Alkatraz mänguautomaadi on välja töötanud Eesti ettevõtte Igrosoft spetsialistid. Tänu originaalsele süžeele on mängijatel suurepärane võimalus sukelduda uskumatult põnevasse ohtliku seikluse atmosfääri. Mängijad saavad proovida teenida väga tõsiseid rahalisi auhindu, kuid selleks peavad nad edukalt põgenema maailma kuulsaimast vanglast.

alcatraz-slot

Põgenemine Alcatrazist on iseenesest raske, kuid seda lõbusam on seda teha. Seda enam, et mängija saab valida mängurežiimi, mis välistab tema jaoks igasuguse riski. Sel juhul ei ole vaja isegi lihtsat registreerimisprotseduuri läbida. Mänguautomaat Alcatraz võib uhkeldada põneva ja huvitava looga. Vastavalt arendajate peategelane on kuulsas vanglas, kuid mitte omal süül. Teda on petetud ja reedetud. Tema ülesanne on lihtne ja samal ajal raske – ta peab, ükskõik mis, vanglast välja pääsema. Selle raske ülesande täitmisel peab teda aitama mängija, kes peab koos kangelasega välja mõtlema nutika ja kavala põgenemisplaani.

Kuidas mängida Alkatraz mänguautomaati

Suur hulk vange oli juba üritanud rangelt valvatud vanglast põgeneda, kuid peaaegu kõik neist ebaõnnestusid. Põgenenud tapeti või saadeti tagasi oma endistele kohtadele. Mänguautomaadi Alkatraz arendajad on aga teinud nii, et tänu õnnele, osavusele ja nutikusele on mängijal reaalne võimalus kõikidest lõksudest mööda minna ja vabaks murda. Oma sisult on mängupilt suuresti sarnane teiste slotidega. Mängija peab enne rullikute käivitamist määrama ka aktiivsete liinide arvu, panuste suuruse igale neist. Pärast seda saab rullid käivitada. Võiduks loetakse sümbolite kombinatsioon, millel on vähemalt 3 identset piktogrammi järjestikku. Mängu wild-sümboliks on valvuri kujutis, mis võib hõlpsasti asendada mis tahes muid piktogramme, muutes tavalised kombinatsioonid võitvateks. Rullikutel leiad ka teisi legendaarse vangla atribuute – lipu, labida, vangimasinat, ahelad ja muid sümboleid.

Tuleb märkida, et firma-tootja kunstnikud püüdsid igale sümbolile südamega südamele panna. Kõige väiksemate väljamaksetega on ahelad. 3 kuni 5 sellise sümboli kombinatsiooni korral suurenevad võidud maksimaalselt 20 korda. Lipu, labidas, õõnestussümbol suurendavad panust vastavalt 3, 4 ja 5 pildi puhul 5, 10 ja 15 korda. Suurimaid rahalisi võite lubab Welcome Alkatraz kiri, mis toob kuni 10 000 panuse suuruse võidu. Ka teistel mängu sümbolitel on oma väljamakse koefitsiendid, mis määratakse kindlaks vastavalt piktogrammi tähtsusele. Kui rullikutel moodustub 3 vangi portree kombinatsioon, saab mängija mängida eriauhinnamängu nimega Escape from Alcatraz. Selles ärkab vang üles pimedas tunnelis, kust on väljapääs vabadusse. Probleem on selles, et see väljapääs on täis üsna raskeid kive. Võitmiseks tuleb valida õige kivi, mille järel laekub mängukontole muljetavaldav summa raha.

Alcatrazi vangla asub eraldi saarel ja sinna pääseb ainult üle lahe ujudes. Seejärel peab mängija valima kahe pakutava tünni seast ühe. Õige valik suurendab võitu mitu korda. Enne põgenemise sooritamist ei oleks kohatu saada tasuta demorežiimis korralikult trenni. Reaalse raha asemel kasutatakse sel juhul virtuaalseid nalja. Selles režiimis saadud kogemused aitavad tulevikus mängus pärisraha eest. Arendajad slot Alkatraz rõõmustanud fännid hasartmängude meelelahutus helge ja värviline disain, mis on garanteeritud, et kõik armastavad kunstilise videoslotid. Keskel ekraani on kaunilt kaunistatud rulli pöörlevate sümbolitega. Allosas on illustratsioon vangi, kes teeb kaevandusi.

Mis kõik “hall” krunt ja teemad slot üldiselt on kaunistatud pilu Alcatraz piisavalt värviline, särav ja huvitav. Nii et isegi vangla teema ei välista positiivset meeleolu ja positiivseid emotsioone mängimise ajal. Mida öelda nende hetkede kohta, kui mängijal õnnestub võita soliidne rahaline auhind. Seega ei ole põhjust ega põhjust kõhklemiseks. Peab kiiresti alustama põnevat mänguautomaati Alkatraz ja nautima täielikult mängimist. Ja õnn teeb kõik, et püüda põgeneda maailma kõige paremini valvatud vanglast, mis lõppes edukalt ja mängija on saanud oma riskide eest suure rahalise tasu.