Mänguautomaat Gold toob tagasi võidurõõmu ja premeerib õnnelikku mängijat boonustega.

Gold mänguautomaadis saab mängija soovi korral aktiveerida 1, 5, 9, 15 või 21 rida. Seejärel peab ta otsustama panuse, mis on vahemikus 1 kuni 100 krediiti. Soovitud numbrite määramiseks tuleb kasutada nuppu Bet, suurendades järk-järgult summat. Maksimaalne panus selles masinas on 2100 krediiti. Tahad neid ühe hetkega panna – klõpsa kirjale: Max Bet. Raskusi mänguautomaadi kasutajaliidese omandamisel tõenäoliselt ei teki, sest see kõik on venestatud.

Mäng algab, kui käivitad rullid nupuga Play. Kui te ei kavatse riskida kahekordistamise mänguga, saate lülituda automaatsesse režiimi, klõpsates nupule Auto Play. Reeglitega tutvumiseks vajutage nupule Abi. Võitmiseks on vaja teatud kombinatsiooni ühesuguseid sümboleid vastavalt koefitsientide tabelile. Ja see kombinatsioon peab algama vasakul pool asuval rullikul ja ulatuma vasakult paremale.

Gold mänguautomaadi sümbolid

Gold mänguautomaadi storyline põhineb ajalool. Siin kohtad selliseid sümboleid nagu ristleja, ajaleht, auto, väljak, olümpialogo ja palju muud. Kõigil neil on oma kordajad, kuid kõige suuremad kordajad kuuluvad vappide kujutisele. Kahe, kolme, nelja ja viie vappi kujutava pildi kordajad on vastavalt 30, 500, 3000 ja 10000.

Wild-sümboli rollis on lipu pilt. Wildil on võime asendada lisaks vappi kujutavale sümbolile ka mis tahes muud kujutist järjestuses. Samuti on slotis Gold kaks erimärki: raha joonistatud pilt ja Maa taustal lendava satelliidi kujutis. Nende erimärkide kombinatsioonid aktiveerivad kaks boonusmängu: Envelope ja Sputnik.

Topeltmäng

Riskimäng Gold slotis on väga originaalne stiil. Tegemist ei ole lihtsalt kaartide äraarvamisega. Pigem meenutab kahekordistamismäng ruletti. Mängija ees on kell, kellakell on jagatud sinisteks ja punasteks sektoriteks. Kella käsi jookseb mööda numbrilaua ja selle sektori värv, kuhu see lõpuks liigub, ongi võitnud. Kui tuvastate õigesti selle sektori värvi, kus käsi peatub, kahekordistatakse teie võidud, vastasel juhul kaotate need.

Ümbriku boonusvoor

Kui oled kogunud kolm või rohkem rahapilti, saab õnnelik mängija mängida boonusmängu nimega Envelope. Mängija ees laual on neli ümbrikku. Kui ümbriku avamisel leiad sealt raha, täidad oma kontot. Võidetud summa sõltub ümbriku numbrist, teie panuse suurusest ja langenud rahatähtede piltide arvust. Ümbrike valimisel pidage meeles, et teine ja neljas ümbrik võidavad sagedamini kui esimene ja kolmas, kuid ümbrikud number 1 ja 3 annavad teile suurema võidu kui teised kaks.

Gold Slot’i boonusvoor

Nautige boonusmängu Sputnik lemmik õnn saab alles pärast kolme või enama kosmosesatelliidi lendava pildi leidmist. Õnneliku võitja ülesanne on välja selgitada, millise planeedi kosmoselaev välja saatis. Kui kosmosereis õnnestub, mida tõestab lipp ja mängija saab auhinna.

Võitmine sõltub kolmest tegurist: määra suurus, kaugus Maast valitud mängija planeedini ja satelliitide välja kukkunud piltide arv. Slot’i ekraanil – Saturn, Veenus, Marss ja Kuu. Mida pikem on Maa ja planeedi vaheline kaugus, seda tõenäolisem on, et sinna ei jõua, kuid eduka lennu korral suurenevad võidud oluliselt.

Ole kindel, et Gold on põnev, ebatavaline ja suurejooneline slot.