Wild Sevens on klassikalise veebipõhise videopokkerimängu variatsioon, kuid nüüd uues pakendis.

wild-sevens-slot

Sel juhul kutsub mäng meid pikale teekonnale kosmoses, galaktikavahelise täheristleja pardal. Sa oled kapten ja sinu otsustada on, kuhu me läheme. Kas see õnnestub või mitte? Kas peaksime lootma juhusele või on parem haarata tahe rusikasse, rakendada kõik teadmised ja oskused ning lennata põnevuse tiibadel seiklusele vastu?

Kuidas mängida Wild Sevens videopokkerit

Playson Studios’i arendajad on teinud kõvasti tööd, et luua tõeliselt uuendatud ja muudetud Wild Seven videopokkerimäng. Lugu on nüüd keskendunud kosmoseteemale. Sa mängid jätkuvalt sama tuttavat ja klassikalist mängu, mis põhineb ajas tõestatud mehaanikal ja kaardikombinatsioonide põhimõttel, kuid sa tunned seda hoopis teistmoodi. Videopokkeri on värskendatud, samas on see saanud ka palju parema väljanägemise. Selline lähenemine loomingulisuses autorite poolt, väärib austust ja on tähelepanu väärt hasartmängude kaardivideomängude austajatele.

Wild Sevensis mängitakse kogu mängu käigus diileri ehk kasiino vastu. Teisi vastaseid ei ole, samuti ei ole virtuaalset lauda. Ehituskombinatsioonide ja mängimise mängur seikleja elab üksi endaga. Sinu kosmosevahend ja armatuurlaud, mille kaudu kasutaja juhib mängu, seab paindlikult kõik vajalikud elemendid edukaks mänguks.

Teid ümbritsev visuaalne keskkond tuletab teile pidevalt meelde, et te ei lõõgastuksite. Peamine on siin keskendumine, loogika ja kaine arvutus. Kõik need omadused aitavad teil oma tähiseiklusel suurepärase skoori teha.

Visuaalsel komponendil on oma funktsioonide arsenalis tundmatud reaktiivmootorid, palju varuosi, juhtmete osad ja kosmoselaeva sektsioonid. Taustal on nähtavad erilised mehhanismid ja mootori sarnased kujutised. Kõik nuputüüpi kirjad on hologrammi kirjas ja kirjatüübis, mis annab edasi futuristliku ja kosmosepildi üldist atmosfääri. Selline lähenemine viib teid sügavamale tulevikumaailma, kus lendamine on nii lähedal, et võite käe välja sirutades ulatuda tähtede poole. Tumedad ja veidi tuhmid värvid annavad suurepäraselt edasi mängu üldist meeleolu. Tähtede reisimise üldine teema on suurepäraselt teostatud.

Wild Sevens’i põhiprintsiibid ja kombinatsioonide ehitamine

Videopokkeri Wild Sevens allosas on virtuaalne juhtpaneel.

Kasutaja käsutuses olevate klahvide hulgas on kaardilukustusnupp, spinni käivitamise eest vastutav klahv ja kaasnevad menüüd, mis näitavad taset ja krediitide arvu. Alustuseks proovige mängida tingimuslike krediitide eest. Selline algus võimaldab kogenematuil mängijatel ja algajatel õppida kõik põhikombinatsioonid selgeks, blokeerida kaardid õigesti ja säästa ka lõviosa raha.

Samal ajal, kui te nüansse välja selgitate ja oma süsteemi mängu jaoks välja töötate, võite kergesti kaotada tõeliselt käegakatsutava summa oma käibekapitalist.

Mänguarvuti ekraani ülemises keskosas ripub tabel auhinnaraha väljamaksete ja võidukombinatsioonide kohta. Ekraani keskel on viis aktiivset kaarti. Wild-sümboliks on siin sümboolselt kaart numbriga 7. See on mitmekülgne ja täiendab kõiki mänguväljal pakutavaid kombinatsioone. Lisaks sümboli asendamisele võib 7 moodustada ka konkreetseid kombinatsioone:

  • Neli seitset. See hõlmab nelja 7 ja mis tahes viiendat kaarti;
  • Royal Flush Wild võib moodustada järjestikuse kombinatsiooni viiest kaardist, millest üks on seitse;
  • Viisikut. Siin lähevad 4 kaarti samale nimiväärtusele ja neid täiendab üks seitse.

Mängu Wild Sevens põhiolemus

Wild Sevens videopokkerimäng on jagatud kahte faasi; esimene käsi ja kaardivahetus. Klahvidega vasakule “+ / -” määrab kasutaja mängule panustamiseks vajaliku summa. Nupp Max vastutab maksimaalse võimaliku panuse summa eest. Pärast esimest panustamisvooru blokeerib süsteem automaatselt kombinatsiooni moodustamiseks vajalike kaartide arvu. Kasutaja saab oma äranägemise järgi blokeeringust kaarte eemaldada ja lisada, klõpsates vajaliku kaardi pildil, muutes sellega lõplike kombinatsioonide üldootust. Seitsmesed blokeeritakse automaatselt. Vajutades jätkuvalt kontrollmärgi klahvi, alustab mängija jagamise teist etappi. Kui kombinatsioon on edukas – võidud kantakse automaatselt kasutaja kontole.

Kokkuvõtteks videopokkeri Wild Sevens mängust

Põnev ja põnev Wild Sevens videopokkeri viipab oma tundmatuseni ja mitmekülgse põnevusega kusagil kaugel, kaugel kosmoses. Arendajad suutsid mängu üldise kontseptsiooni ümber mõelda ja pisut värskendada tänu uuele visuaalile, klassikalisele mehaanikale ja mitmesugustele pakutud võimalustele võiduliinide ehitamiseks.