Mänguautomaati Iron Man võib täiesti teenitult pidada üheks kõige populaarsemaks ja populaarsemaks slotiks hasartmängude meelelahutuse maailmas. Lugu vaprast mehest, kes seisis õigluse ja rahu eest, on kehastunud mitte ainult filmis, vaid ka hasartmängude meelelahutuse valdkonnas maailmakuulsa tootja – Playtechi – tootena.

Selle töö tulemusena on tänastel adrenaliinifännidel ainulaadne võimalus osaleda legendaarse Raudmehe seiklustes. Arendajafirma spetsialistid on traditsiooniliselt pööranud erilist tähelepanu graafilise ja helikujunduse kvaliteedile, samuti hoolitsevad nad süžee huvi, mitmesuguste boonuste ja meeldivate üllatuste eest.

Kuidas mängida Iron Man mänguautomaati

Raudmehe mänguautomaat koosneb 5 rullikust ja 25 võiduliinist. Panustamine toimub müntides – maksimaalselt 10 münti aktiivse liini kohta. On lihtne arvutada, et maksimaalne panus ühe spinni kohta võib olla 250 münti. Sellisel juhul võib maksimaalne võimalik võidusumma ulatuda uskumatute 5000 kreeditini. Lisaks on igal mängijal võimalus saada väga suure suurusega progressiivne jackpot. Tunnistatakse identsete tähemärkide võidukombinatsiooni, mis asuvad vasakult rullikult alustades reas. Kõik mänguautomaadi sümbolid meenutavad ühel või teisel moel raudmehe rolli inimkonna ajaloos. Mängu kõige väärtuslikumad sümbolid on lendav ja võitlev rauamees. 2, 3, 4 ja 5 sellise sümboli eest saab mängija vastavalt 10, 70, 350 ja 5000 münti. Need ikoonid toimivad kumulatiivsete wild-sümbolitena. Kui võidukombinatsiooni ei teki kunagi, täidavad need sümbolid selle rulliku, millel nad avanesid. See suurendab oluliselt võiduvõimalust. Kumulatiivsed wild-sümbolid võivad ilmuda ainult rullikutel 2, 3 ja 4 ning asendada kõiki teisi sümboleid, välja arvatud scatter. Mõlema sümboli esinemine kombinatsioonis tähendab, et seda nimetatakse “segatud” ja see toob häid võite.

Ülejäänud Iron Man mänguautomaadi sümbolid toovad vähemalt 3 tükki kombinatsiooni kohta ja neil on erinevad võidud. Mängu logo toimib scatterina ja nende sümbolite kombinatsioon, sõltumata nende asukohast, toob võidu. Lisaks sellele avab vähemalt 3 sellist piktogrammi automaatselt juurdepääsu boonusmängule. Selles viiakse mängija linna, mida ähvardab raketirünnak. Peategelase ülesanne on hävitada pommid, mis peidavad sularahavõite, tasuta keerutusi, kordajaid, 3 rulliku wild-sümboli. Kui mängijal ei õnnestu tasuta keerutusi avada, viib “laadimise” vajutamine ta peamängurežiimi. Vastupidises olukorras käivituvad valitud kordajaga boonuskäigud. 3 scatteri ilmumine korraga tähendab, et lisandub 10 tasuta spinni.

Raudmehe mänguautomaadi funktsionaalsus hõlmab võimalust peatada rullid käsitsi, et kontrollida mängusituatsiooni. Saate võistelda jackpoti nimel spetsiaalses voorus, kus ekraanile ilmub 20 lahtrist koosnev “ruudustik”. Igas neist lahtritest on ühe erineva jackpoti kujutis. Identsete piltide ahela moodustamine määrab ühe jackpoti võidu. Ruutude valik tuleb teha ettenähtud aja jooksul, nii et pikem mõtlemine tuleks jätta kõrvale. Loomulikult saate oskusi omandada ja hakata mängu paremini tundma, kui harjutate demomängurežiimis. Nagu paljud kogenud mängijad on täheldanud, on Iron Man’i slot eriti hea selles tasuta mängurežiimis, saate õppida olukorda tundma, töötada välja strateegia ja seejärel rakendada seda edukalt võitluses pärisraha võitude eest.

Mänguautomaat Iron Man garanteeritult langeb nendele hasartmängude seikluste fännidele, kes armastavad nautida lugu. Loomulikult meeldib slot fännid Hollywoodi blockbustereid, kes armastavad vaadata, kuidas päästa maailma. Veelgi enam, mängijad ise proovivad inimkonna päästja rolli ja see ei saa aidata, kuid tekitab imetlust ja tõelisi emotsioone. Positiivsetest emotsioonidest pole mõtet loobuda, sest tasuta mängurežiim välistab vähimagi riski oma raha eest. Neile, kellele meeldib oma õnne proovida ja võidelda tõeliste rahaliste auhindade eest – Iron Man mänguautomaat on tõeline jumalakäik. Detailne graafika, animeeritud tegelased, suurepärane heli – kõik see teeb mängu võimalikult huvitavaks ja kõrge väljamaksete protsent muudab meeldiva ajaviite veelgi kasumlikumaks. Ära jäta seda võimalust kasutamata ja sa peaksid kiirustama, et käivitada mänguautomaadi Iron Man.