Castle Builder mänguautomaat on omamoodi virtuaalne ühe käega bandiidid, toob halli igapäevaelu piduliku ekstravagantse, räägib fantaasia lugu põhineb hasartmängude seiklused ja storyline toimub maagiline muinasjutumaailmas.

Kuidas mängida Castle Builder mänguautomaati

Peamine lugu keerleb maagilise kuningriigi lossi intriigide ümber. Microgamingu arendajad on omalt poolt lisanud autoripoolseid uuendusi, kaunistades vertikaalselt pöörleva mänguautomaadi üldist mehaanikat oma looga koos dialoogide ja süžeega. Castle Builderi mänguautomaat on ainulaadne tänu mängupildi, mehaanika ja jutustamisstiili kombinatsioonile. Peamine eesmärk on ehitada kuningliku perekonna jaoks losse. Kogu emulaatori väli on jagatud kahte ossa: vasakul pool on maastik ehitamiseks ja losside ja kindluste ehitamiseks ning paremal pool on väli tavalise slotitrumliga, mis on kujutised iidsete losside, kuningate aegade ja põnevate seikluste teemadega. Rullide enda stilistika on tehtud visuaalses stiilis viksitud ja lihvitud kivist. Tänu sellele tehnikale on autoritel õnnestunud pakkuda esteetilisi noote ja süvenemist kogu stiililisse jutustusse.

Sõltuvalt tasemelt tasemele üleminekutest muutub ja muutub menüüs oleva panoraami üldine paigutus ja detailide kujundus.

Castle Builder mänguautomaat meenutab omal moel pigem värvilist arvutimängu quest-seikluste žanris, kui tavalist mänguautomaati. Siin saab mängija iga uue asukoha ja tasemega suurejoonelisemat tasu oma osalemise eest hämmastavas loos.

Mänguautomaadi väljamakseprotsent on 96,5%, maksimaalne võimalik kombinatsioon on 20 000 münti. See on üsna helde tasu.

Oma kindluse ehitamise ajal tuleb sul oma hoone tellishaaval kokku panna. Ehitusplokid on rullikuväljadelt kogutud kombinatsioonid. Et jälgida oma ehitamise edenemist, kuvatakse ekraanimenüüs ekraanil info graafiku kujul ekraani ülaosas. Kogu ehitusprotsessi vältel abistab sind arhitektide assistent, kes mitmekesistab ja täiendab niigi väga lõbusat mängupilti. Ehituse ajal ümbritsevad mängijat pidevalt trummide, klõpsude ja muusikaliste visandite helid.

Castle Builder mänguautomaadi ehituskombinatsioonid

Üldine visuaalne stiil põhineb muinasjutumaailma jutustamisel. Kõik menüüd, samuti nupud, on venekeelse kasutajaliidese ja kirjadega. Juhtklahvid on kaunistatud kuninglike lipukestega ning nende arsenalis on järgmised nupud ja funktsionaalsed funktsioonid:

  • Ümmargune punane klahv keerutab trummi;
  • Vasakpoolne bänner, millel on märge “Lines”, valib mängus osalevate võiduliinide arvu;
  • Bänneril olev märk “Bet” – võimaldab määrata spinni panustamise summa;
  • Nupp “Max Bet” vastutab spinnile paigutatud vahendite maksimaalse võimaliku taseme eest;
  • “A” tähe ikoon, mis on sissepiiratud – avab täiendava seadete menüü, mis määrab täiendavad seaded ja automaatse mängimise režiimid;
  • “Võitude tabel” – võimaldab teil lugeda reegleid ja väljamaksete summat konkreetsete sümbolikombinatsioonide puhul.

Väljamakse summad Castle Builder mänguautomaadis

Nagu teistel sarnastel slotimängudel, on ka siin sümbolid, mis kujutavad kaardimärke. Kuningas ja kuninganna, pojad ja tütred – kõik tegelased on esitatud kuningliku perekonna uues ja huvitavas tõlgenduses. Sellega saavutatakse mänguautomaadi väljadel muinasjutu efekt. Kaardiperekonna kogumisega saad 2 kuni 100 münti. Kaardid, nagu kott juveelidega ja kaks kirstu, lisavad sinu säästukassasse kümnest kuni tuhande krediidini. Peamine, mille eest tuleb võidelda, on kuningriigi väravate pilt. See kombinatsioon toob õnnelikule võitjale 200, 2000 või 20000 kulda. Castle Builderi mänguautomaadi erimärkide eest vastutab ikoonide arhitekt. Tal on õigus ise asendada ja reguleerida kõiki teisi sümboleid, välja arvatud “Building”, ja juhul, kui 5 korraga arhitekt – võidusumma on lausa 20000 münti. Ehitussümbol võimaldab omakorda täita lossi ja siseneda boonusmängu. Sõltuvalt Build-sümboli värvusest, kas pronks, hõbe või kuld, arvestatakse lossi ehitamiseks ehitatud ridade arvu.

Boonusmäng Castle Builder mänguautomaadis

Pärast ehitamise lõpetamist siseneb hasartmänguarhitekt boonusmängu. Tasu valimiseks on kuninga pojad või tütred. Igaühe eest saab mängija suurejoonelise preemia ning mäng ise on võidukas ja summeerib võidetud kuldmüntide koguarvu.

Lõpposa lugu

Võta käsile, sest kogu ehitus on ainult sinu käes! Murra oma ruumi stereotüübid, leia end vapustavast mängumaailmast, mis on täis mitmeid põnevaid ja dünaamilisi seiklusi. Tasuks eduka töö eest saad suurepärase rahalise tasu, mis on võimalik ainult mänguautomaadis Castle Builder.