Deuces and Joker videopokkeri toob tulusa plusskäe maitse palju sagedamini kui paljud parimad mänguautomaadid, Deuces and Joker toob võidurõõmu isegi uustulnukatele.

deuces-and-joker-slot

Microgaming on üks populaarsemaid slotide arendusfirmasid ja on selle tiitli õigustatult ära teeninud. Selle firma poisid on kuulsad eelkõige selle poolest, et nad arendavad väga huvitavaid ja ebatavalisi slotte. Tänu selle stuudio arendajatele on välja tulnud palju populaarseid ja klassikalisi loomingut.

Täna juhime meie tähelepanu huvitavale videopokkerile Deuces ja Joker. Sellise huvitava nime, eriliste reeglite ja huvitava mängupildiga emulaatorit tutvustas stuudio mitu aastat tagasi. Tundub, et aastad mööduvad, slotid tulevad välja tuhandete kaupa, kuid sellest hoolimata on Deuces and Joker’i populaarsus endiselt sama suur.

Kuidas mängida deuces ja Joker videopokkerit

See videopokker on pigem mänguautomaat kui pokkerimäng. Samad panused, võidukombinatsioonid, riskimäng jne. Ainsad reeglid on samad kui pokkeril.

Tegemist on klassikalise viiekaardilise pokkeriga, mille peamine eesmärk on võimalikult tugeva kombinatsiooni koostamine. Siin ei võistle osaleja mitte teise inimesega, vaid arvutiga, mis maksab raha välja sõltuvalt kombinatsiooni paremusest.

Reeglid on lihtsad. Mängija peab kõigepealt valima oma panuse. Selleks pakutakse talle 5 koefitsienti, x1-x5, ja ühe panuse reguleeritav väärtus, mis on vahemikus 0,25 kuni 25.

Seejärel jagatakse mängijale Deuces and Joker’is 5 kaarti. Kasutaja ülesanne on valida, milliseid kaarte hoida ja milliseid asendada. Enamasti jätab emulaator ise õiged kaardid, mis võivad moodustada võidukombinatsiooni, kui saad veel ühe või kaks õiget kaarti. Kui õiged kaardid on valitud, saab kaardid välja vahetada. Pärast esimest vahetust leitakse lõplikud kaardid, millest saab moodustada võidukombinatsioone.

Kombinatsioonid ja videopokkeri koefitsiendid dublettide ja jokkerite puhul

Enne kui hakkame rääkima sellest, millised kombinatsioonid milliseid võite toovad, peaksime veidi rääkima wild-sümbolitest.

Neid on selles videopokkerimängus kaks. Need on kahese ja jokeri kujutised. Nad võivad asendada absoluutselt iga kaarti võidukombinatsioonis, samuti võivad nad ise kombinatsioonidesse koguneda.

Nüüd kombinatsioonide ja tõenäosuste kohta. Alustame väiksematest.

Väikseim kombinatsioon on komplekt ehk lihtsalt öeldes kolm sama kaarti. Need toovad koefitsiendi 1.

Järgmine on sirge kombinatsioon. See on viie järjestikuse kaardi kombinatsioon, näiteks 6, 7, 8, 9 ja 10. See on tavalises pokkeris väga haruldane kombinatsioon, kuid on väga levinud wild-sümbolite puhul. See kombinatsioon on õnnelikule mängijale väärt 2.

Flush on järgmine kõige tulusam kombinatsioon. Flush – 5 sama värvi kaarti, olenemata nende väärtusest. Annab koefitsiendi 3.

Täismaja, nagu ka flush, annab koefitsiendi 3. Täismaja on paari (kaks võrdse väärtusega kaarti) ja komplekti (3 kaarti) kombinatsioon. Harvemini levinud kui flush.

Teine kombinatsioon, mille saagikuse tegur on 3, on ruut (4 võrdse väärtusega kaarti).

Järgmised on haruldasemad ja tulusamad kombinatsioonid. Sirgafluš (kombinatsioon, kus 5 sama värvi kaarti järgnevad üksteisele. Näiteks 5,6,7,8,9 rist). See on tavalises pokkeris äärmiselt haruldane kombinatsioon, kuid sellegipoolest on see slotis väga levinud ja toob 6-kordse koefitsiendi.

5 ühe väärtusega. Tavalises pokkeris võimatu kombinatsioon, siin on sellel koht, sest on olemas wild-sümbolid. Toob kordaja 9.

Wild royal flush. Väga huvitav kombinatsioon. See on royal flush (10, J, Q, K ja A samast värvist), kuid tehtud mis tahes wild-sümboliga (kahene või jokker). See on üsna haruldane, kuid sellel on hea kordaja 12.

Pärast wild royal flush’i on veel üks väga huvitav kombinatsioon – 4 kahte. Wild-sümbolid on üsna sagedased külalised mänguväljal, aga 4 tükki on väga haruldased. Selline kombinatsioon toob 25-kordaja.

Tõeline royal flush on peaaegu kõige kasumlikum kombinatsioon. Tavalises pokkeris on sellise kombinatsiooni esinemise tõenäosus 1:6 miljonit. Deuces ja Joker videopokkeris on tõenäosus mitusada korda suurem, kuid siiski haruldane. Olles kogunud royal flush’i, saab õnnelik mängija 250-kordaja.

Lõpuks on kõige kasumlikum kombinatsioon kahene ja jokker. See kombinatsioon koguneb ainult siis, kui mängitakse maksimaalse panusega. Selle kombinatsiooniga saadav auhind on võrreldav paljude päris kasiinode jackpotiga – 10 000 krediiti panuse kohta. Summa, mis on riski väärt.

Riskimäng videopokkeris Double ja Joker

Nagu paljudel mänguautomaatidel, on ka videopokkeril Deuces and Joker riskimäng. See on tavaline ja hõlmab diileri kaardist suurema kaardi äraarvamist. Reeglid on standardsed: pärast seda, kui õnnelik mängija on võitnud, antakse talle võimalus mängida riskimängu või võtta raha. Kui kasutaja valib riski, antakse talle 5 kaarti, millest üks on diileri kaart ja jääb näoga alla. Ülejäänud 4 on näoga allapoole. Mängija ülesanne on valida kaart, mille väärtus on suurem kui diileri oma. Kui peremees emu võidab, saab ta võimaluse võtta raha või mängida uuesti samade reeglite järgi. Sel viisil saab mängida maksimaalselt 20 korda.