Mänguautomaat Bandits võimaldab sul sukelduda kuritegevuse maailma.

Mänguautomaadis on 21 aktiivset rida, mille arvu määrab mängija soovitud liinide arv. Panustamissummade reguleerimiseks kasutage nuppu Bet, maksimaalne krediitide arv masinas on 100.

Max Bet funktsiooniga saab kasutaja tõsta panuse taset maksimaalse tasemeni, ilma et ta muudaks võiduliinide arvu ja käivitaks rullid uuesti. Mängides mänguautomaati Bandits tasuta, kantakse osaleja kontole automaatselt 1000 krediiti.

Kuidas mängida mänguautomaati Bandits

Mänguautomaadi Bandits mängimise alustamiseks klõpsake nupule Play, mis asub juhtpaneeli paremas alumises nurgas. Sellest mitte kaugel näeb mängija väikest nuppu nimega Autoplay, mis on mõeldud keerutuste automaatseks käivitamiseks. Selles režiimis keerutab slot Bandits ise rullikuid ja võidukombinatsioonidest saadud auhinnad lähevad automaatselt õnneliku mängija kontole.

Mängureeglite ja muu teabe vaatamiseks piisab, kui klõpsata nupule Help (abi), samuti tasub üksikasjalikult uurida koefitsientide tabelit. Võidukombinatsioone arvutatakse vasakult paremale, alustades 1. rullikust, ja auhindu antakse kolme või enama sama pildi järjestuse eest.

Sümbolid ja koefitsiendid

Thug ikoon mänguautomaadis Bandits loetakse “wild” sümboliks, mis võib asendada enamikku ikoonidest (sealhulgas erilisi – antakse võimalus osaleda boonusmängus), eeldusel, et puuduvad muud võimalikud kombinatsioonid teiste piltidega.

Ainus sümbol, mida wild ei saa asendada, on scatter, mida mängib ruletiratas. See sümbol moodustab võidukombinatsiooni sõltumata selle asukohast mänguväljal. Järjestused, milles osalevad 4 kuni 5 pilti rulett toob koefitsiendid 10 ja 30, vastavalt, samas loendades võidud, Bandits slot korrutab neid kindlaksmääratud summa panustamise automaatselt. Bandiidi ja varga kujutised annavad sulle võimaluse osaleda samanimelistes boonustes.

4 ja 5 identsete sümbolite kombinatsioon toob koefitsiendid 30 ja 50. Ülejäänud kujundid loovad võidujärjekorrad alates 3 identsest sümbolist. Eelkõige:

  • Käeraudad toovad – 10, 20, 40;
  • Püssid annavad 15, 50, 100;
  • Vanatüüpi mobiiltelefonid -10, 30, 60;
  • Turvaautod – 20, 80, 200;
  • Mercedes – 15, 50, 150;
  • Kohvrid koos märkmetega – 30, 200, 300;
  • Vangla – 50, 250, 1000;
  • Valvurite portreed – 200, 2000, 10 000 krediiti ühe panuse kohta. Neid sümboleid peetakse õigustatult kõige kallimateks sümboliteks Bandits slotis.

Riski- ja auhinnamängud slotis Bandits

Kui ekraanile ilmub mõni võidujärjekord, pakub Bandits mänguautomaat riskimängus auhinna suurendamist. Sellise vooru alustamiseks kasutatakse riskinuppu. Praegusest summast loobumiseks või selle salvestamiseks kasutage võtmisklahvi Take. Mängu sisuks on valida neljast sõrmkübarast need kaks, mille alla pallid on peidetud. Kui valik osutub edukaks – mängija kahekordistab auhinnaraha, kui mitte – tema summa põleb.

Kui kombinatsioon nelja või enama Thief-sümboliga slotimängu paneelil vargad õnneliku põrsa saab võimaluse osaleda samanimelises boonusmängus. Vastuvõtu korral ilmub ekraanile 5 hoonet: kontor, pank, kasiino ja pood. Üks neist, kus on sisse lülitatud häire, on mängija jaoks ohtlik; ta peab oma tegelast juhtima läbi teiste turvaliste võimaluste, et varastada rohkem krediiti.

Lisaks on vargale kaks boonusmängu võimalust: Rough Work või Professional. Esimese puhul varastatakse hooneid ükshaaval, kuni häiresignaaliga hooneni, teise puhul valib mängija hoone ise. Esimest režiimi kasutades saab õnnelik lukksepp kõik võidetud auhinnad oma kontole, teises – valesti valides läheb raha põlema, kuigi kogu vooru jooksul on võimalus mäng peatada, võttes ära juba võidetud auhinna.

Võidetud summa sõltub panuse summast, veeretatud varasümbolite arvust ja mängurežiimist. Karge töö 4 ja 5 ikooniga võib tuua kuni 600 ja 1200 krediiti, samas kui Professional – vastavalt kuni 1000 ja 2000.

Võidumäng mänguautomaadis Bandits algab 4 või rohkem pildi nimele vastava pildi veeretamisega, katsete arv selles on võrdne nende piltide arvuga. Ringi sisuks on valida üks kahest kotist, mis sisaldab käeraudu, dollareid või püstolit. Valides käeraudad – nullimine, püstol – saad auhinna 4 bandiidi ulatuses – panustatud summa korrutatakse 100 ja 5 – 180, dollarid võidavad samamoodi, kuid 70 ja 120 kordajaga. Mäng lõpeb, kui kõik katsed on läbi põlenud.