Eestietsia karnevali mänguautomaat nõuab glamuurset gondlisõitu läbi Eestietsia õhtu ja öeldakse, et Eestietsia karnevalipesa täidab soove.

Mis võiks olla romantilisem kui õhtune Eestietsia? Gondlid libisevad õrnalt läbi vaiksete majade, kusagilt lähedalt kostab pehme baarikaroolik… Pole üllatav, et linn vee peal ei meelita mitte ainult turiste või armunud paare, vaid ka neid, kes tahavad näha või kogeda midagi erilist.

Ja need, kes otsivad priskemat meelelahutust, peaksid kindlasti vaatama karnevali, mida õigustatult peetakse üheks Euroopa tippsündmuseks. Kes seal kord käinud on, tahab kindlasti uuesti tulla. Umbes nii otsustasid ja arendajad Novomatic, ja vabastatakse meistriteos – mänguautomaat Eestietsia Carnival. Nagu teised slotid selle firma, see on hoolikalt kujundatud graafika ja uimastamise animatsioon.

Kuidas mängida Eestietsia karneval mänguautomaati

Kasutajaliides on klassikaliselt lihtne, mistõttu on võimatu segadust tekitada. Panustamisvahemik on 1 krediit kuni 100 ja mängukrediidi nimiväärtuse jaoks on olemas seadistus, minimaalne väärtus on 0,1 virtuaalset dollarit. Noh, või päris, see sõltub sellest, kellele see meeldib. Ja maksimum on 1 dollar.

Mänguread, mis koguvad võidud, saate lisada 1 kuni 9. Loomulikult, mida rohkem read on kaasatud, seda suurem on tõenäosus võita.

Võidukombinatsioonid sümbolite slot Eestitian Carnival

Neid ei ole kuigi palju, vaid 10, ja paljud neist on võrdselt väärtustatud, kuigi see ei tähenda, et nad üksteist asendavad. Aga see on isegi parem – võiduliinid kukuvad sagedamini välja. Lisaks piltidele, mis säilitavad tõelise Eestietsia karnevali atmosfääri, on ka neli klassikalist kaardisümbolit.

Klassikalised sümbolid

Kümme ja Jack – kolme, nelja või viie sama kujutise kombinatsiooni korral on väljamakse vastavalt 5, 20 või 100 korda suurem panus.

Kuninganna ja kuningas – kolme samasuguse pildi puhul saad tagasi viiekordse panuse, nelja puhul 25-kordse panuse ja viie puhul 125-kordse panuse.

Äss – neid sümboleid hinnatakse rohkem, kolme sümboliga kahekordistad oma panuse, nelja sümboliga kahekordistad oma panuse 25 korda ja viiega 150 korda.

Eestietsia karnevaliteemalised sümbolid

The Bridge of Venice – Sillapilti hinnatakse selles mängus võrdselt kümnega ja jackiga. Kolme samasuguse korral suureneb panus 5 võrra, nelja korral 20 võrra ja kui viis on rivis, teenib panus sajakordset tulu.

Gondel – alates sellest sümbolist makstakse väljamakseid kahe, kolme, nelja või viie järjestikuse sümboli eest. Saate vastavalt 5, 25, 75 või 500-kordse väljamakse.

Maskeeritud naine ja maskeeritud mees on mängu kõige väärtuslikumad sümbolid, nende kombinatsiooni maksimaalne väljamakse ületab kõiki teisi sümboleid kokku. Kahe sama kujutise eest järjest saad kümnekordse panuse, kolme eest – sinu panus suureneb 75 korda, nelja eest – 500 korda ja viie eest – 5000 korda!

Eestietsia karnevali erimärk

Sulgedega mask on mängus ainult üks eriline tegelane, kuid sellel pildil on mänguautomaadis Eestietsia karneval mitu rolli. Esiteks on see wild-sümbol, jokker, mis asendab mis tahes kujutist mängus. Teiseks, see on scatter-sümbol, mis loeb ükskõik kus rullil, mitte tingimata reas.

Kolme või enama maski rullimine käivitab 10 tasuta spinni. Tasuta spinnide ajal asendavad üksteist maskeeritud mehe ja maskeeritud naise kujutised, mis võimaldab rohkem kombinatsioonivõimalusi. Lisaks jäävad need sümbolid pärast nende ilmumist järgmise spinni ajal rullikutel samadele kohtadele kui raamid.

Kui üks või mitu neist kujunditest “raamitakse” uuesti või kui ilmub kolm maski- ja sulgesümbolit, lisatakse juba olemasolevatele spinnidele uued 10 tasuta spinni. Sobitades inimesi maskides ja raamidesse nendega justkui rõhutatakse ilusat animatsiooni, mis on lihtsalt lummav.

Duplikaat

Need, kelle võidud Eestitian Carnival slot eespool loetletud ei ole piisavalt, antakse võimalus kahekordistada mängukrediitide või reaalne krediit. Ja te saate seda teha mitu korda järjest, mis lõpeb lihtsalt vapustav summa.

Tihendamist esindab siin minimäng “punane ja must”, mille tähendus on üsna lihtne – lihtsalt arvata järgmise kaardi värvi, enne kui see avatakse.

Kes veel ei ole tuttav mänguautomaadid “Novomatic”, esimene asi, et tutvuda töö firma selle online slot. Ja need, kes on juba ammu fännid oma käsitöö, eraldi veenda ei ole vaja. Nad juba teavad, et mänguautomaat Eestitian Carnival ei ole mitte ainult suurepärane võimalus veeta aega, vaid ka võimalus oluliselt parandada oma rahakotti, ja ükskõik, reaalne või elektrooniline.

Kokkuvõttes kõik eespool, soovime kõigile hasartmängufännidele rõõmsat karnevali salvestada pikk puhkus tunne, mis on õige seal on “läbipõimunud” selle mänguautomaadi. Võtke võimalus, või šampanja saab keegi teine! Muidu – mis on põnevust ilma riskita?