King of Cards mänguautomaat viib sind kaardiekspaaniale, muutu tõeliseks King of Cards mänguautomaadiks ja enda heaolu, adrenaliin on garanteeritud!

king-of-cards-slot

Peaaegu igaüks on unistanud sellest, et saada tõeliseks kaardimängude meistriks – võita kõiki ja kõiki, kas mängides raha eest või lihtsalt lõbu pärast. Kujutage vaid ette, et istute mängulaua taga, mängite ühte ja sama pokkerimängu ja tänu oma üleolevatele oskustele olete paarkümmend tuhat dollarit va-pangas. Nõus, see kõlab väga ahvatlev, kuid sellisele tasemele jõudmiseks on vaja rohkem kui ühe aasta pikkust treeningut ja oskuste lihvimist ning tänu mänguautomaadi King of Cards’ile ei ole vaja aastatepikkust harjutamist, keeruliste reeglite tundmist ja palju mängukombinatsioone.

Kõik, mida vajate, on õnne ja mitte midagi muud. Seda mänguautomaati saab proovida pärisraha režiimis ja muidugi ka demorežiimis, ilma et oleks oht oma raha kaotada. Mänguautomaat King of Cards on spetsiaalselt mõeldud innukatele kaardimängijatele ja neile, kes soovivad lõbusalt ja huvitavalt aega veeta.

Kuidas mängida King of Cards mänguautomaati

King of Cards slotis on 5 pöörlevat rullikut, millel on kokku 15 sümbolit ja maksimaalne mänguliinide arv on 9. Nagu sa juba aru said, saab liinide arvu muuta spetsiaalse klahvi abil. Kuna wild-sümbol selles slotis toimib jokker. See on arusaadav, sest seda kaarti peetakse kõige võimsamaks. See märk võib asendada iga teist ja muuta ebaõnnestunud kombinatsiooni väga heaks. Kahjuks see sümbol ei ole wild kordaja. Aga, kui teil on õnne kujul viis jokkerit ühel real, võite kohe õnnitleda teid, sest olete saanud rikkaks. Sellisel juhul suureneb võidetud summa 9000 korda.

Scatter-sümbolina ehk nagu seda ka mängumasinas King of Cards mängumärkide sümboliks nimetatakse, toimivad mänguautomaadi žetoonid. Kui 2 sellist sümbolit ilmub ükskõik kus mänguruudul, kahekordistub sinu võit. Kolm sellist sümbolit annavad võimaluse, ilma asjatu investeeringuta täita oma rahakott boonusmängu arvelt. Viis sama scatterit suurendavad võidetud summat 1500 korda. Kui õnnestunud kombinatsioon moodustub kaardipaki või südame sümbolitega, ulatub võidusuhe x2-st kuni x750-ni. Nende sümbolite võidukombinatsioon liidetakse ainult 2 sama sümboliga liinil, mis algab kõige vasakpoolsemast nurgast.

värvid, nagu kuused ja ruudud, peavad olema vähemalt 3 korda järjest ühes reas ning nende kordaja ulatub x20-st kuni x400-ni. Pigid võivad suurendada panust 250 korda, kui kombinatsioon koosneb viiest sümbolist, ja kui reas on 3 sümbolit – panus korrutatakse 15-ga. Kuningas ja äss on kõige suurema tõenäosusega 125, samas kui üheksade, kümnete, bukki ja daamide puhul on tõenäosus x100.
King of Cards slotis kindlasti armuda esimese spinniga ja unustada on üsna problemaatiline. Risk on üllas asi ja kaardirisk on väga põnev ja kasumlik.

Rääkides riskist. Kui lisandub vähemalt üks võidukombinatsioon, võite proovida oma õnne ja intuitsiooni riskimängus. Selles režiimis on sul võimalus oma võidud pärast edukat kombinatsiooni kahekordistada. Kõik, mida pead tegema, on ära arvata peidetud kaardi värv. Kui sul on õnne, kahekordistub rahasumma. Vastasel juhul läheb kogu summa kaotsi, kuid siiski pole vaja ärrituda, sest tegemist on lihtsalt mänguga. Selles mängus võid õnne proovida mitu korda järjest, kuni võidetud rahasumma jõuab maksimaalsele summale.

Boonusmäng koos tasuta keerutustega kasiino kulul

Selleks, et end täielikult veenda King of Cards’i slotis, võid alustada tasuta demorežiimi mängimisega. Kui mängu ajal satute 3 scatter-sümbolile, käivitub tasuta spinnide mäng. Saad 15 spinni kasiino kulul. Kõige selle juures võid veel arvestada suurenenud võidusummaga, sest kogu võidetud summa boonusmängu lõpus kolmekordistub. Kui oled eriline õnneloosik ja sulle langeb sel ajal veel 3 scatter-sümbolit, siis lisandub ülejäänud spinnidele veel 15. Sa võid mängida lõpmatult kaua ja lõpuks lihtsalt rikkaks saada. Boonusmängu režiim on ilma vähimagi liialduseta nimetada tõeliselt võidukaks mänguks, sa pead lihtsalt olema veidi õnnelik.

Viimased hetked

Mängides mänguautomaati King of Cards tasuta režiimis, võib iga mängija lõbutseda ja veeta aega sukeldudes kaardiekspordinägemisse. Selleks, et seda mänguautomaati mängida, ei pea aga isegi oma lemmiktooli või diivaniga püsti tõusma. Vaja on ainult arvuti või tahvelarvuti, millel on võimalus ühendada internetti, kuid tasuta režiimis, seal on lihtsalt ei ole põhiline punkt mängida mänguautomaadi, nimelt – tunne põnevust. See on ikka parem mängida mängu raha eest ja täielikult kogeda kõik rõõmud hasartmängude maailma, ja lõpuks saada väga rikas mees. Naeratagu õnne kõigile.