Slot-o-pol Deluxe mänguautomaat saadab väsinud sõbra paradiislikule reisile, naudi lõõgastumist.

Slot-o-pol-Deluxe-slot

Võta ühendust hasartmängude maailmaga Eskimo Deluxe mänguautomaadi abil. See populaarne ühekäeliste bandiitide sari on juba aastaid paelunud uusi ja kogenud mängureid üle kogu maailma. Igaüks, kes on vähegi tuttav hasartmänguteema ja mänguautomaatidega, mäletab kindlasti seda mänguautomaati.

Omal ajal oli see mudel üsna populaarne tegutsevates hasartmänguasutustes ja kasiinodes. Pärast nihkumist hasartmängude suunas virtuaalsete ruumide, emulaator ei ole kadunud kümneid tuhandeid teisi esindajaid mänguautomaatde, ja kindlalt võttis oma koha mänguruumi. Tänu iseloomulikule sümbolile E-tähe kujul nimetati mänguautomaati Slot-o-pol Deluxe hellitavalt ja nauditavalt E, ning lugematud mängurid hindasid seda masinat mängu variatsiooni ja heldete maksekombinatsioonide eest.

Kuidas mängida Slot-o-pol Deluxe

Mega Jacki vertikaalselt pöörlevate rullide sarja kuuluv virtuaalne masin on aastakümneid meelitanud õnneotsijaid. Virtuaaltasandile siirdudes põhineb slot Eshki Deluxe endiselt klassikalistel loosimise põhimõtetel ja reeglitel. Selle mänguri fännide arv iga päevaga ainult kasvab ja ta ei taha minna hästi teenitud puhkusele.

Sellel mängul on kõik need voorused, mille pärast me armastame hasartmängude ohjeldamatut lõbu nii väga:

 • Huvitav ja dünaamiline süžee;
 • värvilised ja meeldejäävad sümbolid;
 • Kõrge % väljamakse;
 • Suur arv aktiivseid võiduliinide;
 • Doubling Up mäng;
 • Boonusmängud koos tasuta keerutustega;
 • Lihtsus ja lihtne õppimine.

Need omadused on võimaldanud virtuaalsel masinal võita hasartmängurahva laialdast usaldust ja võita endale fännide armee.

Kuidas mängida? Põhilised võtted, kontroll ja reeglid.

Slot-o-pol Deluxe mänguautomaat hõlmab suve teemat, visuaalne kujundus nagu rannapuhkus annab kasutajatele päikeselise meeleolu. Ümber mängija alati pritsida õrnalt meri ja puuviljad ümbritsevad teid kõikjal. Põletav päike, pehme rand ja soe ookean võimaldavad teil sukelduda mõnusasse suviseiklusesse.

Mängu alustamiseks mänguautomaadil Eggs Deluxe peate hoolikalt uurima põhitehnikaid ja jutustamisreegleid. Tehes oma esimese sissemakse, satute mänguliidesesse, millel on kaks põhikomponenti. Esimene on trummel, millel toimub otseselt pöörlemine ja kombinatsioonide kogumine, samuti juhtimisseade, mille kaudu kasutaja kontrollib mängimist.

Osaleja peab otsustama aktiivselt osalevate liinide arvu. Nende vahemik võib varieeruda 1 kuni 21 reani. Iga kombinatsioon ehitatakse analoogiliselt klassikaliste mänguautomaatidega vasakult paremale. Mäng käivitatakse ja pööratakse, vajutades klahvi “Start”. Panus valitakse ja selle suurus määratakse, vajutades nuppu “Bet”. Saadaolevate rahamärkide arv kuvatakse paremal allapoole oleval väljal.

Arvutage oma mänguraha hoolikalt, kui jaotate raha mängimiseks. Iga keerutus ei tohiks ületada teie käibekapitali eraldatud protsenti. Jaotage oma mänguraha õigesti ja arendage distsipliini. Nii ei satu te viletsusse ja teie mäng eemalt on edukas ja mis kõige tähtsam, väga kasumlik. Kasutades mängu 21 real, suurendate oluliselt oma võimalusi saada õigeid kombinatsioone.

Vajutades klahve tähisega HOLD 1,2,3,4,5, saab kasutaja ise peatada komponendid virtuaalne pesa. See samm võimaldab teil mõjutada keerutuste kulgu ja muuta mängu kulgu.

Ärge tehke ilma riskimänguta

Olles kogunud õige kombinatsiooni, võib mängija võtta riski ja mängida kahekordistamismängu. Selleks klõpsa “Double”, ja sa leiad end uues fuajees, ekraanil, mis on paigutatud 5 mängukaartide. Kõige vasakpoolsemast kaardist kõige vasakpoolsem kaart on sinu. See on avatud ja kujutab endast kaartide nimiväärtust 2 kuni A. Ülejäänud neli kaarti on suletud. Osaleja peamine ülesanne protsessis on võita oma kaardiga ükskõik millist suletud kaartidest. Kui teil on õnne, kahekordistub kasutaja võidetud krediit, kuid kui te kaotate, kaotate kogu arvestatud panuse.

Sümbolid ja sümbolid rullikul

Tasub üles lugeda ka sümbolid, mis ilmuvad mängurulli osades. Nende piltide lai palett moodustab üldise mosaiikpildi sümbolite mosaiigi, mis loovad suvise meeleolu.

Mängus on järgmised sümbolid:

 • E on mitmekülgne Wild-sümbol, mis asendab teisi pilte mänguväljal;
 • Küps arbuus;
 • Magus kookospähkel;
 • Kollane sidrun;
 • Kokteilikirss;
 • Viinamarjakobar;
 • Suvine ploom;
 • Kerge kokteil;
 • Kruiisilaeva pilt;
 • Noppe.

Slot-o-pol Deluxe mänguautomaat võimaldab kasutajatel sukelduda suvepuhkuse narratiivi, tunda mõnusat päikesepaistet, samuti hasartmänge, et olla suurepärane aeg, mitte halb mitmekordistada oma raha kapitali.