Roulette European on virtuaalne ruletimäng, mis võib pakkuda meeldivaid hetki, kus adrenaliin on kõrvetav, ja kui teil on õnne, võib see anda õnnelikule mängijale ka kopsaka võidu.

roulette_with_a_track

Klassikalise ruletiskeemi alusel kasutavad virtuaalsed kasiinod ja kihlvedude kauplused peaaegu universaalselt seda tüüpi hasartmängudistsipliini.

Suur valik mängimiseks kättesaadavaid laudu on virtuaalsetel väljadel juba ammu haruldane. Iga sort toob mängimisse oma eripära. On palju Euroopa, Põhja-Ameerika, Idamaade ja muid ruletilaudu. On olemas nullidega ja ilma nullideta versioonid. Täiendavate boonuslike panuste ja väljamaksetega ruleti miniversioonid on olemas. Sõltumata sellest, millist ruletti sa mängid, on kõige tähtsam, milliseid paljulubavaid võimalusi see kasutajale pakkuda võib. Põhiline on võimalus võita ja lõbutseda, mis põhineb pideval ja ohjeldamatul põnevusel. Nende kahe teguri austamine ja tasakaalustamine on ainus viis, kuidas ehitada võidukat kasiinomängu ruletis rajal.

Kuidas mängida ruletti Euroopa mänguautomaati

Euroopa reeglitel põhinev virtuaalne mäng European Roulette on suurepärase visuaalse stiili, hea panustamisbaasi, sektoripõhise arvutamise ja hea võiduprotsendiga. Autor ja arendaja on GloboTech. Nad on end tõestanud kui üks liidritest tarkvaraturul ja virtuaalsete kasiinode ja kihlveokontorite tarkvaraarendajaid. Kasutades rangeid statistilisi arvutusi ja matemaatilist analüüsi, suutsid arendajad luua tõeliselt soliidse ruletiversiooni, mis sarnaneb ja imiteerib live-hasartmängulaua tegevust.

Mängu aluseks on ehitatud ruleti pöörlemine. Roulette European kõik kasutajad mängivad diileri (kasiino) vastu. Virtuaalsel väljal, mis on tähistatud 36 numbriga + null (0). Samuti on mängus olemas rada, mis on vajalik suuliste panuste tegemiseks, ilma diileri osaluseta. Sel juhul on kõik numbrid ja mänguväljak mugavuse huvides jagatud sektoriteks, kus mängitakse.

Kogu tegevus toimub klassikaliste Euroopa reeglite järgi. Mängu põhipunktide üksikasjalikum kirjeldus. Kasutaja valikul mängu ajal, enne kui pall hakkab ruletiratast keerutama, saab mängija teha panuseid alates 1 sendist kuni 10 dollarini. Mis tahes numbrile – panus võib olla kuni 1 dollar. Paarilise või paaritu numbri, punase/musta numbri puhul – kuni 10 dollarini.

Kogu täiendav toetav teave ja panuste vahemike suurus on leitav hüpikaknas, mis kuvatakse, kui hiirega ja kursoriga klõpsate ruletiratta kõrval asuval tabeli ikoonil. Panuste ja tulemuste valik on täielikult kasutaja otsustada. Siin on võimalik ennustada järgmisi sündmuse tulemuse (sisemise ja välise) tulemusi:

  • Üks kuni kuus numbrit ühe numbri kohta sisemise panuse puhul;
  • Väljaantud veeru kukkumise valimine;
  • Ühe valimine kolmest tosinast;
  • Panustamine paarilise/paraja numbri ilmumisele;
  • Punasele või mustale;
  • Suurte või väikeste numbrite peale.

Sõnaliste panuste rakendamine toimub rajal. Siin on panused naabrite, seeriate, orbude ja seeriate 5/8 kaupa. Et olla teadlik kõigist panustamisvõimalustest ja seeriate mängimisest suulisel rajal, tasub kõigepealt kõik reeglid selgeks õppida või veel parem, kui harjutada tasuta ruleti vastastega. See hoiab ära soovimatud kaotussessioonid ja aitab teil ka välja töötada oma unikaalse strateegia mängus.

Roulette Europe’i visuaalne väljanägemine

Roulette Europeani visuaalne stiil on väga lihtne ja informatiivne. See sobib harmooniliselt virtuaalse kasiino ruumidesse ja rulett ise on täielikult rüsitud. Kõik klahvid ja märgid on allkirjastatud vene keeles, nii et eksida siin ei ole võimalik. Paneelil olevate kontrollnuppude hulgas on eelmise spinni kordusmäär, nupp, mis puhastab välja, kahekordistab panuse ja nii edasi. Väga protsessi kontrolli ja kaasamine kõik mängurežiimid ei tekita raskusi ja probleeme operatsiooni.

Viimane teave võidunumbrite kohta leiate menüü paremast ülemisest nurgast, samuti on saadaval suurendatud pilt ruletiratta osast koos võidunumbriga. Brauseri seadistamisel saate valida, kas mängida aknas või täisekraanil. Saate hõlpsasti välja lülitada nii heli kui ka mängu heli.

Mis on meil Euroopa ruleti mängimise tulemuseks?

Tahaksin märkida, et Roulette European, kui üks klassikalise Euroopa ruleti variantidest, omab toredat visuaalset stiili, suurepärast funktsionaalsust ja suurepäraseid juhtimissätteid mängus. Olles proovinud mängu virtuaalsetel numbriväljadel, neelab teid põnevuse laine. Peaasi, et teeksid seda õigesti, targalt ja aeglaselt.