhul saab mängija suurimad võidud – 5, 25, 500, 5000 krediiti mänguraha iga panusega seotud krediidi eest. Näiteks, kui panus oli 10 krediiti, siis kõige täiema kombinatsiooni korral oleks võit 50 000 krediiti ja see on terve varandus.

Masin Cute Red mänguautomaadi roller coaster on kuulus wild-sümbol. See sümbol võib kombinatsiooni moodustamisel hõlpsasti asendada kõiki teisi ebaõnnestunud sümboleid.

Ainus sümbol, mida wild machine ei suuda asendada, on scatter-sümbol. Karussell mänguautomaadil on eriline sümbol, milleks on karussell. Kui see sümbol ilmub koos wild’iga, siis käivitub freespin-mäng.

Kloun on scatter-sümbol. 3, 4, 5 sellise sümboli puhul on koefitsiendid 2, 10, 50, mis mitte ainult ei suurene tänu panuse suurusele, vaid korrutatakse ka võiduliinide arvuga.

Arvestada tuleks ka standardsümboleid, mis moodustavad 3, 4 või 5 võidukombinatsiooni. Paberist tass magusat vett ja kott popkorni on sama väärtusega, mis on 5, 25, 100. Lollipop ja jäätisekoonus on sama väärtusega, mis on – 5, 50, 200. Laste karusselliloomad, nimelt põrsas ja hobune, maksavad 10, 75, 500. Metallist auto ja valusalt tuttav lastekarusselli kett on võimeline moodustama 2, 3, 4, 5 ühesuguse tegelase kombinatsiooni ja maksavad 2, 15, 100, 750 krediiti.

Veeremisplatsil kahekordistumine

Nii Roller Coasteris kui ka enamikus teistes slotides on mängijal pärast võidukombinatsiooni võimalus oma võidud riskiga kahekordistada. Kõik on väga lihtne, tuleb vaid ära arvata kaardi värv. Kui tulemus on positiivne, kahekordistub summa, vastasel juhul on kõik kadunud. Tänu sellele mängule võite võita terve varanduse. Natuke õnne ja usaldage oma intuitsiooni. Seda režiimi saab mängida mitu korda järjest ja igal ajal välja tulla.

Keerutused kasiino kulul karussellrežiimis

Kui Roller Coaster slotis ilmub wild-sümbol kaugele vasakule või paremale rullile ja keskele ilmub karusell, peaks uustulnuk hüppama lakke ja tänama Lady Luck’i.

Sellisel juhul saab õnnelik mängija 2 tasuta keerutust. Kui mängus on kaks wild-sümbolit, on tasuta spinne 5. Need toimuvad mängija viimase panuse peale.

Ratas loob ainulaadse karussellrežiimi. Selles režiimis hakkavad pildid ringiratast pöörlema ja loovad kombinatsioone. Kui Roller Coaster masinas saadakse võidukombinatsioon, läheb krediit automaatselt mängija lemmikvarandusele. Kui freespin’i ajal ilmub wild-sümbol, saab õnnelik mängija boonuse veel ühe tasuta pöörde näol.