Baccarat on ametlikult Prantsusmaalt pärit kaardimängu variatsioon, seega tasub meeles pidada, et Baccarat on kergesti õpitav.

baccarat

Mängu algupära ulatub sellistesse riikidesse nagu Itaalia ja Hispaania, kus kaardimängu tegevust nähti esimest korda ühes Itaalia hotellis.

Mängul oli palju eelkäijaid, kuid üks kuulsamaid oli Felix Falguere, kes elas keskajal Sitsiilia saarel. Põhireeglid ei ole sellest ajast peale palju muutunud ja peamine erinevus oli see, et varem mängiti Baccarat Baccarat’i Tarot-kaartidega. Seda tüüpi kaardimängu ei tõrjutud mängima aadlikud aadlikud ja daamid, kes põnevuse tahtel tormasid luksuslikku mängulaua juurde ja mängisid seal väga suure varanduse eest.

Praeguseks on mäng täielikult üle viidud virtuaalsele lavale online-kasiinodesse ja muudesse hasartmänguasutustesse. See on lihtne kasutada, ja lihtne hasartmängude ja aeg-ajastatud mehaanika lugu teeb istuda laudades ikka ja jälle fännid kaardimängud ja põnevust, mängurid ja mängijad, kes soovivad teenida hea summa raha, ja mõnikord murda reipas jackpot.

Kuidas mängida Baccarat’i

Baccarat’i mängupilt on elegantne, lihtne ja kergelt tuttavatel kaardimängudel põhinev. Selle eripärane isikupära ja unikaalsed reeglid aitavad muuta selle mängu virtuaalsete teenindusautomaatide eri žanriks. Igaüks, kes on seda mängu kasvõi korra füüsilises või virtuaalses lauas proovinud, kinnitab selgelt, et see äratab tähelepanu ja tekitab soovi uuesti mängida.

Playtech ei ole selle kaardimängu jaoks lihtsalt reeglistikku välja töötanud ja rakendanud. Ta varustas selle värvilise kujunduse, iseloomuliku värvi ja stiiliga. Autorite poolt välja töötatud mugav mängusüsteem koosneb mugavatest ja intelligentselt kujundatud juhtelementidest.

Mängupilt

Baccarat’i mängimisel on peamine eesmärk mängija või diileri ette aimata ja panustada. Teine võimalus panustamiseks on valida mängus viik. Mängija peab koguma maksimaalse mugava ja võiduliku punktisumma, mis on lähedane arvule üheksa, ja see on sel juhul ja võib saada konkreetse käe võitjaks.

Väljamakseid ja võite võetakse arvesse vastavalt esitatud koefitsientidele:

  • Osaleja kohta – 2:1;
  • Diileri kohta – 2:1 (miinus 5% komisjonitasu);
  • Loosimine – 9:1.

Tasub aru saada, et selles mängus on viik üsna haruldane, mistõttu on väljamaksete määr nii kõrge. Te ei peaks seda oma mängus liiga tihti rakendama, vaid pigem pöörduma mängija või diileri panuste poole. Baccarat’i hasartmängude panused ulatuvad 0,1 sendist kuni 100 dollarini. Võite teha panuseid ka teistes pakutavates valuutades, näiteks eurodes.

Välimus ja kasutajaliides

Mängu kasutajaliidese lihtsus ja lühidus on läbivalt näha. Lihtne virtuaalne laud hobuseraua kujul, mille taha on paigutatud diiler ja mängija üks ühele. Nende peamine ülesanne on omavaheline mäng. Ja internetist osaleja ülesanne selles protsessis – ära arvata, kes võidab. Kõik žetoonid on valmistatud värvilistest, ümmargustest väärtustest. Igaühel neist on oma nimiväärtus ja neid arvestatakse ühe vooru käte panustamisel.

Üldine jutustamisstiil on tehtud ranges, klassikalises visuaalses esituses, kus kõik elemendid on oma selgelt etteantud kohas ja on õigetes kohtades. Selline lähenemine meenutab hasartmängude kaardilaudade seeriat, mis pärineb eelmise sajandi kasiinode ajast.

Graafika ja üldpilt on silmale meeldiv ning mängude ekraanianimatsioon on sujuv ja loomulik. Iga virtuaalse riide element ja tähistus on jälgitud kõige väiksema detailini. Selle virtuaalse mänguautomaadi eeliseks on asjaolu, et kõik menüüd, tabelid ja dialoogikastid on tõlgitud ja esitatud vene keeles. Kasutajad ei pea süvenema keerulisse struktuuri ja reeglitesse, sest minimaalne vajalik teave esitatakse alati isiklikult otse mängijatele.

Baccarat mängu omadused

Nagu enamikus kasiinodes, on ka sellel mänguautomaadil kerge eelis hasartmänguasutuses. Et vähendada ülekaalu enda kasuks, tasub kasutada mõningaid lihtsaid funktsioone ja näpunäiteid:

  • Ärge rakendage tõmbe panust, kuigi selle väljamaksete suhe on koguni 9:1;
  • Panustamine mängijale annab teile parema võidupositsiooni, sest te ei pea diileri võidu pealt maksma lisakomisjoni;
  • Väiksem kaardipakkide arv suurendab võiduvõimalusi, kuigi see väide ei ole tõestatud;
  • Mängige piiratud aja jooksul lühikest vahemaad. Kui panustate ja võidate suuri panuseid, siis saate distantsi jooksul mustadesse tuludesse minna.

Baccarat pakub sissejuhatust uutesse kaardimängudesse. Laiendage oma silmaringi ja proovige ennustada mängija ja diileri vahelise hasartmängu duelli tulemust. Kelle poole te valite?