Blackjack Switch on põnev kaardimäng, mis annab sulle soojad tunnid lummavat atmosfääri tõelises kasiinos.

blackjack-switch

Selle reeglid on üsna lihtsad ja intuitiivsed. Uustulnukal on vaja vaid paar minutit, et põhitõed selgeks saada. Hea stiimuliks on kõrge võiduprotsent. Peaaegu kõik, kes on videokaardimängudega tuttavad, tunnevad seda masinat väga hästi. Edu võti on unikaalne simulatsioonivalem, mis taastoodab protsessi võimalikult realistlikult. Nutikad arendajad on teinud palju tööd, et saavutada nii uimastavaid tulemusi. Ainus erinevus on kõikvõimalike boonuste ja lisafunktsioonide olemasolu, mis suurendavad oluliselt võiduvõimalusi. Reaalses versioonis sa neid ei leia, nii et see on veel üks pluss elektroonilise versiooni jaoks.

Kuidas mängida Blackjack Switchi

Blackjacki mängitakse 8 erineva kaardipakiga, millest igaühes on täpselt 52 kaarti. Jokerid või muud boonusfunktsioonid puuduvad. Kõik kaardipakid segatakse enne iga kätt põhjalikult läbi. Iga kaardi ilmumine toob õnnelikule kasutajale teatud arvu punkte. Vastane on diiler, eesmärk on teda võita. Seda saab teha, kogudes võimalikult palju punkte, kuni maksimaalselt 21, ja korraga rohkem kui vastase kaardid.

Enne hasartmängu alustamist tuleb teha panus, mis võib ulatuda 1 kuni 100 krediidini. Saadaval on kaks panustamisväljakut. Mõlema kasti panusesumma peab aga olema sama. Põhimõtteliselt järgib veebiversioon samu reegleid kui blackjacki originaalmudel päris kasiinos. Punktide arvutamine ja muud funktsioonid, samuti mängimise eripärad jäävad samaks. Kuid on mitmeid eripärasid, millest tuleb mainida kõige olulisemad:

 • Alguses paneb vastasmängija endale täpselt 2 kaarti, millest ühe avab.
 • Kui avanenud kaart võib kokku 21 punkti, siis diiler (kohtunik), vaatab suletud kaardi väärtust. Kuid ta teeb seda nii, et ei mängija ega diiler ei näe seda.
 • Kui see on nii, siis jagatakse vastasmängijale mitu kaarti. Mängija kastid jäävad muutumatuks.
 • Kui avatud kaart osutub ässaks, siis annab diiler kindlustuse.
 • Kui punktide arv ületab 21 ainult 1 punkti võrra, siis loetakse olukord võrdseks.
 • Mängija võib muuta ülemiste kaartide asukohta oma kastides. Seda saab teha ainult nii, et esimese kasti esimene kaart viiakse teise kasti ja teine kaart esimesse kasti.
 • Lubatud on deklareerida “jagamist”, isegi kui erinevad kaardid on üle 10 punkti kaugusel üksteisest.
 • Jagatud ässad saavad kumbki ühe kaardi.
 • Kaardikombinatsioon, näiteks kümme ja äss, ei saa pärast jagamist olla blackjack.
 • Mis tahes punktide arv võimaldab topeltmängu, isegi pärast jagamist.
 • Selles versioonis ei ole sellist määratlust nagu sarrenda.

Võidetav summa sõltub selle tüübist. Klassikaline poks on 1:1. Kindlustus on 2:1. Blackjack, nagu ka esimene versioon, on 1:1. Teenitud münte saab igal sobival ajal konverteerida reaalseks valuutaks.

Blackjack Switch boonusmängud

Teine Blackjack Switchi funktsioon on võimalus teha boonuspanuseid. See asub selleks ettenähtud alal mängijakastide vahel. See muutub kättesaadavaks alles pärast seda, kui põhipanus on kastidesse paigutatud. See loetakse võitvaks panuseks ainult siis, kui esimese nelja kaardi hulgas on sama väärtusega kaardipaar. Näited on: paar pukke, kaks dresse, kaks kuningat jne. On olemas spetsiaalsed kombinatsioonid, millest igaüks toob teatava võidu:

 • Üks paar kahest kaardist toob 1:1
 • Kolme kaardiga jada, teenib 5:1 võidu.
 • Kahe paari topelt teenib 8:1.
 • Jackpot on nelja sama väärtusega kaardi kombinatsioon. Pokkeris nimetatakse sellist kombinatsiooni “Nelipanekuks” (Four of a Kind).

Kui kaardid on jagatud, tuleb kõigepealt kontrollida nende väärtust boonuspanuse saamiseks. Statistika kohaselt on minimaalne protsent boonusmängus võidu saavutamiseks 3%. Blackjackis ei ole tegelikku jackpotit, kuid seda peetakse tavaliselt maksimaalseks võidetavaks panuseks boonusmängus.

Kasutajaliides (välimus) mänguautomaadi Blackjack Switch

Arvestades asjaolu, et see õnnemäng on populaarne Euroopa riikide elanike seas, on ametlikud arendajad teinud russifikatsiooni. Kuigi see on üsna vabatahtlik. Piisab isegi minimaalsest inglise keele tasemest, mida õpitakse põhikoolis. Mis puutub kujundusse – see on tehtud HD-kvaliteediga, mis omakorda võimaldab teil nautida kõige ilusamaid ja selgemaid pilte. Tähelepanu keskmes on laud, millele on paigutatud mängutükid, kaardid ja spetsiaalsed ikoonid, mis võimaldavad teil täita mängija käske.

Põhimõtteliselt on tegemist üsna huvitava ja ebatavalise blackjacki mudeliga, mis nõuab kindlasti innukate õnneotsijate tähelepanu. Algajad peaksid hoolikalt uurima kõiki Blackjack Switchi peensusi, töötama välja teatud strateegia ja pärast seda alustama tõsist võitlust raha eest. Sellise treeningu tulemus tasub kindlasti ära. Tuleb lihtsalt uskuda oma võimetesse ja mitte kunagi alla anda. Nagu kõik teavad, armastab elu mängurit. Nii et miks mitte liituda nende ridadesse!