Zombirthday mänguautomaat kutsub teid vallatu ja lõbusale, kuid veidi kummalisele peole, Zombiomenina slot annab positiivseid ja järjestikuseid edukaid keerutusi.

Zombirthday-slot

Kas olete kunagi unistanud oma sünnipäeva veetmisest zombide keskel? Mitte kurjadest ja hirmuäratavatest olenditest, kes on oma haudadest üles tõusnud, vaid lahketest ja rõõmsatest tegelastest, kes on valmis koos sõpradega rõõmustama ja lõbutsema. Kui jah, siis on zombi-meenin mänguautomaat just sinu jaoks loodud.

Igaüks armastab sünnipäevapidu ja ka zombid unistavad osalemisest. Elavad ja surnud on kokku tulnud toredasse, südantsoojendavasse ringi. Käivad surnud ei tulnud sünnipäevapeole tühjade kätega. Nad tõmbasid võlvidest ja haudadest väga tõelisi ehteid ja münte, mida saab kavalalt professionaalne slot Zombie Party, ta kutsus surnuid oma sünnipäevale.

Zombies on kindlasti tervitada selline kutse ja kindlasti premeerib sünnipäevalapsele kulda ja raha, säästmata ja südamest. Kuidas te kohtute selliste külalistega? Kõik sõltub sinust.

Kuidas mängida Zombirthday mänguautomaati

Peo lõbu ja põnevus on ukse ees. Külalised ei jää ootama, nad nõuavad õnnitlemist ja rikastamist. Kui te ust ei ava, roomavad nad ustest välja ja igasse urgu. Kui te avate oma käed, siis teid premeeritakse heldelt.

Kogenud kirjanike meeskond pakub sukeldumist meeldivate hirmutuste ja õuduste maailma, mis on paljudele tuttav kõndivatest surnutest rääkivatest filmi- ja telesarjadest. Loov, põnev ja väga meelelahutuslik sloter rõõmustab kõiki ebatavaliste ja lõbusate mänguautomaatide fänne. Soovides saada oma portsu lõbu, teevad zombid kõik endast oleneva, et peole mahtuda, sest lõbu, naer ja positiivsuse meri ei ole neile võõras.

Kõik armastavad kingitusi saada ja veel rohkem armastavad neid anda. Nende meetodid ja viisid oma elevuse näitamiseks on omapärased. Nad ehivad oma maja välja, riietuvad naljakatesse kostüümidesse ja koos oma välimusega näeb see kõik naljakas ja natuke naeruväärne välja. Korraldage neile pidu ja nad annavad teile vastutasuks palju positiivsust, raha ja positiivsust.

Zombi-puhkuse kasutajaliides ja väljanägemine

Slot’i ainulaadsus seisneb just selle kasutajaliideses. Zombirthday mänguautomaat on väga ebatavaline, sest zombide, pühade ja teispoolsuse rituaalide teema on väga spetsiifiline. Visuaalses stiilis on mitmeid huvitavaid tehnikaid. Mänguautomaadi üldine taust viib mingisse pimedasse koopasse.

Zombie Menin mänguautomaat koosneb mitmest võtmeväljast:

  • Juhtkast koos klahvidega;
  • Keskne infopaneel;
  • Reel, mis on jagatud 5 vertikaalseks ribaks;
  • Täiendavad mängumenüüd ja spetsiaalne väli mängude kahekordistamiseks.

Graafika ja kujundus on tumedates kontrastsetes toonides. Iga sümbol, tegelane ja pilt on üksikasjalikult joonistatud. Need on loos orienteeritud ja vastavad “kooripidu” üldisele stilisatsioonile. Sellised teemad on väga sarnased Halloweeni püha, ainult lisaks erinevatele pimeduse kuradi väljakul trummid popsivad erinevatest nurkadest positiivsed ja pidulikult riietatud zombid.

Slooter-sümbolite kurioosumite hulgas võib leida lõbutseva zombi, tema sõbranna, kes hoiab käes joogi, millel on sidruni asemel osa silmast. Pidulik zombikass, pea taldrikul, võlukaartide komplekt, mis kõik ellu äratab, ja palju muid stiilipäraseid kujutisi.

Reeglid, näpunäited ja kuidas mängida

Kõik võtmekombinatsioonid rullikul on üles ehitatud sarnaselt teiste teenindusautomaatidega vasakult paremale. Igal plokielemendil on mitu funktsiooni ja see on mõeldud konkreetseks otstarbeks. Tuttav jutumehaanika kutsub osalejaid üles keerutama rullikuvälju, mis on jagatud 5 segmendiks. Iga segment sisaldab juhuslikult hajutatud piltide komplekte. Kui kasutaja kogub ühe nimiväärtusega sümboleid reas, saab ta rahalise tasu krediitide kujul.

Kogu mängu mängitakse ridadel. Nende vahemik võib varieeruda 1 kuni 10 tükki. Mida suurem on joonistuses võetud ridade arv, seda suurem on poole võimalus püüda tasuline kombinatsioon.

Lisaks liinide arvu kasutaja valib summa panustada, ja kasutades juhtpaneel teha pöördeid ja kohandada parameetrid Zombirthday mänguautomaati. Klõpsates “Info”, mängija siseneb lisamenüüsse, kus saab uurida komplekti kõik kombinatsioonid, õppida mängureeglid, samuti mõned saladused ja boonused kogumise sümboleid.

Täielikuma pildi saamiseks mängust peate proovima mängu tasuta versiooni. Süsteem kogub koheselt etteantud hulga tasuta krediite ning sa saad ise kätt proovida ja arendada oma tehnikat rullide keerutamisel. Ärge unustage kasutada kõiki olemasolevaid meetodeid ja võimalusi, et saada paremaks mängijaks ja minna käegakatsutava ja nauditava kasu saamiseks.

Tihendamine

Zombiemeniny mänguautomaadil mängimise oluline aspekt on võimalus osaleda täiendavas riskimängus.

Pärast tasulise kombinatsiooni saamist mänguväljal pakub süsteem kasutaja äranägemisel võimalust mängida mängu kahekordistamiseks. Mängija peamine ülesanne on pärast “Gamble” nupu vajutamist ära arvata kaardi värv. See on lihtne: punane või must. Kui see õnnestub, kahekordistatakse võidud. Kui ei õnnestu – kaotate oma panuse. Ja nii maksimaalselt 10 korda. Igal riskipunktis võib hasartmängija lõpetada mängimise ja võtta juba olemasoleva auhinnaraha välja.

Kõik zombi puhkusel!

Väärib märkimist, et mänguautomaat Zombirthday hämmastab autorite võime esitada nii erinevaid žanre, ühendades neid ühte slot. Mängides seda mänguautomaat, sa oled kindel, et saada oma osa lõbus, hea tuju ja ei saa halb püüda hasartmängude julgust, võttes suurepärast aega.