Mänguautomaat Happy Jungle HD viib sind jalutuskäigule läbi džungli, kus avastad kõik soojad looduslikud rõõmud koos boonustega tänu mänguautomaadile Happy Jungle.

Fantastiline ja ohtlik reis läbi tohutu Aafrika džungli on veelgi lihtsam, sest nüüd ei pea sa isegi mitte lahkuma oma korteri mugavusest. Džungli mänguautomaat Fun Jungle kutsub sind osalema sellel safaril, mille käigus saad tutvuda nende paikade elanikega, nende hulgas lõvide, jõehobude, makide ja teiste naljakate loomadega.

Tõelised asjatundjad saavad oma julguse eest kopsaka tasu. Kvaliteetne graafika täidab džungli hämmastava realismi ja ainulaadse põnevuse atmosfääri ning meeldivaks lisandiks on helge meeleolu.

Kuidas mängida Happy Jungle HD mänguautomaati

Mänguautomaat Happy Jungle HD kutsub teid tundmatuid ja salapäraseid kohti avastama. Igaüht ootab ohjeldamatute emotsioonide paradiis. Virtuaalses slotis Happy Jungle esitletakse viit rullikut, mida saab aktiveerida ühest kuni kahekümne võiduliinini.

Lisaks on külastajatele ette valmistatud palju meeldivaid üllatusi boonuste, eriliste tegelaste ja võimaluste näol, et riskimänguga suurendada auhindade summat mitmekordselt. Põnevuse ja riski taseme määrab iga vapper reisija ise, valides oma eelistatud mängurežiimi. Võite panustada pärisraha ja virtuaalne valuuta, kuid pidage meeles, et raha välja võidu saab ainult tasulises režiimis.

Jungle Jolly mänguautomaadi mängureeglid

Pärast valides oma eelistatud mängurežiimi tuleks aktiveerida soovitud arv paylines, mis moodustub õnnelikud kombinatsioonid. Oluline on meeles pidada, et mida rohkem linasid on kaasatud, seda suuremad on võiduvõimalused.

Käivitage rullid klõpsates Start, seejärel paigutatakse sümbolid mänguväljale juhuslikus järjekorras. Võidukombinatsiooni saamiseks piisab kolme ühesuguse pildi kogumisest. Suurepärased preemiad saab iga külastaja, et saada piisavalt, et värvata asukoht Fortune ja säilitada usaldus oma võimete suhtes.

Lisaks peategelastele on slotis Jungle Jungle fun erilised ikoonid, mis aitavad hetkega võidusummat mitmekordistada. Wild-sümboliks on selles virtuaalses slotis metsloomade kuningas – Lõvi. Ta toob korraliku tasu vapratele reisijatele. Lisaks võib see wild-sümbol asendada mis tahes elementi, et luua võidukombinatsioon. Teine eriline sümbol on puuvilja kujul. Selle ilmumine mänguväljale annab võimaluse osaleda boonusmängus. Lemuuri sümbol suurendab panuse summat 50 korda.

Happy Jungle HD mänguautomaadi sümbolid

Erilist tähelepanu tuleks pöörata erimärkidele, mis avavad täiesti uusi funktsioone. Välimus mänguväljal kolme või enama maki ilmumine toob tõelistele tundjatele hasartmängude määra tõusu 3 kuni 50 korda, sõltuvalt kogutud piltide arvust. Armas maki on scatter-sümbol.

Teine boonuspiktogramm on puuviljad, need võivad ilmuda ainult kolmandal ja neljandal rullikul. Kui kogud korraga kolm sellist pilti, käivitub boonusmäng automaatselt. Happy Jungle HD mänguautomaadi wild-sümbol lõvi kujul annab kasutajatele kõige heldemaid väljamakseid. Tõelised õnnelikud peavad koguma viis ikooni ühele aktiivsele liinile, et suurendada panuseid 5000 korda.

Boonussüsteem ja riskimäng

Kasutage ainulaadset võimalust reisida läbi džungli, proovige oma õnne ja saate vapruse eest heldet tasu pakub boonusmäng. Peamine eesmärk on leida maitsvat maiuspala väikesele ahvile. See on peidetud lukustatud värava taha ja kartmatutel reisijatel tuleb teha õige valik, et saada tasu ja pääseda järgmisele tasemele. Pärast iga edukat vastust liidetakse tasu summa kokku ja kuvatakse jooksva panuse kordaja. Tipptasemele jõudmisel saab mängija veel 25 tasuta keerutust.

Teine võimalus suurendada võidusummat mänguautomaadis Happy Jungle HD – osaleda riskimängus. Sa pead õigesti ära arvama kaardi värvi, mis valitakse juhuslikult kaardipakist. Õige vastus kahekordistab võidetud summa ja võite jätkata mängu, kuid ärge unustage, et vea korral kaotatakse kõik võidud.

Ainulaadne põnevuse ja rõõmsameelne meeleolu täidab mänguautomaadi Jolly Jungle’i mänguautomaadi kasutajaliidese esimesest hetkest peale trummide pööramist.