Roulette USA kutsub Ameerika vabaduse ja õnne maailma, Ameerika ruletiga saate hõlpsasti liituda Las Vegase maailmaga ja kogeda isegi selle atmosfääri.

Mängides virtuaalne American Roulette pesa, kasutajad siseneda põnev maailma hasartmängude, kus hetk alates käivitamist palli arvesse raja, kuni see tabab number sektoris, südamed mängurid lööb põnevust palju kiiremini.

Ruleti täpne päritolu on siiani teadmata. Esmaste allikate kohaselt ilmus see mäng esmakordselt Inglismaal 18. sajandi alguses. Pärast seda levis hasartmängude harrastamine üle kogu Euroopa, jõudes Pariisi, Monte Carlosse ja Rooma. Mängu nime tuleb tõlgendada prantsuse keelest, mis tähendab tõlkes “väike ratas”.

Tänapäeval on rulett laialt levinud kõigil kontinentidel, ulatudes isegi USAsse, Austraaliasse ja idapoolsesse piirkonda.

Kuidas mängida ruletti USA

Tänapäeval säilinud mängu erinevad variatsioonid pakuvad Euroopa, Ameerika, Prantsuse ja Mini ruleti reeglite ja põhijoonte paletti. Olenemata sellest, kas mängite ruletti nulliga või ilma, mängite sektoritega või lihtsalt arvate punast/mustat, laseb see meeliülendav ajaviide aeg teie ümber seisma jääda, lubades mänguril lahkesti sukelduda lugude maagilisse maailma.

Mängu ja mängupõhimõtete ülekandmisega virtuaalsesse kasiinosse ja hasartmänguklubi ruumidesse ei ole klassikaline rulett oma tähtsust kaotanud. Vastupidi, see on muutunud populaarseks paljude internetikasutajate seas, kes soovivad kodus, arvutis või sülearvutis lõõgastuda, et saada oma portsjoni meeldivaid ja elavaid emotsioone, kerges ja tagasihoidlikus põnevuse atmosfääris.

Roulette USA autorid tahtsid täita Ameerika unistust – saada vapustavalt rikkaks ja saada rahast sõltumatuks. Saavutada kõik korraga.

Kõigi poolt armastatud ruleti variatsioon ei jää alla selle kuulsale ja levinumale Euroopa näidisele. Ameerika rulett sobib ideaalselt nii algajatele virtuaalsete emulaatorite ja online kasiinode mängude maailmas kui ka professionaalsetele mängijatele, kes kulutavad oma jõudu, raha ja aega diileri vastu mängides.

Ameerika ruleti rada on jagatud 38 positsiooniks. Selle masina peamine omadus enne teisi ruletiliike, on kaks spetsiaalset sektorit “null”, nimetusega “null” ja “topeltnull”. See lähenemine vähendab matemaatiliste arvutuste kohaselt oluliselt mängija eduvõimalusi mängus. Kuid see näib olevat nii vaid esmapilgul, sest Roulette USA mängupõhimõte on identne, kuid pakub ka unikaalseid erinevusi mängus. Siin saavad osalejad arvata ka numbreid, sektoreid ja värve.

Virtuaalne laud on jagatud kaheks eristuvaks sektoriks. Sisemine sektor asub laua keskel. See on tähistatud numbritega, mis vastavad ruletiratta numbritele. Konkreetseid numbreid ära arvates saab kasutaja võimaluse algset panust märkimisväärselt mitmekordistada. Kuid võiduvõimalused on sellises mängus väikesed, sest suur numbrivalik toimib statistika ja matemaatilise analüüsi seaduste järgi mängija vastu. Võiduvõimalus on 1/38. Väljamakse ühe numbri kohta on edu korral 35/1.

Lisaks numbrile panustamisele on siseväljal täiendavad numbrirühmad, mis katavad rajal märgitud väärtuste vahemiku. Sellisel juhul suureneb võistleja koefitsient oluliselt, kuid võidusumma väheneb proportsionaalselt, vähendades lõplikku koefitsienti 1/3-ni.

Lisaks sellele, et USA ruletis saab panustada numbrile, tosinale või värvile, võimaldavad välimised väljad panustada ka paarilisele või paaritu numbrile. Nende panuste standardne suhe on väike ja viitab üksteisele kui 2:1 või 1:1.

Et tasandada “topeltnulli” olemasolu, viivad virtuaalsed institutsioonid lõplikult lõpule mängude teenindusajad, kehtestades mängus eelisreeglid ja boonusarvutused. Nii et kaks iseloomulikku lisa ameerika ruleti mängimisel on koefitsientide süsteem ja täielik panustamissüsteem. Esimesel juhul, kui veeretatakse nullsektorid, külmutatakse koefitsientide panus kuni järgmise keerutamisvooru toimumiseni.

Täielik koefitsientide süsteem on määratletud reeglite kogumiga, mis tagastab panuse mängija kontole keerutuse lõpus, kui pall satub nullile või topeltnullile. Enne mängima hakkamist on soovitatav kõik reeglid üle kontrollida ja neid kasiino administratsiooniga täpsustada.

Selleks, et saada edukaks mängijaks ja saada pikemas perspektiivis edu, tuleb järgida mõningaid lihtsaid ja universaalseid reegleid:

  • Võtke ruletimängu kui raha teenimise vahendit täie tõsidusega;
  • Jälgige nulli ja topeltnulli ning ärge unustage sektorikindlustust;
  • Ärge panustage liiga tihti konkreetsetele numbritele, sest sel juhul on teie võiduvõimalused tunduvalt väiksemad kui kasiinos;
  • Kogemuste kogumine ja võimalus mängida online mänguautomaadi tasuta versioone. Sel juhul saate vältida tarbetuid ja tühiseid vigu, mida mängijad mängu algfaasis teevad.

Viimased näpunäited Ameerika ruletti mängides

Andes oma energiat ja aega mängule, soovite saada sellest rahalist kasu. See on ainult loogiline, sest lisaks pühendumisele panustad sa ka oma raha. Rakendades selles artiklis mainitud näpunäiteid, saab igaüks, kes mängib USA ruletti, ainulaadse võimaluse saada professionaalseks mänguriks ja saada käegakatsutavat tulu.