Black Jack Exposure pakub jalutuskäiku läbi Las Vegase, lahkumata oma tooli või diivani mugavusest; Black Jack Openi abil saab uustulnukas maitsta esmaklassilist võitu.

NetEnt-Double-Exposure-Blackjack

Blackjack in the Open on veel üks Blackjack-mängu variant, mille on välja töötanud kuulsa Rootsi ettevõtte NetEnt programmeerijad. See emulaator sukeldub sind maailma, ühte maailma lemmik kaardimängu kolme panustamisväljaku, topeltmängude, splittide ja paljude teiste “žetoonidega”.

Kuidas mängida Black Jack Exposure

Kõigepealt, hasartmängu Black Jack Exposure käivitamisel jääb mängija silmale silma kolm panustamisrubriiki ja mängu nimi, mis asuvad ekraani keskel rohelise kattega laual. Mängupaneeli ülaosas näeb mängija kasiinožetoone, maksimaalse/miinimaalse panustamise summasid ja arendaja enda logo.

Ekraani allosas on mitu klahvi mängimise üldiseks juhtimiseks, samuti paar nuppu erinevate seadete, näiteks heleduse, heliefektide jms reguleerimiseks.

Eelkõige:

 • klahv Full Screen paneb mängimise täisekraani režiimi;
 • küsimärk-nupp avab otsingumootori uue vahekaardi, kus on juba ette nähtud mängureeglid;
 • mutrivõtmega klahvi – kasutatakse mängu kiiruse reguleerimise menüü avamiseks (kiirus 1 kuni 9), muusika tausta ühendamiseks panustamise hetkel (Heliefektid) ja heli vaigistamiseks üldiselt (Taustamuusika).

Panustamise ajal mängib taustal monotoonne rahulik muusika, mis muudab mängu enda meeldivaks ja lihtsaks.

Black Jack Exposure: alustamine

Algusest peale, masinat käivitades, määrab mängija oma panustamislimiidi summad, millega ta saab edaspidi mängida. Selleks tuleb vajutada videoautomaadi Blackjack Open alumisel paneelil tema soovitud režiimile vastavat nuppu: Low Roller, Standard või High Roller.

See valik määrab ka seal asuvad žetoonid nimiväärtusega. Seega, valides Low Rolleri režiimi, saab mängija žetoonid 0,1, 0,5 ja 1 krediiti, mis paneb maksimaalselt 5 krediiti igasse kasti ja 15 krediiti kõigisse kolme kasti. Pärast žetoonide väärtuse valimist tuleb mängijal klõpsata soovitud kastil nii mitu korda, kui ta soovib, et luua vajalik panus. Kasutades spetsiaalset punase ristiga valget žetooni, saab mängija eemaldada kastidesse valesti paigutatud summad.

Lõpetades panuste paigaldamise mänguautomaadis Blackjack in the Open, alustab õnnelik mängija diili, vajutades Deal-klahvi. Kui Black Jacki ei ole, jätkab ta koos vastasmängijaga mängimist.

Valides Stand, peatab mängija mängu, ja vajutades Hit, võtab mängija täiendava kaardi. Jagamise hetkel võib ekraanile ilmuda klahv Double, mis annab võimaluse osaleda kahekordistamismängus, saades 9 kuni 11 punkti, või klahv Split (kui mängijal on õnnestunud visata 2 sama väärtusega kaarti). Kui käsi on lõppenud, saate määrata uue panuse summa:

 1. Või korrata eelmist, kasutades nuppu Rebet (siis ei ole vaja isegi vajutada nuppu Deal);
 2. Või valida uuesti mängukastide arvu ja panuse summa suuruse, kasutades nuppu New Beat.

Black Jack Exposure: funktsioonid ja režiimid

Üldiselt põhilised mängureeglid veidi erinevad kõigist teistest Black Jacki masinatest, kuid teatud funktsioonid on olemas, eelkõige:

 • Mängija peab koguma piisavalt punkte (maksimaalselt 21), et võita diileri kaarte. Kaotuseks loetakse ka ülevõtmist.
 • Mäng põhineb võistlusel diileriga ja mängu mängitakse 52 kaardist koosneva kaardipakiga.
 • Kaardid jagatakse näoga allapoole, nii et mängija ja tema konkurent jälgivad üksteise seisu.
 • Nagu mujalgi, loeb emulaator pärast jagamist punkte: kaardid 2-9 loetakse vastavalt nende väärtusele; 10, Jack, Queen, King – toovad 10 punkti; Ace – 11 või 1.

Blackjack Openi mängimisel pärisraha eest on mitmeid eeliseid:

 • Blackjacki saamine juba esimese käe ajal toob õnnelikule mängijale auhinnaraha 2:1. Kui see kombinatsioon saadakse mängu käigus hiljem, makstakse võidud välja suhtega 1:1.
 • Kui mängijal on esimese käe ajal kokku 9-11 punkti, saab ta teise kaardi (tabav kaart).
 • Selles slotis on võimalik jagada 1 – 4.

Kuid sellel mängul on ka mõned miinused:

 • Kui vastastel on viik, kantakse võidud diilerile (Blackjack’id välja arvatud).
 • Diiler võtab pehme 17 puhul tabamuse.
 • Puudub võimalus kindlustada tugevate diilerikombinatsioonide vastu.
 • Puudub võimalus loobuda partiist nagu mõnes masinas (Sirand).

Üldiselt võib Black Jack Exposure pärisraha eest tuua häid auhindu. Mänguautomaat ise Black Jack Open juba sisseehitatud õigluse kontrolli ja selge, et need uued kaardimängud liides ja reeglid. Kui mängija ei taha võtta riski, võib ta proovida mängida tasuta demo režiimis online. Nii saab kasutaja ilma registreerimist läbimata võimaluse selle veetleva hasartmängumänguga “tutvuda”.