Mänguautomaat Pharaons Gold saadab lemmik õnne kauges Egiptuses, kus mängurid Pharaoh’s Gold slot osalejad võivad leida peidetud enneolematu rikkuse.

Kas sa tahad otsida Egiptuse vaaraodele kuulunud aaret? Siis hakka mängima mänguautomaati Pharaons Gold. Mänguautomaatide arendajate maailma tuntud esindajad – Novomatic lõi särava ja põneva südantliigutava mänguautomaadi, mis ei jäta mängijaid ükskõikseks.

See võimaldab igal mängijal kohtuda sfinksi, püramiidi, samuti paljude teiste Egiptuse ajastu tegelastega. Mängimine online tasuta režiimis ei nõua registreerimist, mis on kasulik õppimiseks ja edasiste suurte võitude saamiseks.

Kuidas mängida Pharaons Gold mänguautomaati

Alustuseks on slot Pharaoh’s Gold arv aktiivne paylines ulatub 1 kuni 9, nad käivitavad mängu, iga rida seab arvu krediiti mängija, ja ta määrab.

Arv read on seatud vajutades vastava nupu-numbrite, panustamise summad, sel juhul reguleeritud nupud “bet” ja “bet max”. Nupu “bet” väärtus on 1 kuni 100 krediiti ja nupp “bet max” määrab maksimaalse võimaliku panuse summa. Nupu “coin” abil saab mängija määrata ühe krediidi kohta nõutavate müntide arvu (vahemikus 0,5 kuni 2). Tasuta režiimis mängides on osaleja kontole automaatselt määratud 1000 krediiti, mida ta saab vabalt kasutada.

Pärast läbivaatamist liides mängumasin Pharaons Gold saate alustada mängu, selleks kasutage “start” ja “automaatne algus”. Sel juhul nuppu “start” alustab rullid üks kord ja kui võidukombinatsioon pakub mängija riskimängu. Teine nupp käivitab alalise spinnid, mille pöörlemise ajal ei saa mängija muuta panuste suurust või aktiivsete liinide arvu ning riskimängu ei pakuta.

Auhinnajärjekordasid loetakse vasakult paremale, alustades kõige parempoolsemast rullist, nende summa kantakse mängija kontole. Kogu lisateave mängu kohta masina Pharaoh’s Gold Pharaoh’s Gold Gambler saab näha vajutades “info”.

Pharaoh’s Gold mänguautomaadi sümbolid ja koefitsiendid

“Wild” sümboliks slotis Pharaons Gold on kuldse vaarao ikoon, see võib asendada kõiki teisi kujutisi (välja arvatud ainult “scatteri” sümbolit – kuldpüramiidide pilte) ja kahekordistada tema osalusel saadud kombinatsiooni eest saadava auhinnaraha summat. Lisaks toob vaarao selles slotis kõige suuremaid võite, nii et 2, 3, 4, 4, 5 piktogrammi eest aktiivsel real saab mängija kordajaid vastavalt 10, 250, 2500 ja 9000. “Scatter” toob õnnelikule mängijale auhindu, mis arvutatakse aktiivsete liinide arvu korrutamisel 2, 5, 20, 500-ga. Kui kolm või enam kuldset püramiidi satuvad kuhugi mänguväljale, käivitab Pharaoh’s Gold mänguautomaat tasuta spinnid.

Emulaatoris võite kohtuda pildiga “üheksa”, seda peetakse veidi ebaõnnestunuks, kuna see toob kõige “väiksemad” kordajad 2, 5, 25, 100 2, 3, 4, 5 jaoks. Sümbolid “kümme”, “J” ja “Q” toovad 5, 25 ja 100 krediiti panuse kohta, kusjuures kombinatsioonid loevad 3 või rohkem samast pildist järjest. Tähed “A” ja “K” võivad suurendada panuse summat 10, 50 ja 125 korda.

“Hauka” kujutis (päikese tiibade vahel) toob õnnesoovitusi 20, 100 ja 400 kordajaga. Skarabeuse ja graatsilise kassi ikoonid toovad vastavalt 15, 75 ja 250 eurot 3, 4 ja 5 ühtlase sümboli eest. Sfinks 2 kuni 5 homogeense sümboli kombinatsioonides toob koefitsiendid 2, 25, 125 ja 750.

Riskimäng ja lisakäigud Pharaons Gold slotis

Iga auhinnakombinatsioon annab Pharaon’s Gold slotis professionaalile võimaluse suurendada oma võitu riskimängu abil. Mängija peab alustamiseks vajutama punast või musta nuppu ning sellest loobumiseks ja trummide jätkamiseks kasutama klahvi “start”.

Mängu enda olemus seisneb selles, et mängija peab õigesti määrama diileri poolt pakist juhuslikult valitud järgmise kaardi värvi. Valiku hõlbustamiseks kujutab videopesa kõiki eelnevaid langenud kaarte mängulaual. Osaleja otsuse kinnitamine toimub tema valitud värvi nupu vajutamisega.

Kui õnn naeratab mängijale ja tema valik on õige, siis võidud kahekordistuvad, kui olukord on vastupidine – mäng lõpeb nullkasumiga. Sellisel juhul tuleb mõista, et mänguautomaat Pharaons Gold annab igal ajal võimaluse loobuda edasistest riskivoorudest ja võtta kogu võidetud summa välja või pöörduda tagasi trummide pöörlemisele.

Kui ekraanile ilmus 3 kuni 5 kujutist kuldpüramiididest, annab mänguautomaat Pharaons Gold mängijale 15 tasuta spinni. Sellisel juhul ei muutu määr (kuid ei kirjuta kontolt maha) ja kõik edasised võidud korrutatakse automaatselt 3ga. Samal ajal, kui selles režiimis mängides langeb uuesti 3 või rohkem püramiidisümbolit, alustatakse uued 15 spinni samade reeglite alusel uuesti.