Gnome mänguautomaadi sukeldub karmi elu kaevur, kuid ei ole meeleheitel – vaid üks ihaldatud pärl slot Gnome on kullasepa väsinud töötaja.

Igrosoft on taas kord oma lojaalseid fänne vaimustanud. Kui teised firmad üritavad teha graafika ja muusika poolest keerulist slotit, siis Igrosofti arendajad teevad lihtsalt huvitava kangelase, kellega kõik tahavad minna oma teed vaesusest rikkuseks.

Mänguautomaati Gnome trapper õnne mängides antakse võimalus olla tõeline maa-alune gnoom, kes otsib aardeid. Tema käsutuses on suur kaevandus, vagunid, malm, kalliskivid ja kirstud tõeliste rikkustega. Aita tal jõuda tõelise aardeni ja sa ise saad rikkaks.

Kuidas mängida Gnome mänguautomaati

Gnome’i mänguautomaadi reeglid on üsna standardsed: 5 rullikut ja 9 rida. Ei mingeid rõvedusi ega midagi Igrosoftile ebatüüpilist.

Saate valida võtmed 1, 3, 5, 7, 9 rida. Tavalise spinni jaoks peate vajutama start. Rea panuse suurust reguleerib võtme panus. Maksimaalne võimalik panus – 225.

Riskimängu eest vastutav võti topelt. See muutub kättesaadavaks kohe pärast võitu. Et näha reegleid, samuti vaadata väljamaksete tabelit, peate klõpsama abi nuppu. Kasutajaliides on lihtne ja intuitiivne kõigile, isegi neile, kes ei ole kunagi kogenud teenindusajad.

Võitmiseks ei ole vähetähtis teada.

Tuleb kohe öelda, et võidukombinatsioone kogutakse mitte ainult esimeselt, vaid ka viiendalt rullikult. See suurendab oluliselt sloti kasumlikkust ja annab võimaluse võita palju sagedamini.

Wild-sümboliks, mis asendab peaaegu kõiki pilte, välja arvatud jackpot ja boonus, on gnoom. Ta ilmub üsna tihti ja aitab koguda kombinatsioone ning seejärel saada korralikku võitu. Gnoom ise võib samuti moodustada tulusaid kombinatsioone. Kolme, nelja ja viie sellise wild-sümboli eest aktiivsel real võib saada kordajaid 100, 500 ja 2000.

Kõige tulusam sümbol selles slotis on aga kalliskividega raamitud Gnoomi kirjaga pilt. See ei saa võidukombinatsioonis asendada wild-sümbolit, kuid sellest hoolimata on see üsna tavaline. Kolm, neli ja viis sellist pilti aktiivsel real toovad 200, 1000 ja 5000 koefitsienti.

Järgmine kasumlikkuse mänguautomaadi Gnome’i kujutis on vihmavarju kujutis laikudega. Ta näeb küllaltki kehv välja, kuid toob sellegipoolest päris suure võidu: 30, 100 ja 500 koefitsient ootab õnnelikku, kes on kogunud ühele aktiivsele reale 3, 4 või 5 vihmavarju.

Järgmisena tulevad kaevurite aparaadid, mis on samuti väga tulusad. Kirk toob viie, nelja või kolme sellise pildi eest ühes reas koefitsiendid 200, 50 ja 20. Laternakiiver samade kolme, nelja ja viie pildi eest toob väiksema koefitsiendi – 10, 30 ja 100.

Õlilamp, mis on samuti üks kujunduselemente, mis loob vaesuse ja kaevurite raske elu atmosfääri, toob üsna väikese koefitsiendi: 5, 10 ja 50 krediiti iga panuse vastu kolme, nelja ja viie sellise pildi puhul ühel real.

Anvil ja vasar on Gnome’i mänguautomaadi kõige madalama sissetuleku sümbolid. Kolme, nelja ja viie sümboli puhul on põranda koefitsiendid 3, 5 ja 20, samas kui vasara puhul on koefitsiendid 2, 3 ja 10. Sellegipoolest on need üsna tavalised ja võivad õnne korral kenasti kasumit tuua.

Lisaks nendele sümbolitele on veel üks, mis avab boonusmängu. Kolm või rohkem kuldvagunit, mis on kogutud ükskõik millisele rullikule, avavad ligipääsu suurele kasumile.

Gnome mänguautomaadi boonusmäng

Kolme või enama boonussümboli rullimisel avaneb huvitav boonusmäng. Selles peab õnnelik lugeja järjepidevalt langetama ülal seisvaid vaguneid. Selleks, et valitud vankrit alla lasta, tuleb kasutada joonklahve.

Kui mängija langetab õige vankri, saab ta vääriskivi, mis toob talle võidu ja boonusmäng jätkub. Kui aga aardekütt teeb vea, makstakse talle võidu välja ja boonusmäng lõpeb.

Kuid Igrosoft ei peatu siinkohal, vaid eelistab teha täiendavaid boonusmänge. Kui mängija korjab kõik kalliskivid õigesti üles, saab ta juurdepääsu täiendavale boonusmängule

Täiendav boonusmäng

Õnnelikule mängijale, kes leiab kõik kalliskivid õigesti, pakutakse avada kaks kirstu. Üks sisaldab aardeid, teine on aga täiesti tühi. Kui osaleja avab õigesti aardekirstu, ootab teda üsna suur väljamakse, kuid kui ta teeb vea, siis pole see midagi, talle makstakse välja boonusmängus teenitud summa.

Gnome’i mänguautomaadi riskimäng

Loomulikult ei jäta Igrosoft tähelepanuta ka sellist kõigi mängurite lemmikaspekti nagu riskimäng. Mänguautomaadis Gnome on ta üsna tavaline: kaartide arvamine. Laual on viis kaarti, üks diileri kaart – see on näoga allapoole ja neli ülespoole. Mängija ülesanne on keerata seda, mis on suurem kui diileri oma. Kui mängija kaart on suurem, kahekordistub tema võit ja ta saab edasi mängida. Kui kaart on võrdne, võib mängija jätkata mängimist ilma oma võitu kaotamata, kuid kui kaart on väiksem, läheb kogu kasutaja võit majale.