Garaaž mänguautomaat on üks Igrosofti paremaid ja ebatavalisemaid slotte, millel on lihtne nimi Garaaž.

Mida teeb inimene, kui ta tahab oma probleemidest puhata, murede ja murede raskusest vabaneda, leinata või üksi unistada? Just nii, ta läheb Garaažisse, mis on teistele keelatud ala.

Tänu mänguautomaadile Garage saab igaüks võimaluse, kodust lahkumata, valvsatest silmadest vabana, olla Garaažis online!

Palju inimkonda kõigis riikides on kasutanud sarnast strateegiat. Tuleb lihtsalt püüda mitte paljastada saladust, sest sel juhul võib juhtuda, et sa ei ole Garaažis üksi ja jackpot läheb teisele mängijale.

Kuidas mängida Garaaž mänguautomaati

Garaaž mänguautomaadi heli ja animatsioon annavad teile ainulaadse elamuse. Mõnda aega arvad, et tunned bensiini ja autoõli lõhna!

Mänguautomaadi Garaaž peategelane istub treeningülikonnas põrandal ja vaatab mõtlikult, ilmselt mõtleb ta, mida ta võis oma raudset sõpra korrastades kahe silma vahele jätta. Mõtete sünni kiirendamiseks hoiab ta käes õlut. Lähedal magab kass varurattal.

Edukaks remondiks slotis Garaaž on vaja mitmesuguseid esemeid: küünlaid auto jaoks, akut, mutrivõtit, kuid kõige väärtuslikumad neist on võti ja kast, mis on pääsmed boonusmängu.

Mänguautomaadi Garaaž omadused

Mänguautomaadil Garaaž ei ole mitte üks boonusmäng, vaid koguni kaks. Lisaks on sul alati võimalus oma tulu riskimängus kahekordistada.

Mänguautomaadil on viis rullikut. Panus ühel real võib olla kuni 25 münti. Kasutades SPIN-nuppu algab trummide liikumine ja oodake auhinnakombinatsioonide langemist.

Väljamaksed tehakse 3, 4 või 5 pildi rea eest. Võidetud summat mõjutab nii piltide arv kui ka see, mis on neile joonistatud. Kui leitakse 5 Mercedese sümbolit, võib sinu panus suureneda maksimaalselt 2000 korda.

Lisaks on Mercedes’i sümbol ka wild, mis täiendab auhinnaridu, kui neis äkki üks element puudub. Järelikult on summa, mille saad, kui leiad viis Mercedese sümbolit, palju suurem, sest see lisandub kõigile auhinnajärjekordadele, mis võivad leida puuduva elemendi tänu koguni viie wildi olemasolule.

Summad, mida võid võita teiste sümbolite leidmisega, saad hõlpsasti kindlaks teha, kui vaatad väljamaksete tabelit, kasutades HELP-klahvi. Kõik võidud saab riskimängu mängides kahekordistada.

Topeltmäng Garaaž slotis

Pärast õnnelikku spinni pead otsustama, kas soovid oma võidud kohe ära võtta või oled valmis võtma riski, et oma võidud kahekordistada. Kui sa ei karda õnnepooke, vajuta julgelt RISKi. Monitoril kuvatakse kaardid, millest üks, mis kuulub diilerile, pannakse välja ja teine, vastupidi, suletakse. Garaaž mänguautomaadi eesmärk on keerata kaart, mis on kõrgem kui diileril, sest siis kahekordistub teenitud summa ja ta kas katsetab oma saatust edasi või on rahul oma võiduga. Kui aga selgub, et tema ümberpööratud kaart ei suuda diileri oma võita, kaotab mängija, kui aga diileri ja mängija väärtus on sama, on tegemist viikuga ja mängija saab lisakatsetuse.

Esimene boonusmäng Garaaž mänguautomaadis

Kolme või enama karbisümboliga avaneb juurdepääs lisamängule. Monitorile ilmub viis kasti, millesse vaatate järjestikku. Igas neist on auto remondiks vajalik ese, mille eest saad teatud hulga punkte. Punkte koguneb. Andur näitab, kui palju punkte olete teeninud ja kui palju on veel puudu, et saada auhinnasumma, mis on iga tööriista puhul erinev ja võrdub viie ühesuguse tööriista leidmise eest saadava väljamakse summaga. Kui teie teele ilmub inspektor – mäng peatub ja teenitud punktid jäävad alles.

Teine boonusmäng Garaaž emulaatoris

Kolme või enama lossitegelase ilmumine annab mängijale võimaluse teenida head raha, sest see võimaldab mängida väga tulusat boonusmängu. Esmalt kuvatakse ekraanile uks ja viis püstikut. Nii vasakul kui ka paremal küljel on sahtli. Mängu eesmärk on valida kahest kastist see, kuhu on peidetud võti, mis avab esimese luku. Seejärel avage teine lukk ja lukustage teine lukk lahti, enne kui avate ukse, kus on imeline auto ja superpreemia, mis võrdub 2000-kordse panusega. Kui valite Garaaž masina tühja kasti, lõpeb mäng kohe, kuid lisatulu on igal juhul ette nähtud, sest mis tahes luku avamisel saate väga hea kapitali, mis jääb teile ka pärast boonusvooru lõppu.