Fruit Sensation Deluxe mänguautomaat pakub kõigile puuviljaseid naudinguid, Fruit Sensation Deluxe slot on ebatavaliselt kõrge väljamakse koefitsient.

Selles ülevaates tutvustame teile puuviljateemalist mänguautomaati Fruity Sensation Deluxe, mis on kasutajate seas juba ammu armastust kogunud.

See äärmiselt lihtne, kuid vapustavalt suurejooneline gaminator suudab teid sukelduda jumaliku naudingu maailma erinevate puuviljadega. Klassikalised viis pöörlevat puuviljarulli on just see, mida vajab kaasaegne mängumaailm, mis on ammu unustanud, milline näeb välja kõige tavalisem slot ilma tohutu hunniku lisafunktsioonide ja nüanssita.

Ka mänguautomaadi lihtsus ei saa aidata, vaid rõõmustab. Mängureeglid ja juhtimine on nii lihtsad, et iga uustulnuk, kes Fruit Sensation Deluxe mänguautomaati esimest korda elus näeb, saab sellest mõne sekundiga aru.

Kuidas mängida Fruit Sensation Deluxe mänguautomaati

Slot koosneb 5-st pöörlevast rullikust, mis kuvavad mänguekraanil 15 pilti, millest moodustuvad juba aktiivsetel ridadel võidukombinatsioonid, mille maksimaalne arv on 10 rida. Loomulikult saab seda arvu mängija soovi korral muuta.

Tasub meeles pidada lihtsat mänguautomaatide aksioomi, mida rohkem aktiveeritud ridu, seda suuremad on võimalused suurteks võitudeks. Need, kes on kunagi käivitanud selle mänguautomaadi ja näha suur renderdamine graafika ja halvem muusika hakkab arvata, et ettevõte on teinud käe Novomatic. Ja neil oleks õigus.

Jah, see emulaator on loodud maailma liider slotitööstuse. Ja see on veel üks pluss, sest kõik teavad, et Novomatic teenindusajad kehva kvaliteediga ei vabasta. Jah, see gaminator ei mahuta ühtegi wild sümbolit või scatter sümboli (scatter), või boonusmängu tasuta keerutusi. Kuid see ei takista õnnelikke selles slotis kolossaalseid rahasummasid teenimast ja seda tehes lõbusalt aega veetmast.

Mänguekraan ja mänguautomaadi juhtimine

Mänguautomaadi Fruit Sensation Deluxe juhtimine on väga lihtne ja see on juba ammu vene keelde tõlgitud. Enne mängu alustamist tuleb määrata mängu põhiparameetrid, mille hulka kuulub aktiivsete liinide arvu ja iga aktiveeritud rea panuse summa valimine.

Selleks, et valida, mitu rida mängus osaleb, tuleb sul leida mänguautomaadi juhtpaneelil kast, mille kohal on kirjas “Lines”. Selle kasti mõlemal pool on märgid + ja -. Need on sümbolid, mis võimaldavad teil muuta liinide arvu. Ridade arvu leiad ka samast kastist.

Joonte lahtrist vasakul on teine lahter, mis näitab mängija panka, s.t krediitide arvu, mille olete sellesse slotisse laadinud. Joonte arvu sisaldavast aknast paremal on veel üks sarnane aken, mis näitab juba panuse summat aktiivse liini kohta. See arv võib varieeruda 1 kuni 100 krediiti rea kohta. Panusesummat ja ka liinide arvu saab muuta – ja + märgiga.

Veel paremal sellest aknast on veel üks ala, mis näitab juba mängu panustamise kogusummat. Näiteks kui panustad 1 krediiti rea kohta ja 10 aktiivset rida, on sinu kogpanus 10 krediiti. Edasi on Help, mis viib sind esimesele leheküljele ja näitab sulle väljamaksete tabelit.

Vajutades seda uuesti, avanevad mängureeglid. Selle kõrval on nupp “Risk”, mis käivitab selle mänguautomaadi ainsa boonusmängu – mängu, millega saate oma võidud kahekordistada. Järgmisena on nupp “Start”. See täidab ühe rulliku käivitamise funktsiooni viimase parameetrite komplekti kohta. Selle kohal on nupp “Auto Play”. See täidab samu funktsioone kui eelmine, ainult ühe erinevusega. Nupp “Auto Play” käivitab rullide pideva pöörlemise.

Mänguautomaadi sümbolid

Rullidel slot Fruit Sensation Deluxe leiad puuviljad, puuviljad ja jälle … ei, mitte puuviljad, vaid seemned ja kellad. Sellel gaminatoril ei ole ei scatter-sümbolit ega wild-sümbolit. On ainult tavalised sümbolid, mis moodustavad standardkombinatsioone – 3 sama, alustades vasakpoolseimast rullist aktiivsel võiduliinil.

Ainus ebatavaline ja üllatav asi siin on väljamaksete suhe, millest väikseim on x20. Ja suurim suhe on x5000. See kehtib 5 punase seitsmese kombinatsiooni puhul. Täpsemad andmed nende väärtuste kohta leiad tabelist, kui vajutad abinuppu.

Riskimäng

Kui oled riskimängija, võid proovida kätt boonusmängus, et oma võidud kahekordistada. Selleks klõpsake pärast edukat kombinatsiooni klahvile “Risk” ja mänguautomaat Fruit Sensation Deluxe viib teid teise ruumi.

Selles ruumis on kaart ümberpööratud. Oma võidu kahekordistamiseks peate lihtsalt ära arvama peidetud kaardi värvi.