Mänguautomaat Champagne Party paljastab täiusliku peo saladused, kus osav ja õnnelik mängija ei saa mitte ainult lõbutseda, vaid ka head raha teenida.

Sukeldu kõikehõlmava adrenaliini atmosfääri ja naudi põnevuse eufooriat saab iga külastaja virtuaalse puhkuse hasartmänguasutuses. Hakka üheks osalejaks lõbusal peol, saada unustamatu kogemus, on nüüd uskumatult lihtne, lihtsalt käivitada mänguautomaadi Champagne Party, hea šampanja, mahlakas puuviljad ja troopiline saar on peamised komponendid fantastiline puhkus. Hea tuju ja ohjeldamatu põnevus saavad iga külastaja kasiino online, riskiastme saate ise valida, sõltuvalt individuaalsetest eelistustest.

Lovers hasartmängude puhkuse kättesaadav viis rullid, mis asuvad paylines. Soovitud arv aktiivseid read saab määrata koos line, selleks aknas, mis ilmub näitab soovitud näitaja. Neid saab aktiveerida 1 kuni 21, ja tuleb meeles pidada, et mida suurem on nende arv, seda suuremad on võimalused koguda võidukombinatsiooni. Maksimaalse arvu liinide aktiveerimine avab võimaluse osaleda võitluses peaauhinna – jackpoti – eest. Panused määratakse panustades, nende suurus võib olla 1 kuni 20 krediiti, kuid kogusumma ei tohi ületada 420.

Sukeldu hämmastava põnevuse ja ohjeldamatute emotsioonide atmosfääri mängumasinas Champagne on kõigile kättesaadav. Alusta rullide pöörlemist, klõpsates nupule start. Õnnekombinatsioon moodustub samadest sümbolitest mis tahes aktiivsetel ridadel vasakult paremale. Kvaliteetne graafika ja põnev lugu annavad tõelist naudingut aja veetmiseks ning tasu julguse eest on helded väljamaksed.

Kuidas mängida Champagne Party mänguautomaati

Mänguautomaat Champagne Party on valmistanud hasartmänguspetsialistidele palju boonuseid ja meeldivaid üllatusi. Lisaks põhipiltidele, mis vastavad sloti teemale, on ette nähtud erilised tegelased, need aitavad mõne hetkega võidusummat mitmekordistada ja aktiveerida lisafunktsioone. Wild-sümboliks on krooniga kaunistatud täht “E”. See võib asendada mis tahes puuduvat kujutist mänguväljal, et moodustada õnnekombinatsioon, välja arvatud šampanjapudeli ikoon. Kui sul on piisavalt õnne, et koguda mitu wild-sümbolit, siis saad auhinnaks kordaja 10 kuni 10 000, mis on proportsionaalne kogutud piltide arvuga.

Vähem tähtis pole ka scatter-sümbol, mida esindab roheline dollar. Kolme või enama pildi ilmumine mänguväljale toob tõelistele hasartmängude tundjatele vaba aja veetmise boonus tasuta keerutusi. Viie scatter-sümboli kombinatsiooni kogudes võib saada 1000 krediiti. Usaldatud asukoha Ms Fortune saab võidelda jackpot, mille jaoks peate koguma viis scatter sümbolit või wild, aktiveerides kõik read ettemaksu.

Boonused ja riskimängu Champagne Party Slot

Oma hasartmängude vaba aja veetmise ajal Champagne mänguautomaadi seltsis peavad online-kasiino külastajad koguma võimalikult palju samu sümboleid, mis kombineeruvad auhinnakombinatsioonideks. Need ei too mitte ainult auhindu, vaid aktiveerivad ka lisaboonuseid. Kogeda põnevust ja saada adrenaliinipuhangut saab riskimängu ajal, mis on saadaval tasuta. Selle ülesanne on, et kasutaja peab valima kaartidest vanema kui diiler. Eelnevalt paneb ta välja viis kaarti ja avab neist ühe. Õige otsus kahekordistab võidusumma, kuid vea korral tühistatakse kogu summa. Riskimängust saab igal ajal enne kasutaja kaardi avamist loobuda.

Täiendavad tasuta keerutused

Mänguautomaat Champagne Party valmistas vapratele otsijatele hasartmängu emotsioonide jaoks veel ühe meeldiva üllatuse. Kui aktiivsetele ridadele koguneb kolm või enam scatter-sümbolit, on auhinnaks 15 tasuta spinni. Nende kasutamise käigus saab veel 30 lisaväljakutset. Kõik tasuta keerutused põhinevad viimasel panusel ja hoiukontolt ei võeta krediiti maha. Mis puutub võitudesse – need kahekordistuvad.

Ära loobu rõõmust sukelduda ohjeldamatusse helge meeleolu maailma ja kogeda tõelist emotsioonide hooga. Õppige kõik funktsioonid ja nüansid, mida saate virtuaalvaluutaga demorežiimis. Kui soovite kogeda põnevust ja ajaviidet täiel määral, võite panustada pärisraha eest ja hiljem võidusumma välja maksta. Kogu mängimise ajal luuakse hämmastav salapärane ja ettearvamatu atmosfäär.