BlackJack Classic toob peo ja peomeeleolu otse Las Vegasest, nüüd saad ka sina tunda adrenaliinirõõmu BlackJack Classic’iga mugavalt oma kodus!

blackjack_classic

See äärmiselt lihtne ja huvitav kaardimäng on saavutanud sellise populaarsuse tipu, et isegi kõige mahajäetud kasiinos, olgu see siis reaalne või virtuaalne, on kindlasti vähemalt üks Blackjacki laud oma meelelahutuse nimekirjas.

Kas oled innukas kaardimängija ja tahad proovida kätt kõigis blackjacki erinevates variatsioonides? Sa peaksid alustama vähemalt demoversiooniga ja kustutama oma põnevusjanu reaalsete panustega. Tänu tasuta režiimile saavad algajad õppida mängu põhioskusi ja -reegleid ning arendada oma strateegiaid. Pärast seda saavad nad hirmuta pärisraha eest mängida.

Kuidas mängida Blackjacki klassikat

Nagu öeldakse, klassika ei vanane kunagi. Sama kehtib ka Blackjack Classic’i kohta. Jah, võib-olla on graafika ja muusika võrreldes kaardimängu uuemate versioonidega jäänud tahaplaanile, kuid tegemist on ikkagi sama blackjackiga ilma kõigi trikkide ja täiustusteta.

Seda seetõttu, et klassikalist blackjacki saab mängida kuni 5 mängukastiga, mida mängu uuemad versioonid ei saa. Seda varianti saab mängida jagatud kaartide, kindlustuse ja kahekordistamisega, kuid poole panuse eest ei saa mängust taganeda.

Mängu tavaversioon on varustatud nende funktsioonidega:

 • Mängukohtade arv on 1 kuni 5.
 • Jagamine – saadaval
 • Topelt – saadaval
 • Kindlustus – saadaval
 • Tagasiandmine – ei ole saadaval
 • Minimaalne panus on üks euro
 • Maksimaalne panus on pool tuhat eurot.
 • Võitude protsent on 100% ulatuses

Oskuslikud mängureeglid

Blackjack Сlassic, nagu ka kõik teised selle mängu variatsioonid, on oma olemuselt ja tähenduselt 21-mäng, mille reeglid on kõigile teada juba kooliajast. Kogu mängu mõte seisneb selles, et kogute ühe kaardi korraga ja lõpuks on teil 21 punkti.

Võimalik on ka vähem, sellisel juhul on võimalus võita, kuid kui teil on juba 22 punkti või rohkem – seda loetakse ületäitmiseks ja te kaotate automaatselt selle panuse. Järgmise kaardi määrab ainult juhus või osav matemaatiline arvutus, ja kui oled selgeltnägija, võid seda ka ette näha.

Kaardijärjekorra arvutamine ei ole lihtne, sest mängus on 6 segatud pakki, millest igaühes on 52 kaarti. Kõik kaardid alates kahesest kuni kümneni on 10 punkti väärt. Kõik ülejäänud kaardid, välja arvatud äss, on väärt 10 punkti. Äss on unikaalne kaart ja võib olla kas 1 või 11 punkti väärt. See sõltub juba teenitud punktide arvust. Blackjack Classic’is on kõrgeim kaardikombinatsioon 10-punktilise kaardi ja ässa paar. Just see kombinatsioon kannab mängu nime – Blackjack – ja on mängijate jaoks kõige ihaldatum kombinatsioon.

Mängu käik:

 • Esialgu jagab diiler endale ja oma vastastele kummalegi 2 kaarti. Te peate otsustama, kui palju punkte teil on. Kui see on rohkem kui 14, siis peaksite mõtlema, kas saada veel mõned. Lõppude lõpuks on tõenäosus saada õige kaart tühine. Kui vähem, võite proovida saada punkte ühe või mitme kaardiga. Peaasi, et järgite põnevusreegleid ja stoppiaega.
 • Kui teete lõpliku otsuse, et teie punktide arv on piisav, annate omakorda vastasmängijale üle. Mäng ei sõltu enam sinust. Kõik sõltub sellest, kui palju punkte diiler saab. Kui ta saab vähem punkte kui teie või rohkem kui 21, siis õnnitleme, te võitsite. Kui ta saab rohkem või võrdse punktisumma kui teie, siis kaotate. 22 punkti või rohkem on eranditult kõigi jaoks kaotus.
 • Oluline on teada, et arvuti tõmbab alati, kuni ta jõuab vähemalt 17 punktini.
 • Kui diiler kukub, võidate kõik panused, välja arvatud need, mille puhul te kukute. Kui üks teie panustest on ülejäänu, siis see panus visatakse automaatselt ära, ilma et mäng jõuaks diileri käiku.

Väljamakse protsess:

 • Kui võidate, saate sama summa oma raha peale, st teie võit on võrdne 1k1.
 • Kui tunnete end kindlalt, et olete võitnud, võite oma esialgse panuse kahekordistada. See on võimalik, kui algne kaardikomplekt ei ole võrdne 21 punktiga.
 • Teil on võimalus jagada kaks sama punktiväärtusega kaarti. Sellisel juhul mängib diiler kõigepealt teie esimese kaardi välja ja seejärel jagatakse teine kaart.
 • Teatud olukorras on võimalik kindlustada osa oma võidust. Kui diileri tõmmatud esimene kaart on äss, saate kindlustuse sisse lülitada. See tähendab, et eemaldate potist poole oma panusest, ja kui diileri teine kaart osutub kümneks, on teie võit 2:1.

Unikaalne hasartmängumäng Blackjack Сlassic on üks kolmest kõige populaarsemast hasartmängumängust maailmas. Kui sa saad selle mängu selgeks ja töötad välja selge strateegia, saad teenida suurepäraseid summasid, ilma et lahkuksid oma lemmikkorterist.