Wild Hunter mänguautomaat saadab mängija lõpututele preeriatele, kus tema lojaalsete sõprade kõrval ei ole Wild Hunter mänguautomaadil raske leida võidukaid indiaanlaste auhindu.

Wild-Hunter-slot

Ainulaadne Wild Hunter mänguautomaat on üks kõige mitmekülgsemaid slotte populaarsete online hasartmängude edetabelis.

Paljud mängijad armastavad võita, kuid nad hoolivad ka sellistest nüanssidest nagu kvaliteetne graafika, hea heli ja kasutajasõbralik kasutajaliides. Wild Hunter slot on just see, kui kõik armastavad riski ja võidu, sest mäng suurepäraselt joonistatud animatsioon ja unikaalne disain ning arvukalt võidukombinatsioone tagab põnevat mängu.

Tahad proovida rolli kartmatu Ameerika indiaanlane, kes kartmatult võitleb metsloomadega kõrbes ja õnnestub leida seal peidetud lugematuid rikkusi? Mine välja ja koge jahi põnevust ning preeria põnevust!

Kuidas mängida Wild Hunter mänguautomaati

Kõik, kes soovivad proovida oma õnne vapra jahimehe rollis, saavad alustada mängu kõigepealt täiesti tasuta sissejuhatava versiooniga, kus nad saavad testrežiimi abil õppida põhinüansse. Kui oled emulaatoriga lähemalt tutvunud, saad mängida pärisraha eest, võita soliidseid summasid ja kogeda palju positiivseid emotsioone.

Wild Hunter’i mänguautomaadi peamised omadused

Emulaator üsna lihtne kasutada ja tema särav animatsioon rõõmustab silmi paljude veidrate sümbolitega, mis on tehtud indiaani stiilis. Slotil on üheksa võiduliini ja viis mängurulli. Kõik, mida pead tegema, on määrata oma panus ja seejärel aktiveerida võiduliinid, et alustada mängu.

Mängu wild-sümboliks on muidugi kartmatu indiaanikütt, kes aitab sul võidelda lõputu kõrbesse peidetud rikkuste eest. Vapper indiaanlane võib asendada kõiki teisi sümboleid, välja arvatud muidugi scatter-sümboli.

Kui sa naeratad kapriisne õnn ja mänguliinidele ilmub kord viis kavalalt naeratavat indiaanikütti, suureneb võidusumma kohe 5000-kordselt.

Wild Hunter mänguautomaat erinevalt teistest emulaatoritest, uhkeldab kolme scatter sümboliga. Need on meie vapra mehe tõelised sõbrad ja abilised – terava teraga tomahawk ja buffalo, mis saadab jahimeest alati tema reisidel, ning tema hõimu totem, mis kaitseb kangelast lahingus.

Ka teised mängusümbolid toovad õnne – kolme või enama tamtami, kotka ja tiipide viskamine suurendab sinu kasumit oluliselt. Nagu ka ülejäänud slotid, on mängus palju värvilisi kaardisümboleid värviliste tähtede ja numbrite kujul.

Wild Hunteri boonusmäng

Kui saad rohkem kui ühe tomahawki ja piisonid, on sinu kord võita lisaauhindu, sest saad 10 tasuta spinni rullikule.

Boonusmängu ajal muutub jahimehe tomahawk mängus veel üheks wild-sümboliks, mis asendab ka ülejäänud kujundid. Siiski ei ole tal kontrolli scatterite üle, kuid koos sellega muutuvad kombinatsioonid, mis toovad sulle veelgi rohkem kasumit.

Lisaks sellele, kui juhtub, et näed tomahawki kõrval indiaanlaste mägikotka sümbolit, käivitab see väljamakse ja suurendab sinu võitu. Selles režiimis saad suurendada oma võitu mis tahes arvu võrra 2 kuni 50.

Wild Hunteri riskimäng

Loomulikult ei puudu slotist ka riskimäng, sest kartmatute riskifännide on raske midagi peletada. Alates lisavõimalus maksimeerida oma võidud ei ole veel keeldunud!

Niipea, kui võitnud sümbolite kombinatsioon, kohe avada juurdepääs riskimängu. Ekraanil on pilu on neli suletud kaardid eri mastide, millest sa pead valima kaardi, ja kui see osutub kõrgemat auastet kui diiler, siis võidud kahekordistatakse kohe! Kui sa saad jokeri, jäävad tingimused samaks ja sa saad Wild Hunter mänguautomaadi riskimängu mängida kokku 5 korda.

Funktsioonide juhtimine

Kasutajaliidese kasutamine on samuti väga lihtne: klõpsates “Lines”, saate käivitada üheksa võiduliini ja kasutades “Bet”, saate määrata soovitud summa krediiti masinasse. Auhinnaraha summa arvutatakse kordajatega tabeli järgi, mida saad teada, kui loed “Abi” jaotist.

Wild Hunter mänguautomaat rõõmustab kindlasti kõiki hasartmängufänne huvitava loo ja suurepärase 3D-disainiga. Värvilised pildid võimaldavad sul sukelduda põnevasse läänemaailma ja tunda end oma hõimu tõelise juhina. Mäng üllatab sind oma uimastava graafikaga: kõik sümbolid võiduliinidel üllatavad sind oma realistlikkusega.