Magic Forest mänguautomaat avab salapärase metsa saladused, kus koos slot Magic Forest, saate vallutada väga spinster Fortune!

Magic Forest kutsub kõiki sukelduma selle hämmastavasse atmosfääri ja proovima oma õnne tõeliste aarete otsimisel. Mänguautomaat Magic Forest alates esimestest hetkedest käivitamine paelub kõrge kvaliteediga lugu graafika ja muusika hinge, mis täidavad reisi läbi avaruse hasartmängude maailma fantastiline realism.

Kääbikud ja ükssarvikud on asendamatud abilised võitluses rahalise auhinna eest ning erilised tegelased ja lisafunktsioonid avavad piiramatud võimalused unustamatuks seikluseks.

Kuidas mängida Magic Forest mänguautomaati

Kõigepealt peavad kasutajad valima soovitud arvu võiduliinide ja aktiveerima need. Mündiklahviga saab määrata soovitud mündiühiku ühe krediidi kohta, et teha edasisi panuseid.

Kui soovite proovida kätt ilma rahalise riskita, saate käivitada demorežiimi. Sellisel juhul kantakse hoiukontole 1000 krediiti. Nupuga Bet one (panustada üks) määratakse iga aktiivse rea peale panustatav krediitide summa.

Mänguautomaat Magic Forest pakub kogeda sõitu ja ohjeldamatut adrenaliini täies mahus, klõpsates bet max. Pärast selle klõpsamist seatakse igale aktiivsele reale maksimaalne panus – sada krediiti.

Kogeda adrenaliinipuhangut maksimaalselt ja saada võimalus võidelda oma õnne rahalist tasu saab mängus pärisraha eest. Sa pead kõigepealt läbima lihtsa klassikalise registreerimise, et kindlustada oma konto ja vältida juurdepääsu volitamata isikutele. Uskumatu kvaliteediga graafika täidab reisi läbi maagilise metsa erilise atmosfääri ja unustamatu seiklus, luues igal hetkel reaalsustunde.

Magic Forest mänguautomaadi mängureeglid ja kordajad

Kui kõik isiklikud seaded on kehtestatud, võid alustada rullide keerutamist, minnes ainulaadsele teekonnale läbi salapärase ja ootamatuid üllatusi täis metsa. Käivitusnupu vajutamine aktiveerib viie rulliku pöörlemise. Rahaline tasu toob õnneliku kombinatsiooni, mis on kogutud ühel aktiivsel võiduliinil.

Teavet nende kohta saab infonupu abil. Kombinatsioon toob ihaldatud võidu, kui mänguril õnnestub koguda mitu sama sümbolit suunaga vasakult paremale. Tagasilugemine algab esimesest rullist. Automaatse käivitusega saate jooksutada pidevat pöörlemist automaatrežiimis ja riskimängus osalemise võimalus muutub kättesaamatuks.

Mänguautomaadis Magic Forest vastab iga element teemale ja kena kujundus võlub esimesest hetkest peale. Ka sümbolid ei ole erandiks, nad täiendavad üldist atmosfääri ja annavad tõelistele asjatundjatele hasartmängude puhkuse väärilise tasu oma julguse eest.

Tavalised piktogrammid on esitatud numbritega 9 ja 10 ning tähtedega J, Q, K ja A. Sõltuvalt kombinatsioonist võidavad nad 2 kuni 400 krediiti. Lilled ja seened aitavad tasu mitmekordistada 750 korda. Vana tammepuu, kus elavad tondid, annab iga panuse eest kuni 125 krediiti.

Erisümbolid on võlumetsa hasartmängukülastajate seas saavutanud erilise populaarsuse, sest need avavad täiustatud funktsionaalsuse. Kõige väärtuslikum leid on valge ükssarvik. Selle maagiline jõud võimaldab teil asendada ükskõik millist elementi, et moodustada võidukombinatsioon.

Kui sul on piisavalt õnne, et koguda ükssarvikute rida, kus on 2 kuni 5 pilti, võid suurendada võidusummat kuni 9000 korda. Scatter-sümboliks on maagiliste tulede kujutis. Selle koefitsient on kuni 500, lisaks korrutatakse võidusumma kaasatud võiduliinide arvuga. Kolme ikooni ilmumine mänguväljale aktiveerib tasuta spinnid.

Boonussüsteem Magic Forest’i slotis

Lisaks põnevale loole on mänguautomaadis Magic Forest boonusvoorud ja riskimäng. Saada 15 tasuta keerutusi saab iga kasutaja, piisavalt koguda vähemalt kolm scatter sümbolit. Seejuures toimuvad need automaatses režiimis ilma mängijate osaluseta üldse, viimane tehtud panus. Võidusumma korrutatakse sel juhul veel kolmekordselt.

Mänguautomaat Magic Forest pakub oma õnne proovimiseks riskimängu. Seda käivitatakse, vajutades pärast mis tahes auhinnakombinatsiooni mänguklahvi. Peamine ülesanne on ära arvata õigesti kaardivärv, mis valitakse juhuslikult kaardipakist. Võite igal ajal lõpetada, kasutades stardinuppu, et naasta tavalise mängu juurde.