King-Kong mänguautomaat meenutab teile sädelevat Hollywoodi blockbustrit, kus peamine gorilla King Kong slot mitte ainult ei too tagasi ookeani meeldivaid mälestusi, vaid ka boonuseid.

Raske on leida kedagi, kes poleks King Kongist kuulnud. Filmid sellest hiiglaslikust gorillast on saanud klassikaks, mis on maailma vallutanud. Kuna süžee pilt on tõesti väga põnev ja fantastiline, on programmeerijad kurikuulus arcade firma Playtech loonud mänguautomaadi King-Kong, mis võimaldab teil proovida oma õnne kino koletis.

King Kongi mänguautomaadi mängupilt põhineb samanimelise filmi stsenaariumil, see tähendab, et emulaator on jagatud kahte režiimi: gorilla muretu elu läbimatu džunglis, tema õudused New Yorgis.

Kuidas mängida King-Kongi mänguautomaati

Mäng algab mandriosa saarelt džunglis (nn džunglirežiim), mille järel seikleja siseneb järk-järgult linnaosasse – suurlinna režiimi. Iga režiimiga kaasnevad pakkumised auhinnamängude mängimiseks või tasuta keerutuste võtmiseks.

Peamised King Kongi mänguautomaadi sümbolid on King Kongi logo ja Kingi enda foto, esimene teenib auhinnamängu käivitamist, teine aga toob tasuta spinnid. Järjekorrad ise on üles ehitatud, alustades kolmest identsest pildist.

City Toweri boonusmäng on kogu mänguautomaadi stsenaariumi epiloog, kus seiklushimulise mänguri tegelane ronib pilvelõhkujale ja tulistab vihastunult lennukeid alla. Võidud sõltuvad otseselt alla lastud pöörete arvust.

King Kongi mänguautomaat: struktuur ja sümbolid

Alustuseks on masin ise ainulaadne, sest selles on ühendatud enamik mänguautomaatide kaasaegseid arenguid. Lisaks pakub see huvi ka neile adrenaliinihuvilistele, kes algselt ei jaga tohutuid auhindu, vaid tulevad lihtsalt mängimist nautima. Kõik see sai võimalikuks tänu suurepärasele arengule süžee ja muusikalise kujunduse video slot.

Mänguautomaat King Kong sisaldab 5 rullikut ja 20 aktiivset võiduliini. Arvukad animeeritud taustad ja huvitavad boonusmängud teevad emulaatori eredaks ning selle tipphetkeks peetakse Hollywoodi staaride piltide olemasolu rullikutel (Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody jne). Mänguautomaadi funktsioonide hulka kuulub ka selle kaherežiimiline funktsioon. Lisaks kõigele eelnevale on mängu maksimaalne auhind 15 000 dollarit, mis on väga muljetavaldav.

King Kongi videopesa: mängureeglid ja funktsioonid

Kaks režiimi erinevad sümbolite kogumi poolest, kuigi väljamaksetabelid ei muutu. Lihtsalt öeldes, mänguautomaat muudab oma katet, mis on oluline tegur pikemaajalisel mängimisel. Ise üleminek esimesest režiimist teise toimub alles pärast boonusvooru läbimist. Jah, võib-olla keegi igatseb standardset valikut (näiteks – suur hulk tasuta keerutusi) ja mitmikmängijaid. Kuid see “miinus” on täielikult kompenseeritud scatterite ja wild-sümbolite olemasoluga, mis teeb mänguautomaadi King Kong omal moel eriliseks.

King Kongi slotil on paar unikaalset võimalust:

  1. Wild Jungle Respins – käivitab 3 tasuta džungli keerutust, mille jooksul wild-pildid jäävad paika, mis võimaldab teil teenida rohkem raha, luues võidujärjekordasid.
  2. Wild Kong Respins – sama kolm tasuta spinni, mis on saadaval juba linnarežiimis. Esimesel spinnil on wild-sümbolid esimesel ja viiendal rullikul, teisel spinnil neljandal ja teisel rullikul ning kolmandal spinnil vastavalt esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul.

Wild-sümbol – gorilla Wild viie ühesuguse ikooni kombinatsioonis toob maksimaalse võidu, mille maksimaalne kordaja on 3000. Scatter slotipildis toimib KONG, see annab võimaluse osaleda boonusvoorudes.

Pärast selle ilmumist ekraanile “Džungli” režiimis olles viiakse mängija üle Skull Islandi boonusesse. Ekraanil on näha saare kaart, millele on märgitud punktid. Vooru sisuks on valida punkt, mille taga King Kong peidab end. Õige valik toob helded auhinnad õnne, samad teised loomad lisavad samuti raha säästupanka, kuid juba väiksemas summas.

Pärast selle vooru lõpetamist siseneb slotiprofi automaatselt linnarežiimi Big City. Ka siin on võimalik mängida boonusvooru, kus sa oled mänguautomaadi King Kong peategelane. Hea gorilla võitleb selles voorus pilvelõhkuja tipus paljude lennukite rünnaku vastu, mida rohkem ta tulistab – seda rohkem võidad. Kui boonusmäng lõpeb, algab džunglirežiim uuesti.

King Kong mänguautomaat on üsna tähelepanuväärne kaasmängijate seas. Suurepärane graafika, oma süsteem tasuta keerutuste ja boonusmängude, samuti tase maksimaalse väljamakse nõuab palju aega veeta King Kong slot.