Legendaarne mänguautomaat Resident meeldib kõigile, kes armastavad spioone, saladusi, salapäraseid sündmusi ja seiklusküsimusi.

Igrosofti erksavärviline esindaja on suutnud mõne kuuga võita kõigi armastuse ja nõudluse. Ettevõtte eredavärviline Igrosofti esindaja on suutnud mõne kuuga võita kõigi kiindumuse ja nõudluse.

Kuidas mängida Resident mänguautomaati

See küsimus ei ole huvitav mitte ainult hasartmängusfääri algajatele, vaid ka arendaja ettevõtte konkurentidele. Tõepoolest, pidades silmas pidevalt arenevat hasartmängude äri on igasuguseid uusi tooteid, huvitavamad tegelased, palju funktsioone ja efekte, ja suurem osa mängijatest, proovides neid, ikka naaseb klassika juurde.

Asjaolu, et mänguautomaat Resident meelitab mitte ainult algupärast sümboolikat, vaid ka põnevaid boonuseid ja riskimänge. Slot on populaarne naiste ja meeste seas, sest slot, tehtud salajane stiilis lihtsalt ei saa aidata, kuid tõmbab tähelepanu – reaalses elus, me ei saa endale lubada, et luurama keegi, me ei ole lubatud salastatud erioperatsioonide ja kindlasti ei anna relva oma käes. Seda ei saa öelda Resident – mängu ajal on kõigile kättesaadav, igaüks võib tunda, kui mitte James Bond, siis tema sõbranna kindlasti.

Liides ja sümbolid pesa Resident

Mängu disain, reeglid ja funktsioonid, sümbolid ja nende tähendus – kõik hoolikalt läbi mõeldud spetsialistide Igrosoft. Sõltumata panuse suurusest, ükskõik kui palju ridu mängija ei vali, on ta igal juhul kaasatud segadust tekitavasse detektiivi, tegutsedes spioonina, saades lõpus soliidse tasu. Kas see ei ole miljonite unistus?

Mänguautomaat koosneb traditsiooniliselt 5 rullikust ja 9 reast, maksimaalne ühe mängu eest saadav krediitide arv on 900 ühikut. Panused võivad olla ka kõige väiksemad – nende valik on nii lai, et mängu raha eest saab endale lubada isegi rahaliselt piiratud inimene.

Tegelaste seas võib hõlpsasti leida revolvreid, seifisid, kuulipildujaid, kuulipildujaid, ikoonid ja teisi. Residenti mängu põhimõte on mitmerealine, mis tähendab, et saate kasutada 1 kuni 9 rida. Igal aktiivsel real on pärast trummide kerimist kombinatsioon, kas võidab või mitte, saad teada reas olevate tähemärkide järgi. Kui vähemalt 3 neist sobivad kokku, teatab masin seda rõõmsalt.

Käivitage rullid Resident masin klõpsates “Start”, kes soovivad ära kasutada Autostart, mis ei pea tegema iga kord, kui valite read ja panus suurus, kogevad kerge pettumus – see masin ei paku sellist funktsiooni, nii et sa pead kõvasti tööd ja panna seaded ise. Aga seal on palju muid funktsioone, mis ei saa kiidelda teiste teenindusajad.

Masina kasutajaliides eeldab “Wild” sümboli – tulekustuti – olemasolu. Tema ilmumist ekraanil oodatakse peaaegu alati, sest see võib võtta absoluutselt iga sümboli kuju, isegi revolvri, isegi tähe kujul. Seega, suurendades võiduvõimalusi. Nagu praktika näitab, on see tulekustuti enamikul juhtudel saab põhjuseks edukalt mängitud panus. Scatter funktsioon ei ole masinas saadaval.

Boonused ja Resident masin riskimängu

Kõige kasumlikum sümbol slot Resident on märk, 5 tema kukkumine suurendab 5000 korda. Kui kukkuda ohutu 3 pilti, algab esimene voor auhinnamängu. Mängija avab seifid, kokku 4. Need võivad sisaldada auhindu. Viimane tähendab kaotust, olukorra päästmine on võimalik ainult tulekustutiga, kui mängijal oli muidugi aega seda teenida. Vastasel juhul on mäng läbi.

Mängija, kes suutis esimese vooru läbida, pääseb automaatselt teise vooru. Siin on mängija ülesanne valida üks dungeonide ustest õigesti. Kui mängija võidab, on superpreemia garanteeritud.

Riskimängu pakutakse iga kord pärast võidukombinatsiooni, tänu sellele saab oma võidud kahekordistada. Mängijale esitatakse 5 kaarti, millest üks on avatud. Ülesanne on valida üks neljast nii, et see oleks kõrgem kui avatud kaart. Miski ei tundu olevat raske, kuid tulemus sõltub täielikult juhusest. Nagu tavaliselt, toob õige kaart soovitud kahekordistamise, vale – täieliku põlemissumma.

Üldine järeldus pesa kohta Resident

Mänguautomaat Resident, mis on loodud pika mängu ja märkimisväärse võidu jaoks, on ideaalne mängijatele, kellel on kannatust ja kes oskavad oodata õiget aega, et tõsta panust õigeaegselt. Ausus ja positiivne maine tootja, samuti kvaliteetne täitmine slot ei jäta isegi vihje kahtlust – sa pead võtma riski, mängida ja saada, mida sa tulid!