Mänguautomaat LuckyHaunter aeg lõõgastuda täiega, sest slot Cork pakub lase neytelivno, kuid lõbus ja hoolimatu poole!

lucky_haunter_slot

Hooletu lõbu, alkoholimeri, tantsimine, baari seinte raputamine – selline pidu kogu maailmale, mida vene mees tavaliselt silmas peab, kui ta mõtleb pärast rasket tööpäeva lõõgastumisele. Kuid alati ei ole võimalik suurt pidu ka päriselt pidada.

Et parandada seda ebaõiglust võttis Igrosoft firma, lõi mänguautomaadi Cork – virtuaalne analoog joomine asutus, kus sa mitte ainult päris palju on lõbus, vaid ka kaalus oma rahakoti korraliku summa raha, täiesti unustades kohutav sõna “pohmelli”.

Kuidas mängida LuckyHaunter mänguautomaati

Esimesel pilgul mänguautomaadi disainile selgub selle erakordse populaarsuse põhjus Euroopa riikides. Üksildane, kurb mees, kelle ilme on kange, vaatab igatsevalt kaugusse, unustades enda ees oleva, üleni täidetud tassi, mõtleb oma elule grammofonist kostva tagasihoidliku meloodia saatel.

Plaadimängija pilt äratab kohe mälestusi nõukogude õllekoja koduse ja intiimse atmosfääriga. Loomulikult voolab sellises tuttavas õhkkonnas mängimine loomulikult ja pakub suurt naudingut. Ümberringi on ju nii tuttavad ja lihtsad esemed: õllepurgid, keedetud vähid, veinikannud, pudelid, korgid, õllega täidetud kruusid.

Erinevalt tõelistest baaridest on LuckyHaunter mänguautomaat saadaval päeval ja öösel. Lisaks on sul pärast masinaga suhtlemist võimalus saada kena summa raha, samas kui baarmeniga rääkimine võib viia ainult selleni, et kaotad oma viimase penni.

Kui otsid uut kogemust, siis see slot on kindlasti sobilik. Igaüks, kes on kunagi keerutanud trummide mänguautomaati Cork, jääb alati püsikliendiks.

Siin tuleb pidu!

Et lõbu algas, peab mängija valima: mitu rida ta tahab panustada. Tema käsutuses – 1, 3, 5, 7 või 9 rida. Summa ühe rea kohta võib olla 1 kuni 25 krediiti. Kui kõik on valmis, vajuta Start ja naudi mängu.

Auhinna saamiseks tuleb kokku panna 3, 4 või 5 identsest tähemärgist koosnev rida, alustades alati välimistest rullikutest. Et uustulnukal ei tekiks küsimusi, saab ta reegleid põhjalikult õppida, kasutades abinuppu, samuti saab ta veidi harjutada, mängides mänguautomaati tasuta.

Mis on isuäris?

LuckyHaunter mänguautomaat pakub kõike, mida tavaliselt leiad igas endast lugupidavas baaris. Saate tellida pudeli, mille koefitsiendid on vastavalt 2, 3 ja 10 3, 4 ja 5 pildi eest, õllepurgi, mille koefitsiendid on 3, 5 ja 20, kruusi täis kuuma jooki, mille koefitsiendid on 5, 10 ja 50.

Lisaks sellele on krabid 10, 30 ja 100 kordajaga, vähid 30, 100 ja 500 kordajaga ning karahvin peene veiniga 20, 50 ja 200 kordajaga.

Kuid kõiki neid numbreid ei saa võrrelda Lucky Haunteri pildi ja Golden Horseshoe numbritega. Mängu logo toob sulle 200, 1000 ja 5000 krediiti, samas kui õnnelik hobuseraua toob sulle 100, 500 ja 2000 krediiti.

Hobuseraua tegutseb wild’ina ja toob sulle kindlasti õnne suurendades sinu võidukombinatsioone. See võib asendada kõiki sümboleid, välja arvatud korgid ja mängulogo. Mis puutub korgistesse, siis nende ülesanne on avada mängijale boonusmängude uksed.

Baarmen, korrake!

Arendajad slotis on suutnud isegi tavalist riskimängu teha väga originaalselt. Ekraanil on slotikorkide peremehe ees eri värvi õllepurgid, millele on joonistatud numbrid. Mängija ülesanne on valida selline purk, mille number on suurem kui baarmenile kuuluvale purki märgitud number. Kui sul on õnne, kahekordistad oma võidud, kui õnne otsa saab, kaotad kõik.

Boonusvoor korgiga slotis

Kolme või enama sinise korgi leidmine õllepudelite alt aktiveerib boonusvooru. Ekraanile ilmub viis õllekorki ja neid ümber keerates saab õnnelik mängija kas auhinna, mis põhineb korkidel näidatud koefitsientidel, või leiab “väljumise” märgi, mis lõpetab boonusvooru.

Supermäng: Kus on kana?

Kui õnnelik proff ei leia korkide avamise käigus väljumise märki, mis tähendab “väljumise” märki, saab ta mängida supermängu.

Siin on sul väga lihtne valik: kummal taldrikul on praetud kana ja kummal kalaskelett. Kui sa suutsid kana hellitada, siis ootab sind suur auhind.

Mänguautomaat LuckyHaunter Cork annab teile unustamatu puhkuse pärast rasket tööpäeva. Alla lämmatavad lipsud ja ranged ülikonnad! Virtuaalne baariautomaat Lucky Haunter kutsub teid vabal ajal lõbutsema, kogedes uskumatut lõbu.